320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • j6u1uv4n4
    replied
    "Billie Jean King has accused an on-court interviewer who asked some female tennis players to 'give a twirl' of being 'truly sexist'.
    'This is truly sexist. If you ask the women, you have to ask the guys to twirl as well.'
    The 12-time Grand Slam singles winner, now 71, added: 'Let's focus on competition and accomplishments of both genders and not our looks.'"

    Meeleldi, Billie!






    Leave a comment:


  • El President
    replied
    ilma esinumbrita mängivale Sloveeniale kaotada oleks pisut häbiväärne. tõenäoliselt-loodetavasti seda ei juhtu. selles mõttes vedas ja kaotus LAVile tuli isegi kasuks. kusjuures viimane polnudki nii üllatav, arvestades Kanepi hetkeseisu ja Scheepersi päris head taset.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Anet oli väga tubli! Aga tv6 on mingid tropid tööl? Esimese matspalli ajal panna reklaam peal!

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Ma olen sellel Australian Openil panustanud viiele tie break in first set-ile ja iga kord olen võitnud.
    See kord panin kohe kasumi laivis Djokovici peale. You didn't disappoint me. Ülejooks.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Meeste finaal on ülikõva. Ülikõva.
    striim lahti. baranka.

    Leave a comment:


  • JanK
    replied
    Meeste finaal on ülikõva. Ülikõva.

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    ohoh, veteranid Leander Paes-Martina Hingis on segapaaris finaali välja jõudnud

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Noh... Ütleme nii, et KUI Djokovic edasi pääseb siis finaalis võtke oma pensionikindlustuse rahad välja ja pange Murray peale.
    Ma ei saa aru kas ta mängib teadlikult alla oma võimete või mis värk on. See, et Djokovic praegu ees on, on kindlasti tänu Wawrinka unforced erroritele.
    Kommentaatorid mainisid ka, et Djokovici madalam käik tundub Wawrinka mängule üldse mitte sobivat.

    edit: Ma ei saa enam mitte midagi aru ausalt. Kõige imelikum mäng mida ma selle turna jooksul olen näinud...

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Algselt postitas coco Vaata postitust
    I'm in love with the
    Aga tegelikult tahtsin mainida, et see on ikkagi hämmastav milline beast Djokovic on. Arvasin, et tuleb väga close match up ning ei julgenud palju panuseid teha, aga no...
    Finaalis tuleb vist teha bet seti peale ning mõlemale 3-2 võit panna

    Leave a comment:


  • coco
    replied
    Arvata võis, et peale Rafa alistamist on Berdychil paak tühi. Seda juhtub liiga tihti, et peale elumängu tegemist lastakse järgmises mängus ennast lihtsalt täis. Rafa poolehoidjana muidugi võibolla oligi niiviisi parem, selliselt mängiva Murray vastu sellises vormis Nadal, oleks tulemus tõenäoliselt sama olnud mis elumängu teinud Berdychi vastu. Nadali jaoks on AUS Open kujunemas turniiriks, kus tema pikaajalistele peksupoistele võidud lõpuks kätte tulevad. Kuigi, nii Berdychi kui Wawrinka progress viimastel aastatel on olnud kiiduväärne.

    Berdych vs Murray on samas, ma leian, paberil üsna briti poole kaldu vastasseis. Murray justkui neutraliseerib kõik Berdychi tugevused. Saab siis näha, kas saab mees 4nda korraga kängurudemaal asjad tehtud. Ise loodan, et teisele poole võrku tuleb finaaliks Stan.

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Murray kaitse on lihtsalt ebareaalne... :O

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Ma ikka imestan kui nõrk on tippmängijatel volleoskus. Tagant lüüakse kõiksugu imelööke, aga kui on võrgult tarvis üpris kerge pall punktiks lüüa, maandub see tihtilugu võrgus või kõrvalt audis.

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Mis Berdych vs Murrayst arvate? Suht jõhker match-up ikka.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Sharapova vs Williams oleks tõesti igav

    Leave a comment:

Working...
X