320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma laksin Bath City'ga. Panin mängu algusajaks Rootsi 2009 ning seal siis võtsin klubi üle. Sain hooaja lõpust ca 10 mängu teha ja võitsin BSS'ist promotioni. Hetkel siis BSP liigas ja 2 koht, kuigi mulle eeldati 23.ndat kohta
    Võtsin tasuta igasuguseid jorsse juurde. Ükski eestlane veel nõus ei ole kahjuks. Raha on kahjuks ainult miinustes. Saaks see hooaeg ka edasi oleks super. Siis mõtleks juba, et kas minna klubiga lõpuni kuni olen premieris ja meistrite liigas või siis kui tuleb mingi pakkumine siis läheks klubist minema. Vist eeslistan esimest varianti tegelt.

    PS ka mul on Vela eesti keelt oskav, kuigi pole midagi talle öelnud.

    Kommentaar


      Kas teie arust löödakse ka liiga palju väravaid esimese 5-6 minuti jooksul? Ning on jõle palju penaldi tahtmisi ning nn suluseisu väravaid mida loetakse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Mis see on?
        ehh motlesin Coca Cola League 2te sorry. Lutonil voeti seal ara paar punkti nii et proovige mangida

        Kommentaar


          Mis värk selles mängus nüüd ikkagi on, et kui esimesel poolajal esimese 5-6 minuti jooksul väravat ei lööda siis lüüakse teisel poolajal? Täiega ebareaalne lihtsalt

          Kommentaar


            ma ei tea. mul on see mäng selline, et teen eesti koondisega. tuli sisi kodus portugaliga mäng. lõin 94 minutil 2-2 viigi värava ja järgmise mängu sõpruskohtumise lõuna aafrikaga jäin ka 2-2 viiki kuid fifa edetabelis langesin ainult :/

            agap oh, brassidest olen ees.
            anier enam üldse ei kõmmuta koondise eest. ennem pani väravaid taktis 2-1-0-1-2-1-0

            nüüd enam vähem nii 0-0-1-0-0-0-1-0


            ja siis selline tore küsimus, et ma kuidagi eesti liigat nn. promoda ei saaks? mingi 6-7 venda mul levadiast, tahaks, et nad välismaale saaksid.

            Kommentaar


              Selline küsimus et milline on kõige madalam liiga kus inglismaal alustada saab?kohe saan oma 2009 kätte ja tahaks proovida FC United of Manchesteriga tippu tõusta aga ei tea kas ta on liiga süsteemis sees selles mängus
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Blue Square North/South

                Kommentaar


                  kui keegi on juba pikemalt seda mängu mänginud siis võiks vaadata kas FC United of Manchester on liiga süsteemis tõusnud.kui mängisin FM2008 25 hooaega siis selle ajaga liigasse nad ei tõusunud
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    kui keegi on juba pikemalt seda mängu mänginud siis võiks vaadata kas FC United of Manchester on liiga süsteemis tõusnud.kui mängisin FM2008 25 hooaega siis selle ajaga liigasse nad ei tõusunud
                    eemmm minu mängus küll pole Fc united kuhugi jõudnud (hiilgus aasta oli neil 2008 kus saavutasid blue/north is teise koha) ja oma mängus on mul inglismaalt valitud coca cola league 2 (playable)
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      kui keegi on juba pikemalt seda mängu mänginud siis võiks vaadata kas FC United of Manchester on liiga süsteemis tõusnud.kui mängisin FM2008 25 hooaega siis selle ajaga liigasse nad ei tõusunud
                      Peaks küll saama, AFC Wimbeldoniga saab kah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                        eemmm minu mängus küll pole Fc united kuhugi jõudnud (hiilgus aasta oli neil 2008 kus saavutasid blue/north is teise koha) ja oma mängus on mul inglismaalt valitud coca cola league 2 (playable)
                        Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                        Peaks küll saama, AFC Wimbeldoniga saab kah.
                        Ei saa, AFC Wimbledon on viimases liigas, FC U pole mängu alguses seal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                          Ei saa, AFC Wimbledon on viimases liigas, FC U pole mängu alguses seal.
                          AFC Wimbeldoniga saab kindlalt mängida! Kui laed ära madalam divison BSN South/North

                          Kommentaar


                            Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                            AFC Wimbeldoniga saab kindlalt mängida! Kui laed ära madalam divison BSN South/North
                            Wimbeldon on jah sees ja Fc Unitedi saad editoriga enne mangu alustamist tosta ise BSN South/Northi

                            Edit: Eriti tore nali SIlt... ma just arvasin, et oma vaese Oxfordikese kelle ma alt championsipi toin saan nuud paremini kaima....

                            Kommentaar


                              keegi mõnda head treeningkava oskab soovitada?
                              ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
                                keegi mõnda head treeningkava oskab soovitada?
                                Tug training 2009 on päris hea.http://www.freewebs.com/tugstraining

                                Kommentaar

                                Working...
                                X