320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • wordprez
    replied
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Tallinna Kalev 64 vs KK HITO 84
    Fuckyeah. Täitsa gängster lugeda, kuidas kunagised nii nooremad kui vanemad koolikaaslased meistriliigas mängivad. Ma küll pole graafikuga kursis, aga loodetavasti ei jäänd see viimaseks võiduks

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    Tallinna Kalev 64 vs KK HITO 84

    Leave a comment:


  • Nurmekas
    replied
    No positiivset ikka on siin ju kõvasti olnud, olen Rixxeriga ühel meelel siinkohas:

    1) VTB liiga olnud kõige paremini jälgitav liiga (tänu liiga ülekannete kvaliteedile?) ja seni ka kõige atraktiivsem (need Balti liiga mängud on enamuses vähemalt tele/internetsi vahendusel olnud igavamad).

    2) Kalevi tase on VTB raames on veidi tõusnud - pingelisi mänge on rohkem ning mõned võidud (möönan, paljud mängud on läinud lõpu peale või tundunud tasavägisena, kuna vastane on sirge põlvega mänginud). Neid maru suuri pakke pole see hooaeg enam niiväga saadud.

    3) Kalevist läinud pingipoisid ju on saanud kõva kooli ning uutes klubides mehe eest mänginud - Tammega sarnaselt Martin Dorbek Raplas ning ka Rixxeri laidetud Saks on Rakvere korralikult mänginud. Eestlastest mängumeeste panus on Kalevis jah veidi nigel, samas põhjused ju objektiivsed - Gert Dorbeku, Keerlese ning Tanel Soku vigastused on soorituste kvaliteeti ning mänguaega pärssinud ja Arbet läks Kreekasse. Usun, et ka Kajupank saab teisel tasemel treenida nüüd.

    4) Tänu sellele, et Kalev on VTB tarvis veidi tugevamalt komplekteeritud (iseasi, kuivõrd nad on suutnud seda komplekteeritust realiseerida), on ka teistel Eesti liiga tiimidel nende vastu mängimine suurem kogemus. Valga Velg ning Otto-Piimameister omavahel vast niiväga ei arenda, pakutavast vaatepildist rääkimata.

    No VTB mängud on ikka see hooaeg huvitavad olnud...

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    tuleta meelde ntks kuusma antud intekaid delfile või valdmaa omi tallinn tv-le. just selline jutt on läbi hooaegade läbi käinud seal. ja probleem on pigem ikkagi selles, et ei ole mõtet rääkida, et vtb on hirm kasulik kõigile, kui tõsi on, et ta võiks kasulik olla, ent praegusel kujul seda ära kasutada ei osata ja seega rääkida sellest, et sealt välja langemine on kaotus eesti korvpallile, on väär. välja kukkumine on cramo enda traagika ja seda eelkõige majanduslikult. punkt, rohkem sel teemal suga vaielda siin ei viitsi.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    no tegelikult ongi asi selles, mida üritangi siin seletada, aga mõni kuulda ei taha kuidagi, et hooaja alul räägitakse ju muinasjutulsi lugusid, kuidas cramo paneb selg ees teise koosseisuga kõigile eestis(moka otsast poetatakse va rock) ja balti liigast räägitakse ka nagu mingist mudaüritusest, kus kalevil osaleda väga ei kõlbakski nagu... lisaks ulme tipp play off vtb-s?! hiljem kui neist eesmärkides suur osa on täitmata jäänud, hakkab pihta retoorika, et me ainsana pmst aitame eesti korvpalli siiski, meil tehakse teistega võrreldes tohutult kvaliteetsemalt trenni, me oleme ikka natuke teise tasemega harjunud, raske on nii et ükspäev himki teinepäev rapla.... kõik selline möga on ainult enese feilidele vabanduse leidmine ja endale õigustuse leidmine. võiks ära lõpetada suurustamise ja tunnistada asju nii nagu nad on. hooaeg on senini olnud ikka paras ämbrikolin.
    Ise mõtled välja neid asju? Kui sa nii väidad, siis too ka mõned konkreetsed näited? Klubi peabki hooaja eel seadma eesmärke ning kui oled meistriks tulnud, siis oleks päris imelik seada eesmärgiks et mängime kuidas mängime. Või peaks? Ja VTBs oli Valdmaal pisut ülepaisutatud eesmärgid, selge, kuid Kuusmaa rääkis kogu aeg seda juttu, et tuleb vältida viimast kohta VTBs ja võite tuleks saada poole rohkem kui mullu. Mis imelised muinasjutulised lood need nüüd äkki on? Kõige tähtsam- kus on minu postitustes või Varraku intekates, et Cramo on ainuke eesti klubi, kes aitab eesti korvpalli? Või Valdmaa intekates?

