320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • airmike
  replied
  Replying to Topic 'NHL'

  Kätte ongi jõudnud finaalide aeg. DETROIT RED WINGS VS CAROLINAHURRICANES vaata lisa http://www.nhl.com/intheslot/read/iceicons/cupcrazy2002/index.html

  Leave a comment:


 • Aramis
  replied
  Ka MMist

  Esimene mäng läks tõesti aia taha.Aga tese mängu koha pealt sa vandersell eksid - väga meeldiv heitlus ja äärmiselt meeldiva lõppresultaadiga.

  Leave a comment:


 • vandersell
  replied
  Paar sõna ka MM-ist

  Ei hakka uut teemat tegema, sobib siia ka.
  Ühesõnaga-ei saa öelda ühe sõnaga :P . Mõlemad pängud läksid ikka täiesti prsse. sommid lihtsalt ei oska asja ära teha- pealevisked olid vist 43:9 Ja bullitid... Svenssonitel polnud ka õnne. Nii et täna on siis põhjala poegade jaoks tõeline finaal- üks peab aga medalist ilma jääma Hoian

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  veerandfinaalid

  Kui järelejäänud tiime motiveerituse koha pealt vaadata, siis Montreali vastu vist teised ei saa. Küsimus ainult selles, et kauaks neil seda jätkub. Esimeses ringis tegid nad oma konverentsi võitjale Bostonile ära. Viimase mängu tõrjed Theodorelt olid midagi täiesti uskumatut, kui poleks näinud siis ei usuks.
  Põhihooaja võitnud Detroidi mäng ei ole erilist muljet jätnud. 2:0 kaotusseisust tulid nad küll välja, kuid nende mängu vaadates tundub nagu oleks nad selles veendunud, et nad igal juhul võidavad.
  San Jose ehk võidab Coloradot tänu oma ründetugevusele. Kõige ettearvamatum paar on aga Toronto-Ottawa.

  Leave a comment:


 • sander
  replied
  järelejäänud tiimidest on minu lemmik kindlasti toronto, kahju et sundini hooaeg läbi on. pöialt hoian ka san josele.

  Leave a comment:


 • vandersell
  replied
  tänase mängu kohta võib öelda- selänne leidis lõpuks värava üles! Kui nii edasi läheb, võib tast veel asja saada! olen Selänne fänn sellest ajast, kui ta rookie´na põhihooajal 76 väravat kõmmutas (parandage, kui numbriga eksisin) Tänapäeval selliseid asju enam ei juhtu...

  Leave a comment:


 • Mõm17
  replied
  DETROIT Red Wings- pooldan neid aastast ´96. Vahepeal meeldis ka Penguins, aga kuna Jagr ära läks kadusid ka igasugused lootused.

  Red Wings- Stanley Cup`i võitja 2002

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Nii! Ja ongi play offid läbi
  Kellele läbi, kellele alles algavad

  Kui nüüd teaks millised on veerandfinaal-paarid, siis oleks väga lahe
  Carolina - Montreal
  Toronto - Ottawa
  Detroit - St Louis
  Colorado - San Jose

  Kõik ülimalt võrdsed paarid ja loodan, et edasi pääsevad eeldatavad nõrgemad, st Hurricanes, Sens, Blues ja Sharks.
  Niipalju on küll juba selge, et Stanley Cupi võitja peaks tulema läänest, sest minu arvates suutnuks finaalis lääne klubidele mingitki vastupanu osutada üksnes Flyers, Devils või Bruins, kes kõik oskasid juba avaringis välja kukkuda...

  Praegu tundub, et idast jõuab finaali Ottawa. Kuigi eelmise aasta playoffis said nad Torontolt kuivalt, siis nüüd on vahtralehtedel paljud põhitegijad vigastatud. Carolinal ja Montrealil on juba niigi palju õnne olnud, ei taha uskuda, et taoliste koosseisudega võiks finaali jõuda. Kogu asja võiks hoopis St Louis või San Jose kinni panna.

