320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Kaarel
  replied
  No see 2-3 aastane aken tuleb tänasel päeval üldiselt kõne alla siis, kui klubi nö kuritarvitab palgalimiidi rakendamise võimalusi. Nt maksab vaba agentidele suuri 'signing bonuseid' ning konverteerib palgad ümber 'signing bonusteks'. Lähiajast on sellisteks näideteks Jacksonville, Tennessee ning Tampa Bay. Viimane kasutas muidugi oma ajaakna ära ning võitis SB-i. Tänapäeval on selline näide muidugi Washington Redskins, kelle kohta oli huvitav statistika - nimelt on nad viimase 5 aasta jooksul värvanud 22 vabaagenti, kes on eelmine või üle-eelmine hooaeg olnud valitud Pro-Bowlile, kuid mitte kordagi pärast Redskinsiga liitumist. Skinide omanikul Dan Snyderil on teadupärast liiga suurim rahakott, kuid viimane hooaeg jõuti pärast 5-6 aastast vaheaega esimest korda play-offi. Kevadel muidugi võeti vastu uus CBA, mille tulemusel palgalimiit kasvas ning Redskins saab mõnda aega taas kergemalt hingata.

  Seevastu mõned meeskonnad on palgalimiiti alati üsna targalt kasutanud ja kõhklemata vanad veteranid minema lasknud ning uued mängijad drafti kaudu peale kasvatanud. Headeks näideteks on Patriots ja Eagles, kes aastaid järjest oma divisjone võitsid ning play-offides edukad olid.

  Kui nüüd Panthersi personali vaadata, siis see ei annaks põhjust arvata, et kohe saabub langus - eliitmängijad (Peppers, Morgan, Lucas, Gamble, Delhomme, Smith) on vanuses, mis lubab neil oma positsioonil veel aastaid mängida. Carolina palgalimiidi olukord peaks enam-vähem olema, lisaks, nagu juba mainitud, suurendati kevadel uue CBA-ga palgalimiiti.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
  Täna juhuslikult Viasat 3 kava lehitsedes avanes päris meeldib üllatus.
  Nujah, üks hooaeg jäi vahele, nüüd tuleb ennast kurssi viima hakata... Järgmine esmaspäev peaks siis kohe töölt vabastuse vist võtma...
  Üks sümpaatsemaid on ka Carolina, kuid endal on selline tunne, et see NFL-s tavaline 2-3 aastane aken kus meeskond tippu jõuab ja seal püsida suudab, hakkab pantritel läbi saama.

  Leave a comment:


 • Kaarel
  replied
  Mõned mängud jõudsin ära vaadata, mõned teised jõuab hiljem üle vaadata. Ühe isikliku lemmiku Jacksonville'i esitus pärast esimest veerandaega oli päris muljetavaldav. Kui nad 10-0 oli taha jäänud, tundus, et mu hooajaeelne skeptsism oli õigustatud - rünnak, mis isegi koos Smithiga oli vaid keskmik, oli nüüd täiesti hambutu. Ja vähe sellest - eeldatavalt üks liiga parimaid kaitseid tundus pehmevõitu. Alates teisest veerandist domineeris Jaguars aga mängu täielikult. Leftwich oli päris hea ning suht vähese kogemusega WR'd olid päris OK, isegi Reggie Williamsil leidis lõputsooni üles - teist korda kolme aasta jooksul, olles 2004 valitud draftis seitsmenda mängijana. Kaitse oli samuti päris hea, Bledsoe oli pidevalt surve all ning sunniti paar korda otsustavalt eksima, samas hoiti ka T.O., kes kokkuvõttes produktiivne oli, üldiselt kontrolli all.

  Järgmisel nädalal on Jacksonville taas meedia kõrgendatud tähelepanu all, kui pühapäeval oli põhjuseks T.O., siis järgmine esmaspäev on MNF raames külas tiitlikaitsja Pittsburgh. Päris vihane andmine peaks tulema, arvestades, et need kaks on ühed kõige nö füüsilisemad meeskonnad liigas.

  Leave a comment:


 • dimaggio
  replied
  Esimene mängudenädal siis seljataga...

  Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
  ning lisaks neid meeskondi, kes võidavad ida- ja lõunadivisjoni. Eriti Carolinat, kui Smith muidugi tervena püsib.
  Smith vigastuse tõttu ei mänginud ning Carolina ei suutnud jagu saada Atlantast.
  Atlanta poolelt hiilgasid Warrick Dunn (132 jardi) ning Mike Vick (140 jardi, 2 TD). Üks selle nädala üllatustest, kuna just Panthers on põhipretendent esindama NFC-d veebruaris toimuval Super Bowlil. Loomulikult on veel liiga vara mingeid järeldusi teha, kuid ilma Smithita läheb Panthersil raskeks.
  Valus kaotus divisioni rivaalilt.

