320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Devil
    replied
    yeah nhl ...

mhm montreal peab paljuski tänulik olema nende imelisele väravavahil J.Theodore .. kes ikka pidevalt teeb ime mänge... erinevalt nhli parimast väravavahist roy-st peab theodore tugevalt rohkem tööd tegema ... theodore on minuarust paremuselt 2 vv.. siis tulevad hasek ja habibullin jne ...avsi kaitse on ylihea ja päästabroy-d suuremast tööst... viimastes mängudes näitas ka head mängu patrick lalime(senatorsi vv) ... tehes 3 shotouti reas ...igastahes hoian ma pöialt et montreal toronto ... detroit ja colorado pääseksid pool finaali ... finaali lemmikuid ei oska veel kommenteerida kuna suur lemmik NJ Devils sinna ei pääse kahjuks ... aga nuh eks näeb kes võidab kõik tugevad.
    Minu pakutud poolfinaali nelikust vist nõrgim skoori tegija montreal ... siis colorado ja toronto ... aga jah detroit on ylikogenud ja võimas võistkond ... kui ennustada siis oma jakobsoni paneksin Detroidi peale ... suuri oh vast ongi colorado kui roy teeb ime mänge ... aga jah eks näeb ...
    Ps! kas mõni eesti kanal nhli finaali näitab ... kui ei siis tuleb soomet vaadata vist

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Montreali fännid on muidugi kõvad õnnitlused ära pälvinud. Ise kartsin, et vbla ei jõua ükski Kanada klubi avaringist edasi
    Igal juhul lahe, et Sens ja Habs üllatada suutsid, ent täna öösel olen küll kindlalt Islandersi poolt.

Foorumi liikmeist koosnenud Yahoo NHL Fantasy liiga sai küll oma Pepleri Penguinsiga üsna veenvalt kinni pandud (nii põhihooaeg kui playoff, finaal Capital Loosersiga 9:0)

Leave a comment:

• Hellik
    replied
    Mina hoian pöialt just Maple Leafs'ile, loodetavasti lülitavad nad kodus mängides "Saarlased" ikka välja.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Mina olen Canadiensi pooldaja juba aastast 1986 - siis tuli Stanley Cup'i võit. Viimasel ajal ei ole mul NHL-i vastu enam nii suurt huvi olnud. Üks põhjus on Montreali vilets esinemine, teine aga see, et Kanada on seal kuidagi vaeslapse ossa jäänud...ja mina ei tea: need Texase, California ja Florida meeskonnad ei innusta. Loodetavasti on peagi taas aeg Stanley karikas Kanadasse toimetada. Montreal ja Ottawa on igatahes 8 hulgas - loodetavasti järgneb eeskujule ka Toronto.

Leave a comment:

• vandersell
    started a topic NHL

NHL

Niisiis, esimene ring on kohe-kohe läbi, järjest põnevamaks läheb. Minule isiklikult sümpatiseerib kõige rohkem Canadiens ja Saku Koivu- kus peab inimesel tahtejõudu olema, et sellisest haigusest võitu saada Igatahes hoian neile pöialt

Ühe sõnaga- arutleme!
Working...
X