320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Mask
    replied
    Sellise pasa eest lastakse mujal treenereid lahti. Küll suudetakse ka see VTB play-off maha mängida.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kalev Cramo VEFi vastu see hooaeg...

    Vol 5 vms.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    Seal ei ole enam skeeme. Eilsed mängud läksid nii, et iga surnud ringiga on lõpptabel paigas. Vähemalt play-off kohtadele.

    Aga muidu vaadatakse võrdsete võitude korral omavahelisi mänge ja korvide vahet nendes.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Žalgiris sepistas ikka ulmeseeria põhiturniiri lõpuks. 6 võitu järjest pole halb. Neist 2 viimast Ateenas ja Madriidis.
    Panathinaikose hooaja lõpp polnud ka paha. Peale 20 vooru olid nad 8-12 peal ja 12. kohal. Elagu Rick Pitino.

    Vastupidine näide on Olympiakos, kes oli 12-8 ja viiendal kohal, vigastused panid nende hooaja lõpule ikka korraliku põntsu. Viimati jäädi enne tänavust hooaega esikaheksast välja aastal 2005.

    Veerandfinaalpaaridest vist Fenerbache-Zalgirise ja CSKA-Baskonia puhul on favoriit väga selge. Ülejäänud kahe paari puhul on asi natuke segasem, teoreetiliselt peaks Real ka Panathinaikose vastu ikkagi favoriit olema, samas Panathinaikose hooaja lõpp oli sisuliselt kogu liiga parim.

    Muide, Calathesest sai teine mängija EL ajaloos, kes on triple-double teinud. 11p 12 lauda ja 18 söötu eile Podgorica vastu.

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Seal ei ole enam skeeme. Eilsed mängud läksid nii, et iga surnud ringiga on lõpptabel paigas. Vähemalt play-off kohtadele.

    Aga muidu vaadatakse võrdsete võitude korral omavahelisi mänge ja korvide vahet nendes.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Mis see skeem on? kui Olympiacos 38 punktiga täna ei võida ja Tel aviv 6 punktiga on Zalgiris play offis?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    ˇalgiris sepistas ikka ulmeseeria põhiturniiri lõpuks. 6 võitu järjest pole halb. Neist 2 viimast Ateenas ja Madriidis.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    League pass

    srsly?

    vs


    -e- õnneks on ka sulle oma teema
    Kui ma vaatan kossu, siis ma olen kossu lainel ja mind huvitab ka see higiste meeste osalusel peetav treeneriminut. Paljaid ja veel paljamaid tsikke võin ma enne/pärast vaadata nii kaua kui süda lustib või tervis kannatab

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Peded ahju!
    #vihakõne

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Võtan iga kell sõimu, taktikalaua ja higised mehed vett joomas kui show ja tsikid. Ma ei tea, see ameerikalik "show igal vabal sekundil ja igal võimalusel" ei imponeeri mulle absoluutselt.
    Peded ahju!

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ei, NBA time out=näidatakse 3 minutit reklaame.
    League pass
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Võtan iga kell sõimu, taktikalaua ja higised mehed vett joomas kui show ja tsikid.
    srsly?

    vs


    -e- õnneks on ka sulle oma teema

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma ei tea, kas ma olen sel teemal siin varem jauranud aga...
    NBA time out - näidatakse tsikke ja showd.
    Euro kossu time out - 20 sek vaikust..... järsku treener karjub- we play like shit.....20 sek vaikust ... stop making shitty descisions, time out läbi. Heal juhul näidatakse punkte valgel mängulaual. Veel paremal juhul ka nooli laual.
    Võtan iga kell sõimu, taktikalaua ja higised mehed vett joomas kui show ja tsikid. Ma ei tea, see ameerikalik "show igal vabal sekundil ja igal võimalusel" ei imponeeri mulle absoluutselt.

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Koosseisu siiski jah ei pantud veel, aga võeti kaasa. Ehk siis, kui üks koosseisu tüüp oleks viga saanud, oleks olnud tema esimene asendaja.
    Kuhu ta kaasa võeti, mäng oli kodus ju. Ja mänguks anti üles vaid 11 meest, seega ruumi koosseisus oli.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Koosseisu siiski jah ei pantud veel, aga võeti kaasa. Ehk siis, kui üks koosseisu tüüp oleks viga saanud, oleks olnud tema esimene asendaja.
    Cran Canaria vastu oli koosseisus aga peale ei saanud.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma ei tea, kas ma olen sel teemal siin varem jauranud aga...
    NBA time out - näidatakse tsikke ja showd.
    Euro kossu time out - 20 sek vaikust..... järsku treener karjub- we play like shit.....20 sek vaikust ... stop making shitty descisions, time out läbi. Heal juhul näidatakse punkte valgel mängulaual. Veel paremal juhul ka nooli laual.
    Ei, NBA time out=näidatakse 3 minutit reklaame.

    Leave a comment:

Working...
X