320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu alustamisel saab märkida ära riigi, mille mängijaid näitab suht kõiki. Sealt Eesti ja ongi olemas.

    Kommentaar


      Ma ei saa aru, miks mu mängijad aru ei saa, et kaugelt ei tambi peale? Pandud taktikast igale mängijale personaalselt , et long shots rarely ja peale mängu ikkagi 28 pealelöögist 24 kaugelt. Kuidas ma neile selgeks saaks teha?

      Kommentaar


        Algselt postitas QR717 Vaata postitust
        Ma ei saa aru, miks mu mängijad aru ei saa, et kaugelt ei tambi peale? Pandud taktikast igale mängijale personaalselt , et long shots rarely ja peale mängu ikkagi 28 pealelöögist 24 kaugelt. Kuidas ma neile selgeks saaks teha?
        mängu ajal saad valida ju, et work ball in the box vms, siis nad ei löö kaugelt.

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust
          Mängu alustamisel saab märkida ära riigi, mille mängijaid näitab suht kõiki. Sealt Eesti ja ongi olemas.
          Selleks peaks siis ikkagi uut mängu alustama jah? Pagana kahju.
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Algselt postitas elBiD Vaata postitust
            Selleks peaks siis ikkagi uut mängu alustama jah? Pagana kahju.
            ikka jh ja minu soovitus oleks kindlasti valida suurte jalgpalli maade liigad ka, muidugi kõike ei pea panema playable vaid view only
            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

            Kommentaar


              Algselt postitas phljuh Vaata postitust
              ikka jh ja minu soovitus oleks kindlasti valida suurte jalgpalli maade liigad ka, muidugi kõike ei pea panema playable vaid view only
              mis kasutegur sellel view onlyl on?
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                mis kasutegur sellel view onlyl on?
                view only-iga ei ole need liigad nii põhjalikud ja mäng on kiirem
                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                Kommentaar


                  Kas kergem ei oleks mitte neid liigasi siis valida?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                    Kas kergem ei oleks mitte neid liigasi siis valida?
                    ei sest siis ei tule meestele "ajalugu" ja noored arenevad ka paremini ja tuleb rohkem talente
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar




                      2013

                      Kommentaar


                        Niipalju, kui ma sealt aru sain, siis tegelikult "view only"-l ja "playable"-l ressursikasutuses väga suuri erinevusi pole, kuna andmebaasi suurendavad mõlemad oluliselt, valides siis üht või teist.
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          view onlyga kaob mängijate databaas ära ju ja jääb playable liiga 12 000 mängijat. 7-8 liiga puhul on see number 50 000.
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Mis kuradima pärast mängijad kogu aeg mures lack of disciplini puudumise pärast. Kuigi olen pannud mängijatele 1 week pay cut'e mitmeid kordi. Lähevad selle peale ka närvi. Kokkuvõttes 5 mängijat mul unhappyd praegu

                            Kommentaar


                              Lajata kohe 2 nädalat ära. Siis üldjuhul ei halata. Ise panen kas hoiatuse või 2 nädala palk. Eks sa pead jälgima ka kas oli vägivaldne viga või milles asi oli ja seda ka kui tihti saavad kaarte sul.

                              Mul käib praegu mäng Tottenham vs Blackpool ja tegin esimese poolajaga 26 pealelööki, millest 2 latti, 8 raamidesse, 7 lööki tõrjuti. Blackpool on teinud üldse 1 pealelöögi. Ja seis on 0:0. Vahel ajab selline asi närvi küll.

                              Kommentaar


                                oskab keegi öelda , kuidas skini muuta , mul endal tavaline hall aga paljudel must.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X