320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• LaRaBla
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma olin tööl, siis tegin söögi, sii mängisin fifat, siis käisin ujumas, siis käisin spas. Mida te olete jõudnud teha niikaua kuni Isner - Andetsoni mäng kestnud on?
    Andersonil teine selline järjest juba ja Isner tundub rohkem läbi.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Ma olin tööl, siis tegin söögi, sii mängisin fifat, siis käisin ujumas, siis käisin spas. Mida te olete jõudnud teha niikaua kuni Isner - Andetsoni mäng kestnud on?

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Meeste poolikutes siis Isner vs Anderson ja Djokovic vs Nadal. Vaatamata Kuninga langemisele ei saa just noorte pealetungist rääkida. Lõuna-aafriklane ja jänki on selle edu nimel meeletult kaua tööd teinud - tore, et lõpuks õnnestus.
    Täna naiste poolikutes on minu pöial muidugi Julia kasuks eelkõige. Ja esimeses mängus olen loomulikult tulise Läti neiu poolt.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Oo Julia! Uskumatu, sa võidsidki. Aastaid üks mu tennise salaarmastusi, ometi kord nelja hulgas. Nüüd Serena kallale.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Paarismängust võib veel leida mitmeid veterane. 41-aastane Robert Lindstedt mängib jätkuvalt edukalt meespaari koos Robin Haasega, sama vana Max Mirnyi esineb veel vaid segapaaris. Ja kohe 40 täis Mike Bryan jätkab ka, seekord küll ilma vend Bobita. 45-aastast Daniel Nestorit siiski enam ei paista kuigi ametlikult ta vist veel loobunud pole.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Slämmidel stabiilselt esinevaid tippmängijaid praegu naiste seas ei ole. Võitja võib ükskõik kes olla. Päris hea vaheldus ju.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Naistel ühtegi TOP10 mängijat veerandfinaalis. Normaalne turna.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Lühikest kasvu, aga erakordselt tugeva löögiga daamid. See iseloomustab tänaseid seniseid edasipääsejaid - nii Giorgit, Ostapenkot kui Cibulkovat. Aga kõige enam meeldib mulle erakordselt julget ründavat tennist mängiv Kiki Bertens, kes äsja kukutas Pliskova.
    Kas on varem juhtunud, et suures slämmis ei jõua 8 parema hulka ükski top kümnesse asetatu? Kahtlen.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Kyrgios on suurepärane meelelahutus, aga kui on tarvis matshe võita, siis see pole tema rida. Efektne mäng eile Nishikori vastu õhtul, aga jaapanlane oli kõiges parem.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Gulbis on tagasi! Viiendas setis purustas noore Zverevi lausa 6:0. Kui ma ei eksi, alustas lätlane lausa kvalifikatsioonist.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Uhkeid mängulõppe täna Wimbledonis. Bertens just võitis Venuse kaunis stiilis otsustavas setis 8:6, Görges ja Strycova mängisid viimast setti kaotades vaheldumisi oma pallinguid kuni Julia oma lõpuks pidas - 10:8. Ja meespaaris mängiti ühte viiendat setti kaugelt üle kahe tunni - lõpuks 22:20.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Thiem aut, Dimitrov aut, Goffin aut. Muru on muru. Nadal ja Federer eri tabelipooltel - egas ometi taas finaalis vastamisi?
    Naistest hakkab Kvitova välja kukkuma, Anett seevastu sai väga ilusa võidu.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Sloane Stephens juba mängust väljas. Üsna vähese vastupanuga allajäämine Donna Vekicile.

Leave a comment:

• GoldenEagle
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    2013 ja 2014 naiste finalistid on langenud edetabelis nii madalale, et peavad kvalist alustama. Genie Bouchard sai kerge võidu, kuid kaua kadunud Sabine Lisicki näib olevat oma avamängus suurtes raskustes.
    Ja Genie vedaski end põhiturnale, ideaalis võiks ka vähemalt teise ringi pääseda, Barty hetkel tundub olevat liiga kõva pähkel.
    Anettil ei vedanud, juba kolmandas ringis tuleb eelduslikult Garbiñe vastu.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Esimeses ringis lähevad siis vastamisi seekord asetamata Wawrinka ja Dimitrov, samuti Thiem ja vana tuttav Bagdathis.

Leave a comment:

Working...
X