320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • SleepWalking
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    eile õhtul finaali lõppedes mõtlesin, et kuidas on võimalik, et medalid võtsid kolm võistkonda, kes kõik pigem vastumeelseid tundeid tekitavad? ju siis minu lemmikud tahtsid vähem võita ja seetõttu tahapoole jäid kah. finaalis arvas rootsi mängu tehtud olevat kahel korral 2-väravaga juhtides. samas põhja-ameeriklaste vastu nii ei tohi, mistõttu karistus tuligi. world cup kipub selle aasta see tähtsam hokiturniir olema jah.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    Kanada on taas maailmameister, hoolimata olematust toetusest Praha tribüünidel ja võib-olla pisut tänu ameeriklasest kohtunikule poolfinaalis Slovakkiaga. Ehkki ma üldse, ei kahtle, et vahtralehed oleksid ilma selletagi nimetet mängu võitnud.
    Finaalis nägime parimat Kanadat. Ei löönud neid rivist välja rootslaste individuaalne meisterlikkus esimesel pooltunnil. Rob Niedermayer tegi ebaausa ja vastiku tembu, sõites Forsbergile selja tagant sisse, kuid ilmselt oli seegi Rootsi enesekindluse kõigutamiseks vajalik.
    Matshi teisel poolel võtsid kanadalased lihtsalt kätte ja võitsid selle mängu ära. Nii on tiitel kaitstud. Sügisel Maailma Karikal mängitakse juba hoopis tugevama tiimiga, järgmisel kevadel aga vaevalt jätku tuleb - NHL-i oodatav streik toob võib-olla kaasa jälle \"amatööride\" MM-i. Aga ei sest midagi. Kanada on maailmameister 2004.

    Leave a comment:


  • Markko
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    5-3

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    Originally posted by SleepWalking


    Originally posted by vaikiv mees
    (80tel tuldi n2it 2-4 kaotusseisust viiki viimase 1,5min-ga)
    rääkimata viimasest kahest MMist, millest viimast ei taha ükski soomlane enam meenutada ... aga mängus kompenseeris soome oskuste puuduse tahtega ja ainult õnn jäi soome ja võidu vahele.
    no vat, see on soomlaste kollektiivses alateadvuses, ainult kogu eelneva pinnalt sai juhtuda see 5:1 eduseisust 5:6 kaotus.. nagu pole laias plaanis selle aasta kaotuses syydi ainult v-vaht, lihtsalt terve meeskond ei usu, et nad v6ivad v6ita

    [finaal (SWE v CAN) praegu, esimesel perioodil 2:0]

    Leave a comment:


  • dreyd
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    lõpuks nähtud ka tragikoomiline japsi omavärav, sellist asja ikka iga päev ei tehta, saati veel MMil.

    Leave a comment:


  • dreyd
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    nüüd jääb siis kaasa elada, kas slovakkidele või kanadalastele. Sommidel ka ei vea, Kanada oli täiesti alistatav, kuid P-Ameerika pojad ihkasid ilmselt võitu rohkem, Noronen seebiks.

    Leave a comment:


  • U2
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    Originally posted by Devil


    Kanada-Slovakkia-USA-Rootsi edasi, mida veel mu hing ihata võib soomest ja tsehhist on minul ntx täiesti savi, ebameeldivad meeskonnad.

    Kanada toob võidu taas koju

    hoian pöialt svenssonimaa poegadele

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    Kanada-Slovakkia-USA-Rootsi edasi, mida veel mu hing ihata võib soomest ja tsehhist on minul ntx täiesti savi, ebameeldivad meeskonnad.