  Veelgi suurem üllatus juhtus aga Tampas, kus kodumeeskond jäi sootuks nulli peale - Ravensile jäädi alla 28-0. (nulli peale jäid see nädal veel Green Bay ning Oakland)
  Eelmisel hooajal Buccaneersi play-offi viinud noor mängujuht oli raskustes Ravensi hea kaitse vastu...tema sööt lõigati vahelt kolmel korral, ning ühel juhul suutis CB McAlister ka palli Tampa endzonesse toimetada.
  Jooksumäng puudus aga sootuks - eelmise hooaja offensive rookie MVP võitnud Cadillac Williamsi arvele jäi kõigest 22 närust jardi.
  Ravens aga seevastu domineeris mängu täielikult.
  Kas tõesti on leitud McNairi näol see puuduv lüli ründemängus?!

  Mängus Philly ning Houstoni vahel, mis lõppes Eaglesi võiduga 24-10, tõusis tähelepanu keskpunkti New Orleansist hangitud WR Donte Stallworth, kelle debüüt Philly särgis oli särav - 141 jardi ning 1 TD.

  USA meedia arvates vaata et Super Bowlistki tähtsam mäng peeti aga New Yorgis, kus kohtusid Indianapolis Colts ning kohalik Giants ehk siis 'manning bowl'
  Võitjana lahkus sealt vanem vend Peyton tulemusega 26-21
  Coltsi trumbiks on endiselt nende hiilgav söödumäng. Kuid see aasta läheb neil väga raskeks palliga maapinnal midagi ette võtta, sest teadaolevalt lahkus nende all-pro runningback Edgerrin James Arizonasse. Ning Jamesi puudumist oli tunda kohe nende esimeses mängus, kus Dominic Rhodes ning rookie Joseph Addai sutsid kahepeale joosta koguda kõigest 55 jardi.
  Giantsil seevastu polnud mingit probleemi palliga joosta - Tiki ning Jacobs kogusid kahepeale 164 jardi. Eli lisas veel omaltpoolt 247 jardi, kuid saatuslik vaheltlõige Giantsi viimasel drive'il tõmbas nende lootustele kriipsu peale.

  Huvitav mäng toimus ka St. Louisis, kus kohalik Rams suutis tänu Jeff Wilkinsi 6 täpsele field goalile võita Denveri 18-10. Halb päev oli Broncosi QB Jake 'The Snake' Plummeril - 3 vaheltlõiget ning 1 fumble.

  teiste mängude tulemused siis:

  Miami 17
  Pittsburgh 28

  New Orleans 19
  Cleveland 14

  Seattle 9
  Detroit 6

  NY Jets 23
  Tennessee 16

  Cincinnati 23
  Kansas City 10

  Buffalo 17
  New England 19

  Chicago 26
  Green Bay 0

  San Fransisco 27
  Arizona 34

  Dallas 17
  Jacksonville 24

  Minnesota 19
  Washington 16

  San Diego 27
  Oakland 0


  Ning 2005. aasta Super Bowli MVP Deion Branchi saaga lõppes sellega, et Patriots ning Seahawks jõudsid kokkulepele, mille tulemusena lahkub Branch Ameerika teisele kaldale ning Patriots saab endale Seahawksi 1 vooru draftivaliku.

  Leave a comment:


 • dimaggio
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  Nõustun Kaareliga...
  Kui Smithi ning Delhomme koostöö sujub sama ladusalt nagu eelmine hooaeg, siis ise panustaks NFC konverentsis samuti Panthersi peale. Ka kaitse, eesotsas nende all-pro defensive endi Julius Peppersiga, on kõva pähkel mida katki hammustada.
  Kui kõik sujub hästi, siis Carolina on potensiaalne Super Bowli kandidaat.

