320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• budu
    replied
    Cramo võitis siis Tartu Disko klubi. Bamba ja Elegar on küll asendamatud

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Ei mina usu, et Kalev oma liigakoha kaotab. Eesti ju venelastele suht oluline ikka nende enda arvates omamoodi ohjes hoida. Pealegi preemiaraha meie peale ju ei kulu.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Minu arvates ei ole tänase kohta midagi väga kobiseda. Mängiti korralikult. McLeod sai minimaalselt vähe mänguaega ja Škele ei võtnud ka liiga palju endale peale, mis tal kombeks on viimasel ajal. Bamba ja eriti Elegar lammutasid korvi all korralikult. Sokk ja Dorbek olid okeid. Wilkinson ja Abbott tegi oma ära. Kolmesed oleks võinud tabada paremini aga minu arvates ei saaks öelda, et neid valedelt kohtadelt tehti. Lihtsalt ei läinud. Jõu vastu ei saa.

Vile oli kahtlane mõlemale poole (võibolla Astana pole veidi rohkem).

Leave a comment:

• Epic
    replied
    Kalev on sel aastal mulle päris palju raha võitnud oma konstantsete eduseisude maha mängimisega. Kahju, et järgmine aasta ära jääb.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Ok meil mängis täna vaid 2 ja pool meest! Aga krdi nii sitta vilet ei ole ammu enam näinud! Nagu kuskilt kõrgemalt oleks tulnud käsk,et Cramo ei tohi võitu saada

Leave a comment:

• Delfino
    replied
    Algselt postitas sherf Vaata postitust
    Turowit on mõlemas mängus võidetud, ehk võidu korral on kaheksas koht väga tõenäoline.
    Selge siis ootaks üle pika aja Eesti klubikorvpallis positiivset tulemust. Seda enam, et Kalevi vastane on võrreldes kahe konkurendi omadega siiski mõnevõrra kergem ja Kalev on erinevalt Mariupolist ja Turowist kodus.

Leave a comment:

• sherf
    replied
    Turowit on mõlemas mängus võidetud, ehk võidu korral on kaheksas koht väga tõenäoline.

Leave a comment:

• Delfino
    replied
    Täna on siis võidu ja Azovmashi kaotuse korral võimalik säilitada koht VTB liigas. Kas Kalevil on teoreetiline võimalus mööduda ka Turowist? Või seal omavaheliste mängudega miinuses?

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Ei olnud see Siena mäng nüüd nii hull midagi eile. Suht võrdsete pusimine oli seal. Mõni vise oleks siit-sealt(näiteks viimase sekundi kolmene) sisse läinud ja olekski olemas olnud. Pigem tundub mulle, et viimase aja kehva kolmeste tabamine on see põhjus, miks asi ei jookse nii ilusti.
    No ikka väga individuaalseks pusimiseks on mäng läinud minu silmis. Kolmeste mitte tabamine on ka kindlasti üks põhjuseid, miks enam kõik nii õlitatult ei lähe.

Leave a comment:

• zaz
    replied
    Ei olnud see Siena mäng nüüd nii hull midagi eile. Suht võrdsete pusimine oli seal. Mõni vise oleks siit-sealt(näiteks viimase sekundi kolmene) sisse läinud ja olekski olemas olnud. Pigem tundub mulle, et viimase aja kehva kolmeste tabamine on see põhjus, miks asi ei jookse nii ilusti.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Mul logistik on väga suur euro kossu asjatundja,ning oli kindel,et täna Siena saab türklastest peksupoiste üle kindla võidu. Ma just talle ütlesin,et kui asi on ikka liiga kindel,siis alati see lõppeb kaotusega ja nii ka täna läks! Kangur& co olukord läks suht keeruliseks
    Kangur ja co on viimased kuus mängu tappa saanud (koduliiga ja Euroliiga). Ja pealegi oldi türklastega hädas ka oma kodus, kui vorm neil veel korralik oli. See lõbus mäng, mida vahegrupi algul mängiti, on vahetunud silmale koleda kangutamisega. Eks tasapisi hakkab jõud neil otsa saama ja ka vigastused on pisut mängumootorit räsinud. Euroliigas on seis nüüd VÄGA hapu ja ega koduliigaski midagi hõisata ole.

Tore on nendes mängudes vaid see, et Kangur on väga korralikult mänginud ja asendamatuks põhimeheks tõusnud.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Mul logistik on väga suur euro kossu asjatundja,ning oli kindel,et täna Siena saab türklastest peksupoiste üle kindla võidu. Ma just talle ütlesin,et kui asi on ikka liiga kindel,siis alati see lõppeb kaotusega ja nii ka täna läks! Kangur& co olukord läks suht keeruliseks

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    No üldiselt, kui Kalev jätkab järgmine hooaeg nagu Rock ja mängitakse vaid kodus ja seda nõrka baltiturnat pole üldse mõtet välismängijatele erilisi kulutusi teha. Kui Kalevil õnnestub kuidagi VTB koht alles jätta, tuleb alustada tugevast treenerist ja alles seejärel asuda legionääre vaatama.
    100% nõus.

Aga vähemalt üks Eesti mees mängib Balti liiga finaalis. Prienai tundub hetkel nii võimas olevat, et Vene võib ka võitja medali kaela saada.

Leave a comment:

• Delfino
    replied
    No üldiselt, kui Kalev jätkab järgmine hooaeg nagu Rock ja mängitakse vaid kodus ja seda nõrka baltiturnat pole üldse mõtet välismängijatele erilisi kulutusi teha. Kui Kalevil õnnestub kuidagi VTB koht alles jätta, tuleb alustada tugevast treenerist ja alles seejärel asuda legionääre vaatama.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Kui järgmine hooaeg ühisliigas ei mängita, siis tasub vist Bambad ja Elegarid ära unustada.

Leave a comment:

Working...
X