320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänks mõlemale küsimusele vastamise eest.
    Algselt postitas Blue Moon
    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

    Kommentaar


      Sain 2012 aasta jaanuaris siis Beckhami free transferist
      Kohe debüüdil lõi värava. Suvel liitub Bebe ka.

      Kommentaar


        print screen ?

        Kommentaar


          Saab saab

          Kommentaar


            Nii. Esimene hooaeg siis läbi juba saanud. Suutsin kõik võita kus sees olin. Ehk siis ebareaalne. Hooaja algus oli mannetu, aga mida edasi seda paremaks läks. Agendid on haiged rahaahned pimp'id!
            Enda transferid olid selised:

            Adler oli super. Väga palju nullimänge tuli lõpuks. Fazio ostsin sellep, et oli meeles, et FM10's sai temast väga hea mees ning nii odava hinnaga sai ta. Jaanuaris ostetud Rossi (transfer listed by request) oli mega ost. Väravasööte ja väravaid pani rohkem kui mänge tegi. Diarra ja Maxwell'i sai 0 hinnaga ning seepärast ostsin nad. Arvasin, et mõni mees saab vigastada ja on varusse mehi vaja. Maxwell sai mänguaega, aga Diarra ostuga lõikasin küll näppu (eriti veel kuna hankisin endale ka Kouyate, kes on noorem ja ma seepärast teda ka eelistasin), sellepärast ta ka kohe jaanuaris lahkus.

            Hooaja lõpus läksid mängud eriti hästi. Boltoniga olid seisud sel hooajal väga kenad. 4 mängu kokku (2 karikafinaali) ning seisud olid siis 3-0, 4-1, 7-2 ja 5-0. CL'i finaalis lõi Lampard 83 minutil omavärava
            Hooaja lõpus tabeli seis oli järgnev:

            Liverpool üllatas. Muud midagi nii väga erilist pole.

            Jätkub järgmises postituses

            Kommentaar


              Serie A tabel oli palju huvitavam kuna seal jäi viimaseks Udinese! Pmst oli terve meeskond kohe müügis ka . Juve oli 11. ja Inter 7. Mida veel tahta Nende tabel siis:

              Season summary inglismaal oli siis selline:

              Kommentaar


                Uueks hooajaks olen hankinud veel Hamsik'u 10 miljoni naelaga. Jällegi oli transfer listed by request. Üldse neid by reqest mehi on väga palju. Nagu päris kohe
                Lõpetuseks siis veel 'leading transfers in the world':

                Kommentaar


                  Mis see Ln Fee tähendab? Mäng tundub vähe katki olevat jah, mängijaid saab liiga odavalt, kas uue patsiga on sama jama?
                  Seoses originaal mängu ostuga sai Derby ette võetud.

                  Kommentaar


                    loan fee

                    Kommentaar


                      Liiga mänguks lähevad 75% tiimist koondise juurde ja ei saa mängu pidada.. kuidas ma seda parandada saaks? Pole õnneks save'nud veel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                        Ei saa hetkel aru, millest Sa räägid. "(kui ma ainult vastu peaks)" oli mõeldud selle kohta, et kui ma näen player searchis mingit head mängijat, kes on nõus klubiga liituma, siis võib küll kihk suur olla, et ta endale võtta.
                        LLM-s ei olevat ilus säärast funktsionaalsust nagu "player search"kasutada, las skaudid otsivad sulle noori, no nagu päriselt
                        Mitte et ma ise seda järgiksin.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                          Liiga mänguks lähevad 75% tiimist koondise juurde ja ei saa mängu pidada.. kuidas ma seda parandada saaks? Pole õnneks save'nud veel.
                          holiday 2 paeva naiteks kui muud moodi ei saa.

                          Kommentaar


                            Jäi 2 silma vahele see, et nendel mängijatel saaks keelata koondisesse minna. Sain korda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                              LLM-s ei olevat ilus säärast funktsionaalsust nagu "player search"kasutada, las skaudid otsivad sulle noori, no nagu päriselt
                              Mitte et ma ise seda järgiksin.
                              Seletan siis uuesti, et ka Sina aru saaksid. Mängin ainult enda klubi kasvandikega, ei ole vaja, et skaudid mulle midagi otsiksid. Ja mis mõttes ei ole ilus seda kasutada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                                Seletan siis uuesti, et ka Sina aru saaksid. Mängin ainult enda klubi kasvandikega, ei ole vaja, et skaudid mulle midagi otsiksid. Ja mis mõttes ei ole ilus seda kasutada?
                                Kas alustad minimaalsete värkidega või ehitad editoriga omale kena staadioni ja treeningkompleksi?

                                Edu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X