  Ning kui Alexander suudab Maddeni coverboy needuse murda, siis tuleb ka Seahawksil see hooaeg silma peal hoida...rohkem meeskondi ma samuti NFC-s ei näe, kes võiksid hooaja lõpus AFC-le konkurensti pakkuda.
  Ainukesed, kes võivad veel sõna sekka öelda on minumeelest Philly (kui McNabb konditsioonis püsib) ning Giants

  AFC on aga omaette ooper. Liiga palju häid meeskondi (Colts, Steelers, Broncos, Bengals, Pats, Chiefs, Chargers)
  Viimase edu/ebaedu sõltub suuresti nende kogenematul mängujuhil Philip Riversil. Kui ta suudab meeskonda korralikult juhtida, siis võib San Diego suuri tegusid teha.
  Me kõik teame, mida nende halfback LT on võimeline korda saatma, kuid kui söödumäng ei toimi, siis ei aita ka temast.
  Kuna ise olen Steelersi poolehoidja, siis loodan neid ka see aasta play-offides suuri tegusid tegemas näha.
  Kuid nagu Kaarel ütles, enne tuleb oma divisjonis korralikult esineda.
  Bungles. Eesotsas Carson Palmeriga, kes on jubedast põlvevigastusest suurepäraselt paranenud, on väga raske vastane. Ning RatBirds, eesotsas uue mängujuhi Steve McNairiga.

  Igatahes on oodata põnevat hooaega

  Leave a comment:


 • Kaarel
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  Ben on pärast eelmise hooaja lõppu üldse päris kõvasti räsida saanud. Kevad-suvel sattus motikaga liiklusõnnetusse ning nüüd pimesool. Tsikliga sõites ta muidugi kiivrit ka ei kandnud. Aga noh, kui tema on rivis, siis Pittsburgh juba ei kaota - Steelers on 27-4, kui Roethlisberger on alustanud.

  Raske on muidugi kellegi peale üldse panustada, arvestades, et kõigil headel meeskondadel on tänapäeval nagu kuskil mingi kerge puudus ning sellised dünastiaid nagu 70-ndate Steelers tänapäeval juba ei leia. Patriots on muidugi omaette nähtus, kuid nende edu on sel aastal ka kaheldav. Läbi peavad nad ajama ilma ka senise põhi WR-ta - Givens lahkus ning Branch keeldub praeguse lepinguga mängimast. Lisaks ei tundu kaitse, kui kolmene eesliin välja arvata, eriti kindel olevat. Colts kaotas Jamesi, kes läks Arizonasse rohelise järele, mis tähendab, et nüüd on kogu surve Peytongi kaelas. Pittsburgh ise peab samas kõigepealt oma divisjonist läbi murdma, kus Cincinnati ja Baltimore saavad päris kõvad pähklid olema.

  Ausalt öeldes ei teagi, keda AFC-s eelistada. Ilmselt kedagi eelpool nimetatutest, lisaks paneks sellesse nimistusse ka Denveri. Jacksonville oleks kah pretendent olnud, aga peale Jimmy Smithi pensionile minekut pole Leftwichil kellegile palli visata. Kaitse on neil päris tugev, kuid rünnak ei kanna ilmselt välja, lisaks on neil sel hooajal üpris raske kalender. Ahjaa, ühe musta hobuse lisaks siia - San Diego. Kuid nendega on jälle üks aga - Brees lasti minema ning pmst sõltub kõik nüüd sellest, kas Rivers saab hakkama või mitte.

  NFC-s tundub nõrgem konverents olema, kuid mite ennam sellise vahega, nagu viimastel aastatel. Kaks nõrgimat divisjoni on samas endiselt just NFC-s - North ja West. Üldiselt panustaks NFC-s Seattle-it, kellel on hea rahulik läänes askeldada, ning lisaks neid meeskondi, kes võidavad ida- ja lõunadivisjoni. Eriti Carolinat, kui Smith muidugi tervena püsib.

  Leave a comment:


 • Kaarel
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  Ben on pärast eelmise hooaja lõppu üldse päris kõvasti räsida saanud. Kevad-suvel sattus motikaga liiklusõnnetusse ning nüüd pimesool. Tsikliga sõites ta muidugi kiivrit ka ei kandnud. Aga noh, kui tema on rivis, siis Pittsburgh juba ei kaota - Steelers on 27-4, kui Roethlisberger on alustanud.

  Raske on muidugi kellegi peale üldse panustada, arvestades, et kõigil headel meeskondadel on tänapäeval nagu kuskil mingi kerge puudus ning sellised dünastiaid nagu 70-ndate Steelers tänapäeval juba ei leia. Patriots on muidugi omaette nähtus, kuid nende edu on sel aastal ka kaheldav. Läbi peavad nad ajama ilma ka senise põhi WR-ta - Givens lahkus ning Branch keeldub praeguse lepinguga mängimast. Lisaks ei tundu kaitse, kui kolmene eesliin välja arvata, eriti kindel olevat. Colts kaotas Jamesi, kes läks Arizonasse rohelise järele, mis tähendab, et nüüd on kogu surve Peytongi kaelas. Pittsburgh ise peab samas kõigepealt oma divisjonist läbi murdma, kus Cincinnati ja Baltimore saavad päris kõvad pähklid olema.

