320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • marcello
    replied
    Kõige kiirem tatsdaun ja kõige rohkem yarde joostud tatsdaun superbowlis palun?

    Nii palju puterdaist ja praaki pole mina küll üheski Super Bowlis näinud ja neid ma olen oma 10 kindlasti näinud.Ja lisapunkti teenimisel pärast touchdowni sellise kala tegemist pole ma üheski mängus näinud veel.Eks sellele aitas kaasa ka Miami ilus ilm

    Leave a comment:


  • dimaggio
    replied
    Algselt postitas Tomcat Vaata postitust
    playahater

    tegelikult on tõepoolest igasugust haipi raske taluda ja kui Indy võidab, siis on parem homseid kommentaare mitte lugeda, sest Manningu kiitmine ületab kindlasti igasuguse piiri ....., aga samas.... samas on ta ainus mees hetkel kelle kohta ütleks, et ON QB.... kohe päris selline õige QB. Tööeetika ja soov mängida tunduvad täiesti siirad olema. Nagu keegi tema meeskonnakaaslastest kunagi ütles, ei räägi Manning ka vabal ajal muust kui jalgpallist. Nii et kui võidabki, las siis olla... ainuke tänapäeva Joe Montana. Ja kunagi vaatavad meie lapsed ajas tagasi ja õhkavad et vot kus oli QB... oleks näinud teda mängimas
    heh..ei saa tõesti salata, et ta on praeguse aja parim QB. Kuid kui ta peaks täna kaotama, siis usun, et teda tabab Dan Marino saatus, eks aastaid ole kah omajagu turjal.
    Samuti võib siis jätkata seda big-game-chocking loetelu...ning huvitava faktina tooks veel välja, et Manning ei võitnud kolledžis kordagi Florida Gatorsit ning pole ka NFL-is võitnud meeskonda, kelle QB on endine Gator, kuid seda just Grossman on

    Leave a comment:


  • dreyd
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kust sa Miamit vaatad?
    my bad, ikka Kohila KOlvide hale koopia vastu mäng jah

    Leave a comment:


  • Tomcat
    replied
    playahater

    tegelikult on tõepoolest igasugust haipi raske taluda ja kui Indy võidab, siis on parem homseid kommentaare mitte lugeda, sest Manningu kiitmine ületab kindlasti igasuguse piiri ....., aga samas.... samas on ta ainus mees hetkel kelle kohta ütleks, et ON QB.... kohe päris selline õige QB. Tööeetika ja soov mängida tunduvad täiesti siirad olema. Nagu keegi tema meeskonnakaaslastest kunagi ütles, ei räägi Manning ka vabal ajal muust kui jalgpallist. Nii et kui võidabki, las siis olla... ainuke tänapäeva Joe Montana. Ja kunagi vaatavad meie lapsed ajas tagasi ja õhkavad et vot kus oli QB... oleks näinud teda mängimas

    Leave a comment:


  • dimaggio
    replied
    Erinevalt teistest sõnavõtjatest hoian pöialt Bearsile.
    Ainuke mängija, kes Coltsis tõeliselt ebasümpaatne on ongi meie armas Commercial Man...tegelikult kui aus olla, siis ei kannata ma silmaotsaski nende tervet perekonda (Archiet ning Elit silmaspidades).
    Kui Colts peakski võitma, siis on mul hea meel ainult Tony Dungy üle, kes tõepoolest tõepoolest väärib seda.

    KUI Rex suudab eksimusi vältida, KUI Bearsi kaitse muudab Coltsi rünnaku ühe dimensiooniliseks, KUI Thomas Jones jookseb Indy kaitse üle, siis võib suure tõenäosusega kujuneda sellest Chicago õhtu.
    Igatahes Chicago võidab 6 punktiga

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas dreyd Vaata postitust
    täna tuleb huvitav spordiõhtu, kõigepealt 21.30 Miami vs Cleveland ning pärast seda siis bowl, mina hoian ka pöialt Manningule, karudest ei tea midagi, kuid Peyton peaks ikka lõpuks ka selle sõrmuse sõrme saama.
    Aitäh Viasat!
    Kust sa Miamit vaatad?

    Leave a comment:


  • dreyd
    replied
    täna tuleb huvitav spordiõhtu, kõigepealt 21.30 Miami vs Cleveland ning pärast seda siis bowl, mina hoian ka pöialt Manningule, karudest ei tea midagi, kuid Peyton peaks ikka lõpuks ka selle sõrmuse sõrme saama.
    Aitäh Viasat!

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    Olen ebapopp ja ennustan et Chicago võidab. Kolmega. Nagu tavaks ei saa Indy mängu käima, Chicago söödumängule eriti panustada ei saa ja jooksumäng ning mõned trikkpleid viivad karud poolajaks eduseisu. Teisel poolajal suudab kaitse eduseisu hoida, Manningul lõpuks üks INT ja üks FMB.
    Pöialt hoian aga ikkagi täkkudele.