    Kogu probleem on ikkagi selles, et sa ehitad endale ise hernehirmutise ja siis räägid, nagu keegi oleks sellest tahtnud Kalevipoja kuju ehitada. Ma saan aru kriitikast, et klubi ei mängi hästi või seal on mõttetud välismaalased või et Varrak on ebakompetentne, aga hetkel ajad sa lihtsalt soga.

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Vigastused on peamiselt selle põhjus, sel hooajal kohe kindlasti. Tuletaks ka meelde, kes oli eelmise hooaja eestiakte finaali väärtuslikeim mängija? ja seda auhinda ei anna mina.
    kama kaks mis põhjusel kehvem on olnud, aga arengust rääkida selle hooaja põhjal,nagu mõni hakkas, on ju väär.

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kuidas ta igal lainel feilinud on? Senine BBL + koduliiga on ju VTB kõrval vähetähtis olnud. Mitte, et potensiaalne BBLis + koduliiga pleiohvis lammutamine hooaja üldmuljet liiga palju päästaks, aga nende liigade seniseid (rõhutan seniseid) tulemusi "feilinuteks" pidada on kummaline. Ostustavad ja paikapanevad mängud on ju alles ees ning hooaja lõpuks ei mäleta keegi, mitmendana põhihooajal tabelis lõpetati, sest see pole tähtis.
    no tegelikult ongi asi selles, mida üritangi siin seletada, aga mõni kuulda ei taha kuidagi, et hooaja alul räägitakse ju muinasjutulsi lugusid, kuidas cramo paneb selg ees teise koosseisuga kõigile eestis(moka otsast poetatakse va rock) ja balti liigast räägitakse ka nagu mingist mudaüritusest, kus kalevil osaleda väga ei kõlbakski nagu... lisaks ulme tipp play off vtb-s?! hiljem kui neist eesmärkides suur osa on täitmata jäänud, hakkab pihta retoorika, et me ainsana pmst aitame eesti korvpalli siiski, meil tehakse teistega võrreldes tohutult kvaliteetsemalt trenni, me oleme ikka natuke teise tasemega harjunud, raske on nii et ükspäev himki teinepäev rapla.... kõik selline möga on ainult enese feilidele vabanduse leidmine ja endale õigustuse leidmine. võiks ära lõpetada suurustamise ja tunnistada asju nii nagu nad on. hooaeg on senini olnud ikka paras ämbrikolin.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    gert dorbek on näidanud, et tahtmisega saab palju ja pigem olnud üks väheseid positiivseid noote kalevis, siis sokk teeb mu arvamustpidi siiski vähikäiku, endisest võistkonna liidrist on seniste mängude põhjal saanud pigem pingipoiss.
    Vigastused on peamiselt selle põhjus, sel hooajal kohe kindlasti. Tuletaks ka meelde, kes oli eelmise hooaja eestiakte finaali väärtuslikeim mängija? ja seda auhinda ei anna mina.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Igatahes mina mäletan, et Eesti karika võitis Tarvas.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    kalev on feilinud seni igal lainel, kaspole? ometi pidi olema tegu vaat et aegade parima satsiga, kas polnud mitte nii?
    Kuidas ta igal lainel feilinud on? Senine BBL + koduliiga on ju VTB kõrval vähetähtis olnud. Mitte, et potensiaalne BBLis + koduliiga pleiohvis lammutamine hooaja üldmuljet liiga palju päästaks, aga nende liigade seniseid (rõhutan seniseid) tulemusi "feilinuteks" pidada on kummaline. Ostustavad ja paikapanevad mängud on ju alles ees ning hooaja lõpuks ei mäleta keegi, mitmendana põhihooajal tabelis lõpetati, sest see pole tähtis.