  Ausalt öeldes ei teagi, keda AFC-s eelistada. Ilmselt kedagi eelpool nimetatutest, lisaks paneks sellesse nimistusse ka Denveri. Jacksonville oleks kah pretendent olnud, aga peale Jimmy Smithi pensionile minekut pole Leftwichil kellegile palli visata. Kaitse on neil päris tugev, kuid rünnak ei kanna ilmselt välja, lisaks on neil sel hooajal üpris raske kalender. Ahjaa, ühe musta hobuse lisaks siia - San Diego. Kuid nendega on jälle üks aga - Brees lasti minema ning pmst sõltub kõik nüüd sellest, kas Rivers saab hakkama või mitte.

  NFC-s tundub nõrgem konverents olema, kuid mite ennam sellise vahega, nagu viimastel aastatel. Kaks nõrgimat divisjoni on samas endiselt just NFC-s - North ja West. Üldiselt panustaks NFC-s Seattle-it, kellel on hea rahulik läänes askeldada, ning lisaks neid meeskondi, kes võidavad ida- ja lõunadivisjoni. Eriti Carolinat, kui Smith muidugi tervena püsib.

  Leave a comment:


 • dimaggio
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  Hooaja esimene mäng siis peetud.
  Big Ben jälgis väljaku kõrvalt, kuidas Charlie Batch ning Steelers võitsid avamängu Miami vastu.
  Suurepärane õhtu backup QB poolt, kelle arvele jäi 209 jardi ning 3 TD, sealjuures 87 jardine TD sööt Heath Millerile. (kordusest oli küll näha, et Miller astus 2 jardi joonel väljakupiiridest välja, kuid Miami treener Nick Saban viivitas \'challenge flag\'i väljakuleviskamisega sedavõrd kaua, et kui ta seda tegi, ei märganud jälle kohtunikud seda)
  Paljud kahtlesid, kas Steelers suudab avamängus Miami vastu midagi suurt korda saata, kuna Roethlisberger käis mõni päev enne mängu pimesooleoperatsioonil ning oli kindel, et ta ei alusta.
  Kaheldi ka Steelersi jooksumängus, kuna Jerome \'The Bus\' Bettis lõpetas oma suurepärase karjääri, siis ei saa Pittsburghil enam \'short yardage\' playdel seda trumpi kasutada. Kuid Wille Parker tõestas, et ta on sama hea, kui oli eelmisel hooajal.

  Samuti näitas ka kaitsemeeskond head mängu, just lõpupoole. Polamalu ning Porteri kaks värjestikust vaheltlõiget said saatuslikuks (viimane sisuliselt otsustas mängu saatuse)

  Steelersil järgmine mäng 18. septembril Jacksonville\'i vastu.
  Loodame, et Big Ben saab selleks ajaks mängukorda, kuid kui ei saa, siis peab Batch taas oma võimeid näitama ning usun, et ta saab sellega ka hakkama.


  Homme on siis see päev, kui vastakuti lähevad colts ning giants, teisisõnu on tegu \'manning bowliga\' , mida on see nädal kõriauguni haibitud.
  lugedes ning vaadates selle hooaja ennustusi, siis on põhirõhk suunatud JÄLLEGI indianapolis coltsile. Ikka ja jälle pakutakse neid Super Bowli võitjateks.
  Mind on isiklukult selline asi juba ära tüüdanud.
  Me oleme näinud eelnevatel hooaegadel, et colts võib teha suurepärase põhihooaja, peyton manning võib visata üle 30 TD, kuid play-offides kukutakse haledalt välja. Minul pole neisse usku ning kui aus olla, siis on tegu kõige ebameeldivama võistkonnaga NFL-is...vähemalt minu jaoks.

  Seevastu valitsevat meistrit Steelersit ei loeta peaaegu üldse tiitlipretendentide hulka...Tuleb meelde kohe eelmine hooaeg, kui nad pääsesid vimase meeskonnana play-offidesse...kuni Super Bowlini kanti neid maha ning ei usutud, mida see tiim on võimeline korda saatma.
  Alates sellest, kui Big Ben 2004. aasta draftis meeskonda valiti on ta võitnud 26 mängu ning kaotanud 3. Ning endiselt peetakse rohkem lugu tühikargajast Michael Vickist kui temast.

