320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• eston maravilha
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

ameerikast sai

Leave a comment:

• Hanzalu
    replied

Algselt postitas Jaan

Jah, ma vist oleks käsi. Tooksin Wilsoni palli ka
    Küsiksin ka kohe, et kust sa selle Wilsoni palli said kah?:P

Leave a comment:

• uvv
    replied

ma arvan, et kunagi ei ole liiga hilja alustada touch footballi nende reeglite õppimist, mille abil saaks mängu käigus kedagi lambist pikali lükata.
    see viimane võimalus teeb sellest veel eesti rahvusspordi, suurema kui kepikõnd!
    seda ma teile mehed ütlen.

Leave a comment:

• Jaan
    replied

Hämmastaval kombel on isegi lükkamise kohta am. jalgpallis reeglid. Touch footballis seda enam...

Leave a comment:

• uvv
    replied

kuna jooksmine ei ole minu tugevam külg, aga samas on see ainus nõrgim , siis pakuks ma välja ka ennast.

Kas ma võin lambist kellegi pikali lükata?

Leave a comment:

• Jaan
    replied

Kui piisavalt ette teatada, saaks vast ühe tegelase veel juurde.

Leave a comment:

• Tomcat
    replied

Algselt postitas uvv

kas peab palju jooksma?
    võrreldes korv- ja jalgpalliga saab vähe joosta, aga võrreldes pesapalliga muidugi rohkem Kui konkreetselt su küsimusele vastata, siis minu puhtsubjektiivse hinnangu kohaselt \"ei\"

Jaan, võtan siis sinuga privas ühendust, kui on lootust rahvas kokku saada

ja üleskutse on jätkuvalt jõus...

Leave a comment:

• Jaan
    replied

Algselt postitas uvv

kas peab palju jooksma?
    Kui teha nö. päris, mitte touch football, saaks su linebackeriks panna ja eriti jooksma ei peaks!

Leave a comment:

• uvv
    replied

kas peab palju jooksma?

Leave a comment:

• Jaan
    replied

Algselt postitas Tomcat

Otsi netist kas Wilsoni maaletooja veel tegutseb. Neil oli paar aastat tagasi mitmeid palle pakkuda. Sportlandi poodides olen Nike palle näinud. Aga sellest on ka päris palju aega möödas. Ja Tartus võib olla muidugi veel väiksem tõenäosus asja leida (kuigi oma esimese kummipalli sain just Tartust)

Aga tegelikult küsimus ka. Vaatan, et asjast huvitatud inimesi natuke ikka on. Kas keegi tahaks ka Tallinnas väikest touch football mängu teha. Oleme siin aegajalt üritanud rahvast kokku saada, aga oma tutuvusringkonna inimestest jääb ikka väheks
    Juba 3v3 võib täiesti mängida ja rohkem kui 5v5 ei olegi eriti mõtet. Kuna märkimisväärset oskust inimestel nagunii ei ole, siis ei pea ka muretsema kui kunagi varem palli käes pole hoidnud.
    Jah, ma vist oleks käsi. Tooksin Wilsoni palli ka

Leave a comment:

• Tomcat
    replied

Otsi netist kas Wilsoni maaletooja veel tegutseb. Neil oli paar aastat tagasi mitmeid palle pakkuda. Sportlandi poodides olen Nike palle näinud. Aga sellest on ka päris palju aega möödas. Ja Tartus võib olla muidugi veel väiksem tõenäosus asja leida (kuigi oma esimese kummipalli sain just Tartust)

Aga tegelikult küsimus ka. Vaatan, et asjast huvitatud inimesi natuke ikka on. Kas keegi tahaks ka Tallinnas väikest touch football mängu teha. Oleme siin aegajalt üritanud rahvast kokku saada, aga oma tutuvusringkonna inimestest jääb ikka väheks
    Juba 3v3 võib täiesti mängida ja rohkem kui 5v5 ei olegi eriti mõtet. Kuna märkimisväärset oskust inimestel nagunii ei ole, siis ei pea ka muretsema kui kunagi varem palli käes pole hoidnud.

Leave a comment:

• Hanzalu
    replied

Järsku keegi oskab öelda, kust Eestist saaks osta ameerika jalgpalli? Eelistatavalt Tartust, kuid kõik kohad sobivad...
    Vb oskab ka keegi öelda, kust seda saaks tellida normaalse hinna eest

Tänud

Leave a comment:

• varix
    replied

selle aasta reklaamid on siin ikka

Leave a comment:

• Kaarel
    replied

Algselt postitas Jasper

Püüdsin nagu ka taaskord vaadata aga pean tunnistama, et kurnav on vaadata mängu, mille reeglid on selged vaid poolenisti, mida näed aastas korra ja mille ülekanne kestab sigakaua. Ühesõnaga loobusin peale esimest veerandaega.
    Selline küsimus siis, et kas keegi ka seda U.S.A. ülekannet ka nägi, kus kogu see Super Bowl kompott koos ehk siis kalleimad reklamid ka?
    Selle aasta reklaamid: http://www.superbowl.com/commercials

Leave a comment:

• Kaarel
    replied

Algselt postitas Jyrka

Kaarel, räägi parem seda, et miks näiteks 4th and inches korral mitte proovida? Mis siis juhtub kui välja ei tule?
    Kui välja ei tule, siis saab vastasmeeskond palli seal samas kohas enda kätte. Üldiselt seda enda väljakupoolel proovima ei hakata, sest võimalus anda vastastele hea väljakupositsioon on liiga suur risk. Väljakupositsioon omab üsnagi suurt rolli - on suur vahe kas su vastane alustab oma rünnakut sinu 30 yardi pealt või oma 5 jardi pealt.

Tavaliselt võidakse neljandat ja lühikest proovida vastaste poole peal, kus ebaõnnestumine ei tooks kaasa niivõrd drastilisi tagajärgi.

Loomulikult on olukord teine situatsioonis, kus sul on hädasti vaja skoorida. Siis on tegemist nö \'four-down territory\'-ga ning ollakse valmis võtma suuremaid riske.

Leave a comment:

Working...
X