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    gert dorbek on näidanud, et tahtmisega saab palju ja pigem olnud üks väheseid positiivseid noote kalevis, siis sokk teeb mu arvamustpidi siiski vähikäiku, endisest võistkonna liidrist on seniste mängude põhjal saanud pigem pingipoiss.

    Leave a comment:


  • Aílton
    replied
    Viimastel aastatel on minu arust Tanel Sokk ja Gert Dorbek teinud päris suure arengu, eriti tõstaksin esile Dorbekut, kes on minu hinnangul võistkonna võtmemängija ja ka koondises asendamatu lüli. Tanelil on muidugi vigastustega probleeme olnud. VTB on väga kõva kool, proovile pannakse lisaks mängijaoskustele ka psüühhika. See stress kasvatab mängijaid. See kõik, mis Cramoga see hooaeg toimunud on, näitab, milline profisport on. Vähese rahaga, suurte mängumaal läbilöömiseks on vaja palju aspekte klappima saada. Hinnakem ikka realistlikult asju. Mina kiidan üritamist ja arengusse panustamist. Ei õnnestu, tuleb uuesti proovida.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    muuseas suurim korvikütt oli toona üldse vene, mida sa unustad. ja justnimelt tulemused... kalev on feilinud seni igal lainel, kaspole? ometi pidi olema tegu vaat et aegade parima satsiga, kas polnud mitte nii?
    Veel kord. Ma ei räägi üldse selleaastastest tulemustest Cramo poolelt. Olgu nad halvad või väga halvad. Fine by me. Vene võis olla suurim korvikütt, nagu ma ka ütlesin, see on vaid üks faktor, aga on ka teisi.

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    muuseas suurim korvikütt oli toona üldse vene, mida sa unustad. ja justnimelt tulemused... kalev on feilinud seni igal lainel, kaspole? ometi pidi olema tegu vaat et aegade parima satsiga, kas polnud mitte nii?

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    ma olen kogu aeg püüdnud rääkida vaid, et see et cramo mängib vtb-d ei tee neist mingit imelooma teiste eesti puntide taustal. ei ole nende selle vtb sarjas mängimise pärast koondis ka edukam olnud, vaid tänu ikka meestele, kes välismaal mängivad. mitte et seal osalemine kellegile kahjuks tuleb, aga veelkord AINULT OSALEDES ei saa keegi paremaks, võtame või selle samuse hooaja, siis minuteid jagub üha enam välismaalastele ja ometi lapatakse ikkagi viimase koha peal. siit hakata lugema koondisele mingit kasu nagu varrak seda teha suvatseb, on ikka väga keeruline või on tõesti vtb nii imerohi, et paljalt venemaale sõites ja mänge pingilt vaadates, saavad mehed paremaks?!
    Spordis on edu mõõtmiseks tulemused. Selles oleme vast ühel nõul?

    Keda siis see Cramo seal kahel viimasel aastal play-offides on nulliga nüpeldanud? Teisi eesti meeskondi? Mulle tundub küll nii. Mida ütles saage ja Sokk pärast eelmise aasta finaale? Et üks meeskond mängib CSKA ja Himkiga, aga meie Rapla ja Sakalaiga.
    Milline meeskond jõudis eelmisel aastal ainukesena Balti liigas play-offi ja suutis seal ka ühe mängu võtta?

    Koondis on kahe aastaga suutnud B-liigast tõusta tagasi eliitseltskonda, võita võõrsil Iisraeli ja Serbiat. Kui sa usud, et selle taga oli ainult Kangur ja Talts e meie välismaa mehed, siis sa võid seda uskuda, aga mina ei nõustu ja on objektiivseid argumente selleks, et miks ma ei nõustu.

    Leave a comment:

Working...
X