  Igatahes suured tänud Viasat Sport 3-le, nende magamata ööde eest, mis tulekul

  Leave a comment:


 • dimaggio
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  Hooaja esimene mäng siis peetud.
  Big Ben jälgis väljaku kõrvalt, kuidas Charlie Batch ning Steelers võitsid avamängu Miami vastu.
  Suurepärane õhtu backup QB poolt, kelle arvele jäi 209 jardi ning 3 TD, sealjuures 87 jardine TD sööt Heath Millerile. (kordusest oli küll näha, et Miller astus 2 jardi joonel väljakupiiridest välja, kuid Miami treener Nick Saban viivitas \'challenge flag\'i väljakuleviskamisega sedavõrd kaua, et kui ta seda tegi, ei märganud jälle kohtunikud seda)
  Paljud kahtlesid, kas Steelers suudab avamängus Miami vastu midagi suurt korda saata, kuna Roethlisberger käis mõni päev enne mängu pimesooleoperatsioonil ning oli kindel, et ta ei alusta.
  Kaheldi ka Steelersi jooksumängus, kuna Jerome \'The Bus\' Bettis lõpetas oma suurepärase karjääri, siis ei saa Pittsburghil enam \'short yardage\' playdel seda trumpi kasutada. Kuid Wille Parker tõestas, et ta on sama hea, kui oli eelmisel hooajal.

  Samuti näitas ka kaitsemeeskond head mängu, just lõpupoole. Polamalu ning Porteri kaks värjestikust vaheltlõiget said saatuslikuks (viimane sisuliselt otsustas mängu saatuse)

  Steelersil järgmine mäng 18. septembril Jacksonville\'i vastu.
  Loodame, et Big Ben saab selleks ajaks mängukorda, kuid kui ei saa, siis peab Batch taas oma võimeid näitama ning usun, et ta saab sellega ka hakkama.


  Homme on siis see päev, kui vastakuti lähevad colts ning giants, teisisõnu on tegu \'manning bowliga\' , mida on see nädal kõriauguni haibitud.
  lugedes ning vaadates selle hooaja ennustusi, siis on põhirõhk suunatud JÄLLEGI indianapolis coltsile. Ikka ja jälle pakutakse neid Super Bowli võitjateks.
  Mind on isiklukult selline asi juba ära tüüdanud.
  Me oleme näinud eelnevatel hooaegadel, et colts võib teha suurepärase põhihooaja, peyton manning võib visata üle 30 TD, kuid play-offides kukutakse haledalt välja. Minul pole neisse usku ning kui aus olla, siis on tegu kõige ebameeldivama võistkonnaga NFL-is...vähemalt minu jaoks.

  Seevastu valitsevat meistrit Steelersit ei loeta peaaegu üldse tiitlipretendentide hulka...Tuleb meelde kohe eelmine hooaeg, kui nad pääsesid vimase meeskonnana play-offidesse...kuni Super Bowlini kanti neid maha ning ei usutud, mida see tiim on võimeline korda saatma.
  Alates sellest, kui Big Ben 2004. aasta draftis meeskonda valiti on ta võitnud 26 mängu ning kaotanud 3. Ning endiselt peetakse rohkem lugu tühikargajast Michael Vickist kui temast.

  Igatahes suured tänud Viasat Sport 3-le, nende magamata ööde eest, mis tulekul

  Leave a comment:


 • Kaarel
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  Täna juhuslikult Viasat 3 kava lehitsedes avanes päris meeldib üllatus.

  Leave a comment:


 • Tomcat
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  sul jääb alati võimalus ebayst tellida. Isegi koos transpordikuludega saad alates 30 USD palli kätte. Lihtsalt natuke sebimist ja mõned nädalad ootamist.

  Leave a comment:


 • Hanzalu
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  Algselt postitas Tomcat


  et mitte rahvast ära hirmutada hindadega, siis pall millega viimane superbowl mängiti ei maksa üle 1500 eegu, üldiselt maksvad mängudes kasutatavad pallid umbes 1000 eeku ja ka 500 krooni eest saab väga vinkvonks korraliku nahkaplli
  Küsimus olekski vist rohkem kust neid palle saada.. Tartust olen käinud kõik spordipoed läbi.. pole leidnud kahjuks...

  Leave a comment:


 • Tomcat
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  et mitte rahvast ära hirmutada hindadega, siis pall millega viimane superbowl mängiti ei maksa üle 1500 eegu, üldiselt maksvad mängudes kasutatavad pallid umbes 1000 eeku ja ka 500 krooni eest saab väga vinkvonks korraliku nahkaplli

  Leave a comment:


 • Tembu
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  Pean tunnistama, et olen ka selle va Wilsoni laperguse palli omanik. Kummist ta on, kuna omal ajal ei näinud mõtet mitu kilo ühe nahast palli alla panna.

  Leave a comment:


 • Jaan
  replied
  Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

  Kingiti jõuludeks. Jah, Ameerikas.

  Leave a comment:

Working...
X