    Kanada toob võidu taas koju

    Leave a comment:


  • taku*
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    Jubedalt viskas närvi mustaks juba siis, kui kanada 5-3 üleolekust 2-1 tegi Ikka väga väga kurjasti lõppes see mäng täna... pole sõnu lihtsalt.... ja kui sellistest asjadest rääkida, siis eilne usa-tshehhi mäng oli ka selline põnts mulle, et hoia piip ja prillid. Kõige enam on ikka kahju Leionatest.. no tõesti ebaõnn... minu isiklik huvi MM-i vastu on selleks aastaks jälle lännu

    Leave a comment:


  • Neth
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    Originally posted by SleepWalking


    Originally posted by vaikiv mees
    (80tel tuldi n2it 2-4 kaotusseisust viiki viimase 1,5min-ga)
    rääkimata viimasest kahest MMist, millest viimast ei taha ükski soomlane enam meenutada ... aga mängus kompenseeris soome oskuste puuduse tahtega ja ainult õnn jäi soome ja võidu vahele.
    Lihtsalt SUPER!!!, hiilgav mäng ja veel parem resultaat, sõnadest lihtsalt ei piisa, et kirjeldada tänast Kanada ja Soome vahelist mängu, tõeline finaali vääriv mäng oli. 4 korda suutis Soome ette minna ja täpselt samapalju kordi Kanada viigistada. Kui Soome viskas oma väravad suure töö ja vaevaga, siis Kanada viigistas enamasti Mika Noroneni abiga. Normaalaja lõpus oli Smyth\'l hea võimalus Kanada poolfinaali saata, kuid seekord oli Noronen mees õigel kohal.
    Aga lisaajal olid osad justkui vahetunud - Kanada surus ja Soome üritas paaniliselt litrit oma kaitsealast välja toimetada. Lõpplahendus saabus lisaaja 6ndal minutil, kui Heatley litri kaugelt soomlaste võrku saatis, taaskord võib osa süüd Noroneni kaela veeretada.

    Tundub, et Soomet jääbki see turniir meenutama sõna \"ebaõnn\".

    Leave a comment:


  • SleepWalking
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    Originally posted by vaikiv mees
    (80tel tuldi n2it 2-4 kaotusseisust viiki viimase 1,5min-ga)
    rääkimata viimasest kahest MMist, millest viimast ei taha ükski soomlane enam meenutada ... aga mängus kompenseeris soome oskuste puuduse tahtega ja ainult õnn jäi soome ja võidu vahele.

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    jeah.. Rootsi tegi seda j2lle! kui mitmendat korda juba
    2.perioodil 1-0 ette l2inud Soome vastu saadi 55sek enne l6ppu viigiv2rav
    (80tel tuldi n2it 2-4 kaotusseisust viiki viimase 1,5min-ga)

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    Eile oli juba parem. Shveitslased suruti ilusasti umbkaitsesse ja küllap hakkavad vaikselt ka need väravad tulema. Vahegrupp ei tohiks Kanadale väga hirmuäratav olla - Läti ja Saksa, tsehhid muidugi teine jutt. Aga aega mängujoonise leidmiseks on veel tublisti.

    Leave a comment:


  • Tembu
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    Originally posted by dreyd


    ...et selline pime vastuhoid jäähokis venkude vastu on kadunud....
    Peaaegu samasugune olukord valitses ka minu hinges..Kuigi mingi uss on ikkagi sees...Noored täkud (Kovaltsukid-Ovtshinnikovid,Tverdovskid-jne) On muidugi sümpaatsed, kuid ei saa midagi nad suomen poikade vastu...Oulun Kärpät on Suomen Mestari 2004!!

    Leave a comment:


  • dreyd
    replied
    Replying to Topic \'NHL\'

    vaadates eile SWE vs RUS mängu tabasin end ootamatult venelastele pöialt hoidmas, kahjuks napp kaotus. Ja keda ma venelaste pingil nägin, sm Tihhonov, vanad head ajad tulid kohe meelde, ainult et siis olin ükskõik kelle poolt va USSR. Nii et ajad on muutunud ja mul on selle üle kohe täitsa heameel, et selline pime vastuhoid jäähokis venkude vastu on kadunud.

    Leave a comment:

Working...
X