320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Kebab
    replied
    Eesti korvpalli tugevusest annab ülevaate koondis. Cramo panus koondisesse on ümmargune 0.
    Pahvi artiklist ja Kitsingu teatest (lingid eelpool) saab selgelt välja lugeda, et Cramo juhid ei lubanud! meestel koondisesse minna.
    Mis väljundit pakub Cramo, kui ta selget pidurdab eesti korvaplli arengut? Lipulaevana oleks tema kohus aidata koondist, kuna rahakott lubab palgata parimaid eestlasi, kes arenevad koos kvaliteetsete välismängijatega. See ei ole ilus eeskuju meie tulevastele korvapalluritele ja korvapallihuvilistele, kes näevad, et meie parimatele ei ole korvapalli esindamine enam oluline. Korvpallihuvilised ilmselt lähevad mujale ja noored huvituvad ka rohkem Klavanist, võrkpalluritest, Tänakust ja pööravad oma energia mujale. Cramo juhtkond ei saa aru, et nende teguviis hävitab ka nende enda korvpallipublikut. Cramo ainuke võimalus on nüüd võitma hakata, vastupau CSKA-le ja teistele tipptiimidele võiks rahva jälle saali tuua. Kui läheb nii nagu alati, siis on asjad hapumad kui eales varem. Hetkel paistab Cramo tegevus väljaspoole inetu ja kole.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Oskan. Mänguminutid, mänguaeg jne on täpselt fikseeritud ning vastav stats mul olemas. Nagu ka korvpalliringkondade suhtumine nt Jõesaare ja Kitsingu kohta.
    aga jalgpallis lähevad need minutid ja mänguaeg keerukamaks?

Üldiselt, norin niisama. Kui asjast rääkida, siis Kebabi jutt ja ka pahvi jutt on ka ikka max-max-max retarded. Ma ei tea, milllele sa isiklikult täpselt siin oponeerida üritad, seega sinu puhul jury still out.

Meeskonna aspektist - ei ole kuigi keeruline mõista omaniku soovi oma raha eest mingit tulemust saada. Kui ta oma rahakotiga hääletades peab oluliseks, et mehed treeniksid enne hooaeg koos, siis nii on. Tõepoolest, mingis kontekstis on "pahalaste" patriootlikud ja väärtuspõhised argumendid arusaadavad, kuid... tahaks arvata, et oma panuse on seesamune, oma rahakotiga hääletav klubi omanik andnud juba piisavas ulatuses küll. Kui ühel hetkel paar venda kilulinnast otsustavad, et "meile nüüd aitab", siis ei jaksaks seda kiunu siin ära kuulata (vt ka paar lehte eespool olevaid hüsteerilisi pajatusi TÜ kontekstis).

Mängija aspektist - "riigi esindamine on auasi" n shit. On tõesti, aga selle suure au eest sa omale elamispinda ei osta. Ergo oled sõltuv sellest "värdklubist", kelle omanike reaalsest ja käega katsutavast väärtusloomest räägitakse sarkastiliselt jutumärkides. Ja veel - ma ei tea kui keeruline on mõista (tundub, et on), et oma tööandja ja karjääri kontekstis tahaks igapäeva töökohal võimalikult hästi performida. Kui treeneri arvates on nt preseasonil osalemine vajalik, siis jällegi.. nii on. Ja ma tooks siinkohal välja ka, et mitte väga ebaloogiline on ka väide, et seesamune Kitsing, kes käib oma 28 eluaastat, teab, et tema edasisele hooajale oleks kasulikum oma klubimeeskonnaga koosolemine. Et noh, kumb siis kaalub ülesse? enda karjäär või au eest saksamaalt 50se ketuka saamine.

Et jah, emotsioonid on toredad n all. Ütlesin ka tartu klubi poolenisti likvideerimise kontekstis, et... inimlikult kahju, veidi analüüsides arusaadav. sama ka siin. Võite siin Cramot värdklubiks ja milleks iganes sõimata, aga ei tea kui tark teguviis on sülitada ainsa klubi peale, mis Eestis täna mingitki väljundit pakub.

Leave a comment:

• Gallacher
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kossukoondise ja Cramo osas muidu tunned ja tead detaile ning seetõttu oskad kommenteerida?
    Oskan. Mänguminutid, mänguaeg jne on täpselt fikseeritud ning vastav stats mul olemas. Nagu ka korvpalliringkondade suhtumine nt Jõesaare ja Kitsingu kohta.

Leave a comment:

• peters
    replied
    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Samas on sul koondise treeneriks mees, kes samuti jättis karjääri huvides koondisesse tulemas, mitte et ma talle seda ette heidaks, ajad olidki sellised.
    Erinevalt jalgpallist pole korvpallil konkurentsi, koondise vedajatel pole seda jõuõlga, et ähvardada kergekäeliselt loobujaid.