  Leave a comment:


 • Jeeg
  replied
  Nii! Ja ongi play offid läbi ning kõige rõõmustavam on see, et edasi said ka kõik klubid, kellele ma pöialt hoian. Kõige lemmikum oleks minul vast Detroit Red Wings, kes eelmise suhteliselt kahvatu hooaja kõrvale on see aasta tegemas tugevat tiitlirallit. Teised, kellele pöialt hoian on kõik Kanada klubid kuigi paaris Red Wings - Canucks olin loomulikult punaste poolt. Kui nüüd teaks millised on veerandfinaal-paarid, siis oleks väga lahe

  Leave a comment:


 • Jaan
  replied
  Jah. Geograafilis asukoha t6ttu olen ikka Washingtoni meeskondade poolt. See v6imaldab play-offe igas liigas erapooletu pilguga j2lgida, kuna DC mehed imevad kolmesajaga ja kukuvad p6hiturniri j2rel alati v2lja.

  Leave a comment:


 • Aramis
  replied
  Hooaja algusest olin ma Capitalsi poolt.Play-offi nad ei jõudnud.Lõpu eel hakkasin tänu oma YAhoo fantasy satsis olnud &Theodore imemängudele väravas ja Kingsi superkolmiku Allison-Palfy-Deadmarsh ründemängule LA poolt olema.Tänane öö tuli kurb tõsiasi, et Colo puxis Kingsi välja.Oh õnnetust!Ei oskagi seisukohta võtta - üldiselt eelistaks kolmikust Ottawa,Montreal ja Toronto ehk siis Kanada tiimi Stanley Cupi võitu.

  Ja lisaks siia Fazzi jutule Yahoo fantasyst , et kui mu arvestused ei petnud, siis oleks ma saanud põhihooajal 2 punkti rohkem ja kuuendaks ,siis oleks CapLoo asemel finaalivastane olnud mina.Aga kuna ma esimese kolmandiku hooajast lõpetasin kindla viimasena ,siis spurt jäi hiljaks ja põhihooaja kaheksas koht ja alama astme playoffi võit jäid maksimumiks.
  edit: Kusjuures mitte ainult finaalivastaseks vaid ka finaalivõitjaksAga see selleks - sellised spekulatsioonid ei ole ilusad ja järgmine aasta vaatame seda asja.

  Leave a comment:


 • kyps
  replied
  Originally posted by Maarek


  Olen meeskonna loomise päevast fännanud Florida Panthers'it, kellel aga pärast mõneaastatagust hiilgavat hooaega kõik allamäge on hakanud minema ja sel aastal ei pääsetud isegi play-off'i
  Sealt alates hakkas allamäge minema, kui rottide jääle loopimine ää keelati

  Leave a comment:


 • Maarek
  replied
  Olen meeskonna loomise päevast fännanud Florida Panthers'it, kellel aga pärast mõneaastatagust hiilgavat hooaega kõik allamäge on hakanud minema ja sel aastal ei pääsetud isegi play-off'i

  Leave a comment:


 • Siim
  replied
  Philadelphia on südamelähedasim

  Minu lemmikute teekond lõppes see aasta kurvalt. Kahju muidugi . Järlejäänud meeskondadest kuulub enim sümpaatiat vist Montrealile.

  Leave a comment:


 • kyps
  replied
  Ise alati ikka Penguinsi poolt oldud, oh neid häid aegu, kui finaalis North Stari ja Black Hawksi nüpeldati. Mäletan et ühel Chicago fännil oli suur plagu "Hawks can fly, penguins not", aga seeria kaotasid ikkagi kuivalt Krdi nostalgia toob kohe pisarad silma

  Nüüd olen jah ikka oluliselt vähem jälginud, ei tea isegi seda millal Islanders ja Canadiens teoreetiliselt vastamisi võiksid minna. Ida finaalis oleks selline 2-e legendaarse meeskonna mõõduvõtt igati stiilne.

  Ise muidugi Canadiensi pooldajate hulka ei kuulu, muidugi Saku on tolle meeskonna aktsiaid minu silmis kõvasti tõstnud. Kanada klubidest sümpaatseim Vancouver.

  Leave a comment:

Working...
X