320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas latic007 Vaata postitust
    igatahes kui on soovi siis võin teile mingeid vihjeid jagada kuidas mul nii hästi läheb jne.

    parimat soovides!
    latic007
    7 aastage premieris max kolmas koht. pigem jäta oma tipid endateada, muidu rikud veel teiste mängud ka ära.
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      Algselt postitas Janinho Vaata postitust
      7 aastage premieris max kolmas koht. pigem jäta oma tipid endateada, muidu rikud veel teiste mängud ka ära.
      kuule proovi ise wiganiga mängida, ega see liverpool ega manchester united pole, kellel on miljoneid transfer budgetit ning kohe 20 staarmängijat sees.
      LATICS FOREVER!

      Kommentaar


        Mnjahh ma viisin Southamptoni 4 hooajaga 4 ndaks. Ei ole vaja suuri rahapatakaid vaid tarku oste ja head taktikat

        Kommentaar


          Algselt postitas latic007 Vaata postitust
          kuule proovi ise wiganiga mängida, ega see liverpool ega manchester united pole, kellel on miljoneid transfer budgetit ning kohe 20 staarmängijat sees.
          7 hooajaga peaks ikka saama mõned arvestatavad free transfersid ning ka mõne oma poisi tegijaks kasvatama. aga ole lahke, jaga meile oma nippe
          mu enda parim saavutus on havant ja waterlooville'iga iga hooajaga tõus redelil (championshipis läks 2 hooaega siiski) ning kolmandal hooajal eliitseltskonnas premmi võit.
          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

          Kommentaar


            Algselt postitas philou Vaata postitust
            7 hooajaga peaks ikka saama mõned arvestatavad free transfersid ning ka mõne oma poisi tegijaks kasvatama. aga ole lahke, jaga meile oma nippe
            mu enda parim saavutus on havant ja waterlooville'iga iga hooajaga tõus redelil (championshipis läks 2 hooaega siiski) ning kolmandal hooajal eliitseltskonnas premmi võit.
            Kasutasid save game taktikat?

            Kommentaar


              Algselt postitas latic007 Vaata postitust

              igatahes kui on soovi siis võin teile mingeid vihjeid jagada kuidas mul nii hästi läheb jne.

              parimat soovides!
              latic007
              Muidugi räägi alati on lõbus lugeda
              Endal mäng Southamtoniga käsil, teine hooaeg, esimesel hooajal panin Npower league one kinni veenva eduga (20 punkti teise kohaga) hetkel käsil siis teine hooaeg ja veebruar ning küigile üllatuseks ka endale olen championshipis 2 kohal wolves on kindel liider ja mina kindel teine koht jaanuaris sain tänu headele tulemustele 7 miljonit eurot lisa raha. Eestlastest on klubis Kostja, Opi (19 väravat) , Anier, Londak
              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Kasutasid save game taktikat?
                nope. ühe korra crashis ja siis läks 3 kuud kaotsi aga ma sain sellest kahju rohkem kui kasu. mõne teise karjääriga olen savegame'ind ka vahest, kuid havantiga mitte. alumised liigad olid lihtsad (mõned suvakad eestlased jne.). hiljem sain a la 36-37 aastaseid forlane jms, kes vedasid ühe-kaks hooega välja. mängijatele ma väga lojaalne ei olnud. kui ma oleks hakanud aretama oma kasvandikke põhiliselt ja noori, siis poleks nii kiirelt vast saand ka kuhugi. premmi saades oli asi juba eriti lihtne. ei tea kust loobiti mulle niimoodi transfersiteks raha, et jäi üle. esimene hooaeg jäin napilt püsima seal. teine hooaeg oli 8. või 9. koht ning siis sain juba mõned väga korralikud mehed ka omale ja suutsin ära võita selle. enamus mängudes kasutasin ma sama taktikat. mõnikord sai valusalt näppu lõigatud sellega.
                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                  kuule proovi ise wiganiga mängida, ega see liverpool ega manchester united pole, kellel on miljoneid transfer budgetit ning kohe 20 staarmängijat sees.
                  Doncasteriga kolmas hooaeg lõpetasin Premieris 7. Usun, et järgmine hooaeg on su koht ületatud. : )
                  Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                  Kommentaar


                    No nii viisin 2 aastaga southamptoni Premier Leaguse ja kui ütlesin juhtkonnale et suudan vältida välja langemist anti mulle kohe 35.5 miljonit € ja wage buget 525k peaks hakkama saama
                    Eelmisest hooajast jäi meelde ei keegi mu kui Andres Oper 31 värvat 28 neist liigas peab meeldima, valiti ka klubi fännide poolt lemmikuks.
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar


                      võitsin wiganiga veel ühe liigakarika, kui tahate nõuandeid, siis küsige julgelt.
                      LATICS FOREVER!

                      Kommentaar


                        Mis sa heietad küsige ja küsige. Kirjuta ära mis ja kuidas ning asi ants. Keda huvitab see loeb

                        Kommentaar


                          Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                          võitsin wiganiga veel ühe liigakarika, kui tahate nõuandeid, siis küsige julgelt.
                          väga ootan, ükskõik mille kohta
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Selle aasta FM on vist kõige bugisem üldse.
                            Mängisin enda tehtud Eesti andmebaasiga ning 2016. aastal juhtus selline lugu, et Meistriliiga 9.meeskond Luunja pidi mängima üleminekumänge Esiliiga 2.meeskonna Kaljuga. Läks aga nii, et Luunja mängis hoopis MLi 2. Levadiaga ning levadikud kaotasid ja langesid Esiliigasse.
                            Mõtlesin, et selle elan veel üle, aga siis läks veel huvitavamaks. Järgmise hooaja keskel avastasin, et Flora mängib Madalamate liigade karikas, olles ise Meistriliiga klubi. Mõtlesin, et kui see on ühe hooaja värk, siis elan selle ka üle. Siis tegin aga avastuse, et põhjus, miks nad seal mängivad on see, et Eesti IV liiga lõunapiirkonnas oli mingi liba-Flora, kes tõusis järgmiseks hooajaks ilusti 3.liigasse. Sel hetkel loobusin selle seivi mängimisest ja otsin endale midagi muud.

                            Kommentaar


                              Edasta oma veakirjeldused siis vähemalt ka SI-le, äkki on midagigi kasu.

                              Kommentaar


                                Mõnikord viskab see mäng ikka nii üle.

                                Älgarna, Rootsi Div2 klubi, viidud Allsvenskasse ning hetkel teine hooaeg Allsvenskas. Hooaja esimene pool läheb suurepäraselt, 15 mängust 27p ning koht neljas. II pool totaalselt aia taha. 7 mängu teisest poolest mängitud ja saadud vaid üks suur 5-1 võit, hulganisti 0-1 kaotuseid ning paar viiki.

                                Tuleb vist takki muuta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X