320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Udupasun
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

Sai Hašek oma karika lõpuks ikka kätte. Aga järgmine aasta Devils tuleb, näeb ja võidab ja protsessi käigus lööb Holik Lindrosi Eeriku pea otsast.

Leave a comment:

• airmike
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

SUPERRED WINGSSUPER !!!

Leave a comment:

• vandersell
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

Algselt tegi selle postituse jyrioo

Vahe Realiga on aint selles, et Detroidi staarid on aasta-paari pärast kõik pensionil :P . Eesotsas 50-ndaid käiva Larionoviga . Legendaarseid meeskondi niiviisi ei ehita.
    Ei ehita küll aga legend elab edasi. Kas keegi mäletab 10-20 aasta pärast täpselt, kes olid koosseisus? Vaadatakse- näe, võitsid, jälle.

Leave a comment:

• jyriöö
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

Algselt tegi selle postituse vandersell

Aga kas teile ei tundu, et detroit on nagu Real Madrid- kõik staarid kokku ostetud ja nüüd ka tulemus käes.
    Vahe Realiga on aint selles, et Detroidi staarid on aasta-paari pärast kõik pensionil :P . Eesotsas 50-ndaid käiva Larionoviga . Legendaarseid meeskondi niiviisi ei ehita.

Leave a comment:

• Jeeg
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

Jeehaaw! Detroit Red Wings võttis minu lemmikuna siiski ka tiitli ära, mida päris raske ikka uskuda oli, kuna eelnevatel aastatel nii suurt potensiaali kül lnäha polnud.
    Mul üks sõber on Colorado ja mina Detroidi fänn, hetkel võime mõlemad rahul olla, olgugi et NHLi arvutimängus kipub tema kõik tiitlid minu eest ära näppama

Leave a comment:

• priity
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

tähtede kokkuostmisele lisaks niipalju, et haseki lepingus on punkt, mis ütleb, et karikavõidu korral laekub pangaarvele palgale lisaks 1 miljon USD. motivatsioon missugune

Leave a comment:

• vandersell
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

Läks kuis läks. Ei kurda. Rõõmus ka eriti ei ole. Kapanen oli kogu offi kusi. Aga kas teile ei tundu, et detroit on nagu Real Madrid- kõik staarid kokku ostetud ja nüüd ka tulemus käes. Viimase aasta või aastate ostud on sellised mehed, kes ühes klubis pikka aega staarid olnud- Hasek, Hull, Chelios. Kusjuures minu jaoks oli üores üllatav näha Cheliosi detroidi ridades- ta oli nagu Blackhawksi maskott- nägu ka üpris sarnane.

Leave a comment:

• Tembu
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

Damn, viies mäng ja asi läbi. Häbi!

Leave a comment:

• airmike
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

Kipub vist ikka sinnapoole,et RED WINGSviib karika Detroiti...

Leave a comment:

• jyriöö
    replied
    Vastus teemale 'NHL'

Ära viska näppu, tremboni. Pigem nuta . Mängude seis 3:1 Detroidile. Tundub, et otsustavaks sai Carolina kaotus 3. kohtumises 3. lisaajal mingil 114'l minutil. 41. aastane Larionov viis punatiivad võidule mängus, mis lõppes kohaliku aja järgi kuskil kell 01.00 öösel. Viimane mäng läks kindlalt 3:0 Detroidile, Hasekile oli nullimäng play-offide 6.

Leave a comment:

• jyriöö
    replied
    Replying to Topic 'NHL'

Viska näppu tremboni. Esimene mäng läks lisaajale, 3:2 Carolina võit. Võrdne mäng võrdsete võimalustega. Carolina on nüüd võitnud 8-st lisaajale läinud kohtumisest 7.

Leave a comment:

• dreyd
    replied
    Replying to Topic 'NHL'

Originally posted by tremboni
    Igatahes võidab pigem Carolina kui NJ Jets...
    vist ikka mõtled Nets´i

Leave a comment:

• Tembu
    replied
    Replying to Topic 'NHL'

Ei,ei, ja veelkord,ei! Detroit ei tohi võita!
    Krt, midagi on mäda, kui pidevalt samad satsid võidavad...LA Lakers, Detroit Red Wings, Madridi Real, NY Yankees, jne...Krt,kuidagi igav on nii. Väike vaheldus kuluks ära. Ja las lätlane saab kah Stanley Cupi katsuda
    Igatahes võidab pigem Carolina kui NJ Jets...

Leave a comment:

• Jeeg
    replied
    Replying to Topic 'NHL'

Ka mina loodan oma ainulaadse lemmiku Red Wingsi edusse, eelkõige sealsete Kanda koondise põhitegijate pärast kui ka muidu väga mõnusa meeskonna tõttu

Leave a comment:

• Rebu
    replied
    Replying to Topic 'NHL'

Red Wings peab ää tegema !!!

Leave a comment:

Working...
X