Ja no Pahv on Pahv, võrkpallis oli ta maru pahane, kui Cretu Puparti ja Juhkami eriarvamuste tõttu jättis meeskonnast välja.

Ja no Cramo on ainus klubi hetkel, keda viimastel aastatel on üldse Ühisliiga võtmes mõtet olnud jälgida nii saalist kui telekast. Ülejäänud ju piirdusid mingite mõttetute Koraci sarja eelmängudega, kus kohe välja kukuti. Ja no see omavaheline punnitatud Tartu vs Tallinn tundus ka suht mõttetu, kui ei suudetud lätlastele ja leedukatele mingitki vastupanu osutuda.

Ehk siis, ei saa vaid klubi ja mängijaid süüdistada, kui:
    - see pagana koondise akna süsteem on ajuvaba
    - korvpalli olukord ongi Eestis säärane ning loobumised ongi olnud kogu aeg kergekäelised.
    No Cramo kukkus ka meistrite liigast välja, idaliigas püsivad mängus, kuigi on stabilised peksupoisid.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Esiteks, ma vaidlesin vastu seisukohale, et vanemad mängijad enam ei jaksa. Seetõttu tõstatasin õigustatud küsimuse, et kuidas nad siin Leedu kontrollmängudes jaksavad, kuna minu andmeil oli mänguaeg, reeglid jne täpselt samad. Kui eksin, lükka ümber. Aga paluks argumenteeritult.
    Xavi näidet ei oska kommenteerida. Ei tunne tead, ei tea detaile.
    Päevarahade osas olen nõus, selliste asjadega närutamine on piinlik.
    kossukoondise ja Cramo osas muidu tunned ja tead detaile ning seetõttu oskad kommenteerida?

Leave a comment:

• Gallacher
    replied
    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Sokk pole 3 aastat koondist esindanud, kuid nüüd on see Cramo süü, kui ta on seal umbes kuu aega olnud?

Xavi näiteks lõpetas koondisekarjääri nooremana kui Kangur praegu on, Barca põhimehena. Ometi pole kuulnud, et ta riigireetur oleks?

Mingi austus võiks ju olla ikka pika karjääri lõpus olevate meeste vastu ka, eriti arvestades, et kossuliit ei maksa mingeid päevarahasid ja kindlustuse eest ka ei taha plekkida.
    Esiteks, ma vaidlesin vastu seisukohale, et vanemad mängijad enam ei jaksa. Seetõttu tõstatasin õigustatud küsimuse, et kuidas nad siin Leedu kontrollmängudes jaksavad, kuna minu andmeil oli mänguaeg, reeglid jne täpselt samad. Kui eksin, lükka ümber. Aga paluks argumenteeritult.
    Xavi näidet ei oska kommenteerida. Ei tunne tead, ei tea detaile.
    Päevarahade osas olen nõus, selliste asjadega närutamine on piinlik.

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    See Delfi uudis kinnitab minu eelpooltoodud mõtteid, Cramo on värdklubi, keda õige korvpallifänn peab boikoteerima. See, et Cramo mehi koondises ei olnud oli/on puhtalt Cramo juhtide "teene". Samuti peavad väga pikalt peeglisse vaatama ja sügavat häbi tundma need Cramo mängijad, kes klubi survele järgi andsid. Aga noh, lubehelbekestel ei ole eetikat, on ainult RAHA!

(Eesti) korvpalli sügisene kurbmäng

Korvpalliliit kasutab küll kõlavat hüüdlauset „Meie mäng!”, kuid tegelikkuses on see suur liialdus.

Loe lähemalt: http://sport.delfi.ee/news/korvpall/...ng?id=83614583
    Wat? Milles see Cramo süüdi on, et Koossuliidu junnid ei oska oma tööd teha kompetentselt..

Leave a comment:

• rahvaspordipäev
    replied
    Garastas Cupil jaksavad mängida aga koondises mitte? Kas seal on mänguaeg pikem kui 40 minutit või mida sa silmas pead?
    Sokk pole 3 aastat koondist esindanud, kuid nüüd on see Cramo süü, kui ta on seal umbes kuu aega olnud?

Xavi näiteks lõpetas koondisekarjääri nooremana kui Kangur praegu on, Barca põhimehena. Ometi pole kuulnud, et ta riigireetur oleks?

Mingi austus võiks ju olla ikka pika karjääri lõpus olevate meeste vastu ka, eriti arvestades, et kossuliit ei maksa mingeid päevarahasid ja kindlustuse eest ka ei taha plekkida.

