320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • dimaggio
    replied
    äkki keegi oskab öelda, miks mul näitab NASN-i asemel päris tihti mingit täiesti sivalist viasat spordi kanalit venekeelse kommentaariga...
    NFL-i ma ei näe, college footballi ma ei näe...alati on sellel ajal mingid lõuna ameerika socceri mängud...pean omale NASN-i eraldi tellima?

    Leave a comment:


  • vello99
    replied
    Ma pakun dallast. eelmine mäng billsi vastu olid romo ikka korralikult sitta täis, 5 vaheltlõiget kui õieti mäletan, aga ikka võitsid. bills muidugi ei ole NE (to say the least).

    Mul jäi millegipärast külge, kui pregame shows haibiti NE treenerit ja kuidas iga kord kui NE kohtus mõne tippQB-ga esimest korda (Montana, Young, McNabb jne), siis pani NE selle QB täiega kotti. Nii mõjus list tundus olevat, et üks kord peab sellele lõpp tulema. Nii ebaratsionaalne põhjendus, mis sundis ka 50 taala JK Kauboid peale panema.

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Ma pakun, et Pats paneb ära. Väga võimsad tunduvad sel aastal olema.

    Leave a comment:


  • vello99
    replied
    Täna siis NE ja Dallas, mõlemad 5-0 meeskonnad. Kell 23.00 NASN.

    Leave a comment:


  • vello99
    replied
    Mary poisssõber siis tegi rekordi ära. 421 söödetud TD-d = Dan Marino + 1. Well done,sir ...

    240 järjestikku mängu rekord on muidugi selles spordialas veel taffim...

    Leave a comment:


  • Tomcat
    replied
    läksid tõesti kerge vastupanu teed Väga konservatiivsed valikud. Kuigi mõni paneks Pit enne Jac. Ja NO tundub siiski piisavalt tugev, et STL või Car ära teha. Aga kui aus olla siis ei tahaks ise ka millegagi üllatada. Ei ole nõrgemate meeskondade osas kellegi puhul sellist tunnet et hakkab paugutama... kuigi keegi kindlasti hakkab. Parity jne.

    Ütleme eelmise hooaja lõppu arvesstades, et näiteks Titans üllatab. Tuleb Wildcardina sisse ja võidab veel esimese mängu ka.

    Aga muidu jah, mis seal salata, Pats, SD, NO, CHI... sellised need tugevamad meeskonnad tunduvad olemas.

    Leave a comment:


  • Kaarel
    replied
    Lisan ka omapoolse ennustuse, et siis viie kuu pärast veenduda täielikus ämbrisse astumises.

    AFC PO meeskonnad:

    New England
    Colts
    San Diego
    Cincinnati
    Jacksonville (wc)
    Baltimore (wc)

    NFC:

    Chicago
    Dallas
    Seattle
    Carolina
    St. Louis (wc)
    Philly (wc)

    Konverentside finaalid: Jaguars vs Patriots ja Chicago vs Dallas

    SB: Patriots vs Chicago

    Läksin kergema vastupanu teed, nagu näha.

    Leave a comment:


  • Jeti88
    replied
    Algselt postitas Hanzalu Vaata postitust
    Kuna põhihooaeg on kohe kohe algamas.. siis teeks äkki mõned ennustused ka, kes võib võitjaks tulla.

    Minu arvamus jääb Patriotsi peale - Nüüd on Tom Bradyl tipptasemel WR kellele sööta ehk Randy Moss ja täitsa korralik RB Maroney. Kaitsemängu juhib ka veel Tedy Bruschi... Täitsa hirmuäratav meeskond minu meelest

    Loomulikult ei saa ka Coltsi ja SD-d maha kanda... Eks need 3 minu arust ainult kandideerivadki Super Bowli võidule
    need vast on favoriidid jah aga need kõik AFC meeskonnad. Ma arvan et NFCst võivad Bowli jõuda Saints või Cowboys. Miks mitte ka Chicago. Põnev saab igaljuhul olema :P

    Leave a comment:


  • dimaggio
    replied
    Nii kurb kui see ka poleks, ei saa mööda vaadata Patsist...Randy Moss, Donte' Stallworth, Adalius Thomas...need nimed peaksid kõik ütlema, kuid samas kuidas suudavad need superstaarid kokku mängida..eelmiste aastate põhjal on olnud väga heaks näiteks Washington Redskins, kes on värvanud omale hulganisti nimekaid vabaagente, kuid põhihooajal pole nad suutnud millegi erilisega silma paista. Paberil on Pats kõige hirmuäratavaim meeskond, kuid footballi ei mängita paberil nagu me teame.
    Colts on kaotanud äbarikust kaitsest liiga palju häid mehi (Cato June, Nick Harper + peab hooaja vahele jätma tänu vigastusele Anthony McFarland)
    Ründes ei kahtle ma arvan keegi, kuid kaitse, mis oli eelmisel hooajal liiga üks kehvematest (jooksu peatamine oli viimasel kohal), ei lase Coltsil oma meistritiitlit korrata.
    San Diegot pean ma ise kõige peamiseks pretendendiks - hea noor QB, liiga parim mängija LT , tasemel recieverid + Antonio Gates ning väga hea kaitse, mida juhib Shawn Merriman. Ainuke nõrk lüli on uus peatreener Turner...teadjamad peaksid taipama, miks ma temas kahtlen.
    Loomulikult ei saa ma välja jätta enda lemmikut (kuidas nii saakski ) Pittsburghi. Big Ben on võrreldes eelmise hooajaga palju-palju-palju paremas vormis, pealegi annab uus ründe kordinaator Bruce Arians talle vabamad käed kasutamaks rohkem no-huddle offencit, mida Ben teatavasti Miami ülikooli eest mängides suurepäraselt ära kasutas. Samuti on Santonio Holmes (jätke see nimi meelde ) teinud läbi uskumatu arengu...eelmise aasta rookie võib olla üks selle hooaja staare :P
    Ainuke mure, mis mul on on jätkuvalt O-line...eelmisel hooajal oli näha, kui auguline see on ning nüüd, kui kaotati C Hartings ning liiga üks parimaid Guarde, Allen Faneca, pirtsutab nagu väike laps, siis peab Mike Tomlin kõvasti vaeva nägema, et Ben surma ei saaks. Kaitsest kaotati küll meeskonna üks (hääle)liidritest Joey Porter, kuid sellepärast ma väga ei muretseks, kuna eelmisel hooajal oli Joey oma eelmiste hooaegade hale vari...samuti napsati draftist andekad Timmons ning Woodley, eriti just viimaselt ootan uuel hooajal suuri tegusid + lõpuks lasti lahti punter Gardocki, kelle 30 jardised pundid eelmisel hooajal olid nii mõnigi kord põhjuseks, mis vastased nii lihtsalt suutsid Steel Curtaini üle mängida...nüüd on linnas uus mees - Daniel Sepulveda...kolmanda roundi valikut peetakse parimaks pärast Ray Guyd...ning pealegi oskab see mees kick/punt returnereid maha tõmmata
    olgu, ei viitsi rohkem jahuda...mõni teine kord üritan oma tagasihoidliku ning kriitikat pälvivat arutelu edasi kribada

    Leave a comment:


  • Hanzalu
    replied
    Kuna põhihooaeg on kohe kohe algamas.. siis teeks äkki mõned ennustused ka, kes võib võitjaks tulla.

    Minu arvamus jääb Patriotsi peale - Nüüd on Tom Bradyl tipptasemel WR kellele sööta ehk Randy Moss ja täitsa korralik RB Maroney. Kaitsemängu juhib ka veel Tedy Bruschi... Täitsa hirmuäratav meeskond minu meelest

    Loomulikult ei saa ka Coltsi ja SD-d maha kanda... Eks need 3 minu arust ainult kandideerivadki Super Bowli võidule

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    huvitav, kas eesti meedia ka seda kajastab millalgi?
    Vana lugu aga ajaloo tarbeks link ka siia:
    Mihkel Roos: «Ma ei vahetaks rahulikku elu miljonite vastu.»

    Leave a comment:


  • Tomcat
    replied
    igaks juhuks lisan, et ZoomTV pealt tuleb NASN poolmuidu koju kätte. Äkki on kahe silma vahele jäänud

    Leave a comment:


  • dimaggio
    replied
    super...suured tänud
    kuid sell hooajal peaks ju viasat samuti põhihooaja mänge üle kandma?!

    Leave a comment:


  • Jeti88
    replied
    Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
    kui see saladus pole, siis milliselt kanalilt õnnestus sul preseasoni mängu jälgida?? :P


    aga kanalist täpsemalt rääkides.......FOX oli vist

    Leave a comment:


  • dimaggio
    replied
    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Öösel oli kaks preseason mängu: Lions vs. Bengals ja Cowboys vs. Colts. Viimast mängu vaatasin kah. Midagi erilist ei olnud. Dallas võitis 23-10. Nagu preseason ikka said varumehed palju mängida. Manning mängis ainult 1. veerandi, Romo pisut rohkem. Dallase poole pealt tegi hea mängu Barber.

    Lõvidel on huvitav QB olukord. Neil on meeskonnas eelmise hooaja starter Kitna, euroopa liiga üks parimaid O´Sullivan ja Orlovsky, kes tegi täitsa normaalse mängu eile - saab näha kas Kitna suudab koha säilitada. Detroidi eest oli platsil ka Calvin Johnson - 2 catches ja 45 yardi. Detroit võitis 27-26.
    kui see saladus pole, siis milliselt kanalilt õnnestus sul preseasoni mängu jälgida?? :P

    Leave a comment:

Working...
X