320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Kaarel
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Algselt postitas marcello


    Treeneritel on quarterbackiga side,et anda edasi kombinatsioone.Vähemalt Steelersil ei paistnud kaitse squadiga sidet olla,sest kui kaitsetiim väljakul oli ,võttis treener klapid peast ja karjus niisama.
    Kui mõtled peatreener Bill Cowherit, siis tema ei edasta kobinatsioone ei ründele ega kaitsele. Seda teeb vastavalt offensive ja defensive coordinatar. Steelersil on nendeks meesteks C.Wisenhant ning D.Lebau.

    Seattle\'il seevastu on peatreener Mike Holmgren ka rünnaku \'play-caller\', olles ründemängu spetsialist ning endine offensive coordinator.

    Leave a comment:


  • peapall
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Algselt postitas marcello

    Telekast näitast kordust ju,et pall mehega langes paremale poole joont ja alles siis sirutas käed palliga üle joone.Reeglid peaksid ju olema,et kui pall maad puudutab on kõik,või olen ma midagi valesti mõistnud.
    Loodetavasti õiglus võidutseb ikka.
    Aga fake touchdownile eelnenud sööt oli superb,tuleb tunnistada
    Kui mängja on õhus olles olnud alas(mille hulka kuulub ka joon) sees, siis loetakse asi väravaks. Eile täpselt nii juhtuski, seda et ta maandus väljakul ja pani palli hiljem väravaaalale keegi ei vaidlustanudki.

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Treeneritel on quarterbackiga side,et anda edasi kombinatsioone.Vähemalt Steelersil ei paistnud kaitse squadiga sidet olla,sest kui kaitsetiim väljakul oli ,võttis treener klapid peast ja karjus niisama.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Algselt postitas eika


    Nende reeglite selgeks saamiseks läheb ju vaid mõni minut, kui hoolikalt kommentaatoreid kuulata. Igatahes mäng oli mõnusalt põnev ja järgmine aasta samal ajal jälle.
    No mingid põhiasjad küll jah. Aga ma siis sõnastaks ümber, et strateegiatest väga aru ei saa. Mehed vahetusid nagu koguaeg ja need positionid ja asjad valmistasid ka vähe muret. Ja kas neil on omavahel mingi raadioside või asi?

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Algselt postitas mcnamara


    Oh teid ööelukaid küll. Minusugune seda mängu enne tööpäeva enam ei vaata. Vanasti olid need finaalid küll toredad jälgida.
    Macca,ma lausa naudin sellisid öiseid ülekandeid kui ma tööl olen.Palk jookseb ja ...

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Oh teid ööelukaid küll. Minusugune seda mängu enne tööpäeva enam ei vaata. Vanasti olid need finaalid küll toredad jälgida.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Nende reeglite selgeks saamiseks läheb ju vaid mõni minut, kui hoolikalt kommentaatoreid kuulata. Igatahes mäng oli mõnusalt põnev ja järgmine aasta samal ajal jälle.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Algselt postitas 17


    Vaatasin MTV3e pealt umbes 5 minutit. Muffigi aru ei saanud. Jäin magama.

    Kes võitis?


    4000
    Steelers oli igatipidi kahjuks parem,21-10 neile.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Püüdsin nagu ka taaskord vaadata aga pean tunnistama, et kurnav on vaadata mängu, mille reeglid on selged vaid poolenisti, mida näed aastas korra ja mille ülekanne kestab sigakaua. Ühesõnaga loobusin peale esimest veerandaega.
    Selline küsimus siis, et kas keegi ka seda U.S.A. ülekannet ka nägi, kus kogu see Super Bowl kompott koos ehk siis kalleimad reklamid ka?

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Pool tundi alguseni ja 4 minutit eelsaateni.saab töörohke töööö olema mul
    Steelers peaks nagu favoriit olema..Või Pirates nagu SLölehe turistajakirjanikud kirjutasid

    Seega Go Seahawks

    Minge prsse.Kõigepealt võetakse Seahawksidelt väga veidralt touchdown ära ja siis antakse täiesti no goal steelersile.Mida see kohtunik sealt videost vaatas huvitav.Telekast näitast kordust ju,et pall mehega langes paremale poole joont ja alles siis sirutas käed palliga üle joone.Reeglid peaksid ju olema,et kui pall maad puudutab on kõik,või olen ma midagi valesti mõistnud.
    Loodetavasti õiglus võidutseb ikka.
    Aga fake touchdownile eelnenud sööt oli superb,tuleb tunnistada
    Steelers oli igatipidi kahjuks parem,21-10 neile. Steelersi QB oli tasemel aga Seahawksi oma nisanäpp.MVP Hines Ward.
    Aga tüdrukud olid Seahawksil ilusamad

    Leave a comment:


  • varix
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    MTV3 näitab superbowli. Ma kahtlen, kas esmasp. kooli lähen

    Leave a comment:


  • Jyrka
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Mõni neist viasat sportidest superbooli näitab ka?

    Leave a comment:


  • Hanzalu
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Natukene teemast kõrvale...

    Kas Tartu kandis on inimesi, kes mängivad ameerika jalgpalli? Kas sis niisama harrastajatena või mõni klubi isegi tehtud? Oleks asjast päris huvitatud..

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Õigest jalgpallist on igalpool kasu

    Leave a comment:


  • Kaarel
    replied
    Vastus teemale \'--SUPERBOWL--\'

    Algselt postitas priity


    Roos tegi viimases mängus Houstoni vastu oma NFL karjääri esimese \"catch\'i\". Nimelt püüdis ta kinni McNairi söödu, mis riivas ühte mängijaist. Kahjuks lõppes see küll 7 jardi kaotusega. Nii, et Roosi NFL ründestatistika = -7 yards.
    Muideks, kas keegi Nimetas ka NFL mängude ülekandeid vaatamas käib? Või kust kaablikanaleilt neid mänge näha võiks?
    Lõikasin selle ajaloolise momendi välja ning kiigata võib seda siit (xvid). Tegemist nö. \'screen-passiga\', kus kaitse liinimehed lastakse mõndade OL-ide poolt meelega läbi ning kasutatakse neid siis avatud välja blokkijatena pallikandjale, kellele QB viimasel hetkel palli viskab. Vaadates antud kombinatsiooni jääb mulje, nagu Roos pidi tagaväljal Gary Walkerit lõpuni blokkima, mitte teda meelega läbi laskma ning siis ise avaväljal jube teisi edasi blokkima. Kuid Walker pääseb tast kiirelt mööda ning \'screen\'-i ajastus on mõnevõrra rikutud. Houstoni linebacker saab pallile käe vahele ning see maandub nr.71 käes.

    Leave a comment:

Working...
X