320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• vaikiv mees
    replied
    Kr. Pliškova

samal ajal linnas..

Ka. Pliškova

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Peterburis ikka teistmoodi ei saa: tantsutüdrukud peavad olema.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Erand teeb reegli. Huvitav on see, et Nadal pole kordagi oma 13-st finaalist pidanud mängima viit setti. Ja viimased neli võitu on veel eriti ülekaalukad.

Leave a comment:

• lenc
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Sellel platsil jääbki Djoko õpipoisiks. Nadal oli palju targema mänguplaaniga. Nagu Pariisis alati.
    https://en.wikipedia.org/wiki/2015_F...en%27s_Singles

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Sellel platsil jääbki Djoko õpipoisiks. Nadal oli palju targema mänguplaaniga. Nagu Pariisis alati.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Milline võrratu ülekaalukas võit. Loodan siiralt, et ei jää Iga ainsaks.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Homme on küsimuste küsimus, kuidas Iga Świątek (hääldama peaks seda nime umbkaudu Shfjontek) hakkama saab. Täna müttas ta kaks ja pool tundi paarismängus, mängis silmapaistvalt halvasti, ei suutnud üldse keskenduda (mõneti arusaadav) ja lõpuks veel koos Melichariga kaotas ka. Puhanud Kenini vastu läheb homme kindlalt raskeks. Aga ta on meeletult vahva tüdruk, elan talle täiega kaasa.
    Rafa aga siis 13. korda finaalis. Ei aita ussi- ega püssirohi.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Lõppes vist parim naispaarismäng, mida näinud olen. Mladenovic ja Babos võitsid lõpuks Krejcikova ja Siniakova. Kolmas, otsustav sett oli 78 minutit võrratut tennist.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Pühad laternapostid, küll see tennisematsh on vahest raske töö. 65 minutit, 71 minutit, 67 minutit, 73 minutit. Ja nüüd tuleb muidugi veel viies sett ka.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Naiste tennises on üllatused tavalised, aga kes on Nadia Podoroska? Argentiina ukrainlannal pole ainsatki WTA üksikmängu turniirivõitu ja suure slämmi põhitabelis on ta olnud varem üheainsa korra kui ta 2016 US Openil esimeses ringis pudenes. Ja nüüd suure slämmi poolfinalist - otseses mõttes naine metsast.
    Svitolina samas oli kohutavalt halb.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Iga Swiatek. Fenomenaalne, uus lemmik.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Hugo Gaston. Enne turniiri polnud ma ta nimegi kuulnud. Prantslased teevad mõnikord sellel turniiril imesid.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Milline lahing Zverevi ja Herberti vahel. PHH on mu ammune lemmik, suurepärane paarismängija, kes heal päeval ka üksikmängus imeliselt hea. Nii ka täna, ainult jah need otsustavad punktid kahes erinevas setis, seal tuli klassivahe välja. Kangelaslik prantslaslik kaotus, milliseid olen Roland Garros väljakutel aastakümnete jooksul nii palju näinud.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Vana musketäri Richard Gasquet’d näeb võib-olla viimseid kordi. Kunagi oli ta tennise lootustandvamaid noori, aga Nadali ja Federeri ajastul ei võitnud kunagi midagi suurt. Aga teda vaatad nagu vana sõpra, noorematega enam sellist emotsionaalset sidet pole.

Leave a comment:

• $$$
    replied
    Murray jaoks tipp on läbi jah ilmselt. Aga ma arvan, et ta veel paar aastat käib seal esimses paaris ringis raha korjamas ja võibolla paarismängus on veel võimalus natuke kaugemale ka jõuda.

Leave a comment:

Working...
X