Leave a comment:

• Gallacher
    replied
    Erinevalt jalgpallist pole korvpallil konkurentsi
    Huvitav oleks lugeda mõnda argumenti selle väite kaitseks. Ise mõtlesin tükk aega ja ei suutnudki välja mõelda.
    Dorbekut ei valitud ise ja Jõesaar on varemgi ära öelnud, isegi siis kui klubi ei keela. Vanad mehed ei jaksa enam ja nad on oma osa ära teinud.
    Garastas Cupil jaksavad mängida aga koondises mitte? Kas seal on mänguaeg pikem kui 40 minutit või mida sa silmas pead?

Leave a comment:

• futbolidipaul
    replied
    Get over it. It wasn't nice, aga mõtleme natuken. Dorbekut ei valitud ise ja Jõesaar on varemgi ära öelnud, isegi siis kui klubi ei keela. Vanad mehed ei jaksa enam ja nad on oma osa ära teinud. Jääbki vaid üks mees, keda mõjutati. Teine on jonnakas juba varem ja ma ei kuulnud, et keegi oleks Rocki poole lahminud. Vanad ütlesid juba ennem ära, kui klubid teada olid.

Kiida parem mehi, kes tulid ja kannatasid selle pärast.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Aga ega see, et mehed koondisesse ei tule ei ole ainult meie probleem vaid seda esines absoluutselt igas koondises hetkel, kus oli olulisi puudujaid. Jalgpallis on sellevõrra lihtsam, et üks organisatsioon paneb asjad paika ja nii ongi, aga korvpallis paraku on asjad läinud nii, et kõik võitlevad enda päikese eest ja mängijatel on laual lihtsalt ultimaatum, kas klubi või koondis.

Leave a comment:

• Nurmekas
    replied
    Samas on sul koondise treeneriks mees, kes samuti jättis karjääri huvides koondisesse tulemas, mitte et ma talle seda ette heidaks, ajad olidki sellised.
    Erinevalt jalgpallist pole korvpallil konkurentsi, koondise vedajatel pole seda jõuõlga, et ähvardada kergekäeliselt loobujaid.

Ja no Pahv on Pahv, võrkpallis oli ta maru pahane, kui Cretu Puparti ja Juhkami eriarvamuste tõttu jättis meeskonnast välja.

Ja no Cramo on ainus klubi hetkel, keda viimastel aastatel on üldse Ühisliiga võtmes mõtet olnud jälgida nii saalist kui telekast. Ülejäänud ju piirdusid mingite mõttetute Koraci sarja eelmängudega, kus kohe välja kukuti. Ja no see omavaheline punnitatud Tartu vs Tallinn tundus ka suht mõttetu, kui ei suudetud lätlastele ja leedukatele mingitki vastupanu osutuda.

Ehk siis, ei saa vaid klubi ja mängijaid süüdistada, kui:
    - see pagana koondise akna süsteem on ajuvaba
    - korvpalli olukord ongi Eestis säärane ning loobumised ongi olnud kogu aeg kergekäelised.

Leave a comment:

• Kebab
    replied
    See Delfi uudis kinnitab minu eelpooltoodud mõtteid, Cramo on värdklubi, keda õige korvpallifänn peab boikoteerima. See, et Cramo mehi koondises ei olnud oli/on puhtalt Cramo juhtide "teene". Samuti peavad väga pikalt peeglisse vaatama ja sügavat häbi tundma need Cramo mängijad, kes klubi survele järgi andsid. Aga noh, lubehelbekestel ei ole eetikat, on ainult RAHA!

(Eesti) korvpalli sügisene kurbmäng

Korvpalliliit kasutab küll kõlavat hüüdlauset „Meie mäng!”, kuid tegelikkuses on see suur liialdus.

Loe lähemalt: http://sport.delfi.ee/news/korvpall/...ng?id=83614583

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Täna oli juba natukene kenam. Tasemevahe on pimedale ka näha, aga sellist mõttetust nagu Saksamaa vastu vähemalt ei olnud enam.

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/...su?id=83690143

Miks läks nii kaua aega, et reaalselt küsida meestelt, millest nad loobuma pidid või mis riske võtma, et tulla sellele debiilsele ajale pandud koondise mängudele?

See on tegelikult ikka 80% Fiba lollus hetkel ja teine 15% meie korvpalli liidu tegemata töö, et ole meestele tagatud kõik võimalik, et nad saaks koondise juures olles sada protsenti keskenduda mängule. Korvpalli liit peaks tegema kõik muu, et nende klubidega/koolidega jne oleks läbi räägitud, mitte mehed ise.

Leave a comment:

• Gallacher
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kas Eesti korvpallikoondisel on statistikat kuskil, kes kui palju koondisemänge pidanud on?
    Sele statsi avaldas mõne aasta eest ajakiri Basketball. Kahjuks näiteks basket.ee lehel sellist statistikat pole.

Leave a comment:

Working...
X