    Leave a comment:


  • varix
    replied
    Igatahes MTV3 nagu ta on selline tore kanal, siis teeb otse ülekande selle aastasest Superbowlist

    Leave a comment:


  • Hanzalu
    replied
    Indianapolis... ma arvan

    Leave a comment:


  • Tomcat
    replied
    siin siis kodanik, kes läks magama (ah mis ma ikka seda jura vaatana, haigutushaigutus) Niipalju siis sellest
    Aga hea et NO välja langes, sest seda cinderalla meeskonna hype ja "uus american team" jms jura mida NO kohta aeti, oli võimatu kuulata. Parem siis juba vana kooli Karude teema, kuig see ka eriti hingelähedane pole.
    Igatahes Kaareliga nõus, et Karude kaitse on viimasel ajal niijanaa ning Indy peatamisega saab tööd olema. Liiga plju minuarvates. Ja kuigi Grossman suudab/on suutnud punkte kenasti tahvlile saada, siis pakun ka ikkagi Indy võitu... 13ga isegi... et Kaarelist rohkem pakkuda

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    No peale NE-IND esimest poolaega olin üsna kindel mis järgmise päeva ajalehtede pealkirjad ütlevad. Aga siis sai IND kaitse mingil imekombel mängu pidama. Kuigi veel kolm minutit enne mängu lõppu kui pall oli NE käes ja seis 34-31 piisas Patsidele põhimõtteliselt ühest first downist et mäng võita. Seda aga ei juhtunud ja ülejäänu on juba ajalooline.
    Selle aasta play-offide üllatus nr.1 on muidugi IND kaitse. Tackling mis hooaja jooksul oli lihtsalt kohutav on saadud korda ja allajäämine oma kogukuses tehakse tasa kiirusega. Vastas on nüüd järgmine meeskond kellel hea running game ja kes on play-offis näidanud, et oskab seda taktikaliselt väga hästi kasutada.

    Leave a comment:


  • Kaarel
    replied
    Yep, see oli tõesti Peytoni "finest-hour". Võttis aega mis ta võttis, aga lõpuks on Belichick/Brady ka play-offis alistatud ning Indy Super Bowlini viidud. Kusjuures irooniline on see, et Peytoni TD/INT näitaja on selle aasta play-offides üsna viletsavõitu - 2/6.

    Meedia tituleerib selle muidugi klassikaliseks "offense vs defense" heitluseks -"Peyton vs New Monsters of the Midway vms", kuid tegelikult on just Indy kaitsemäng play-offides üsna hea olnud, vähemalt eelmises kahes mängus. Samas Chicago kaitse, mis oli hooaja esimesel poolel liiga eliit, on viimastel kuudel keskpärane olnud. Paar olulist mängijat on nad vigastustega ka kaotanud - Mike Brown ja Tommie Harris. Viimane oli Urlacheri järel neile ilmselt kõige olulisem mängija.

    Lisaks jahub meedia nüüd muidugi kaks nädalat seda, et Super Bowlis on vastamisi kaks mustanahalist peatreenerit, kellest üks on teise endine assistent. Samuti seda, et mõlemad on nö cover 2 kaitsesüsteemi viljelejad.

    Oleks Chicago kaitse oma parimas rivistuses ning hooaja alguse tasemel, ennustaksin võrdset mängu. Nüüd võib aga juhtuda see, et Rex Grossman peab hakkama Mannigule vastama ning sellisel juhul pole Chicagol edu loota. I say Indy -10.

    Leave a comment:


  • vello99
    replied
    Ehk et siis 4.02 Miamis Chicago ning Indianapolis.

    Vaatsin tsipa Chicago mängu teist poolaega ja Coltsi ja NE mängu algusest lõpuni ja ei kahetse (eriti mis puudutab viimast). Kui NE juba 21-3 ees oli, siis hakkasin küll vaikselt voodit sättima, kuna keegi ei ole konverentsifinaalis sellisest kaotusseisust tagasi tulnud, aga see mis Indianapolis ja Manning teisel poolajal tegid, oli päris kõva. Oli see 32 (või 33) punkti teise poolaja jooksul. Pean tunnistama, et Manning on mulle mingil imelikul põhjusel kogu aeg närvidele käinud (eriti võrreldes Brady'ga), aga selle mängu põhjal on minul vähemalt Miami tarvis teada kelle poolt olla.

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
    KC vs Indy - Larry Johnson peaks umbes 35 korda palli kandma, sellisel juhul oleks KC's mingi šanss. See muidugi eeldaks, et Manning hoitaks enam-vähem kontrolli all, mida aga ilmselt ei juhtu.
    No kohe kuidagi ei julgeks panustada meeskonnale, kes peaaegu kaks korda Tennesseele kaotas pluss veel Houstoni käest lakki sai. Aga noh võib ju eeldada, et runD puudujääke on lihtsam lappida kui kiiresti passingD upgreidida...

    Leave a comment:

Working...
X