320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Kebab
    replied
    Ajad muutuvad vanad lubadused unustatakse. Mida arvata Cramost, kus on aastaid räägitud, et VTB ühisliiga mängude abiga valmistatakse ette mängijaid Eesti koondise jaoks, kuid seekord polnud sealt ühtegi meest?


    Tiit Sokk: noored mängijad peavad oma ämbrid läbi kolistama


    Suuri kaotusi toonud MM-valikmängude järel liigub Eesti korvpall üldrahvalikul negativismi lainel.

    Loe lähemalt: http://sport.delfi.ee/news/korvpall/...ma?id=83731445

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Tööajast käisid seal ? Kui firma poleks nõus olnud töölt vaba päeva andma, oleksid lahkunud ja teise töökoha otsinud?
    Kas Cramo pani oma mängijad sellise valiku ette?

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    Tööajast käisid seal ? Kui firma poleks nõus olnud töölt vaba päeva andma, oleksid lahkunud ja teise töökoha otsinud?

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mis värk üldse sellega on, et erakapiltalil põhinev klubi peab iga hinna eest koondist aitama?
    Ega tõesti ei pea. Ma ise olin ka hiljuti suht rumal, et läksin oma vabast tahtest näiteks maailmakoristuspäevale. Hulk oma tööd jäi tegemata ja riided määrisin kah ära, mingit päevaraha ka ei makstud, täitsa tasuta tegin. Ära kah väsitas ning lisaks oli oht, et prügikotte vinnates oleks äärepealt oma selja ära tõmmanud. Hulk raha oleks võinud vigastusega ja haiguslehega kaotada. Ma edaspidi olen oma tööandajale lojaalne ning ei riski millegagi.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas peters Vaata postitust
    Selles praeguses koondises oli vaid 3 1999 aasta poissi, ülejäänud peaksid ju juba tegijad olema. pole see midagi nii noor koondis.
    Miks peaks näiteks 21-aastane korvpallur juba tegija olema?

    Võttes viimase kümne aasta Eesti (Euroopa mõistes) edukaimad mängijad, siis Kangur viskas selles vanuses Kalevis 4 punkti mängus ja oli koondises selline 10 minuti mängija. Päris tipptasemele (jättes kõrvale Saksamaal käimised) siirdus ta Eestist 27-aastaselt.

    Vene mängis 21-aasta vanuses Baltais ja järgmine aasta Prienais ning sai koondises ca 7 minutiks valikmängudes platsile. Esimene tõsine tipptasemel hooaeg ehk Zalgrises mänguaja saamine tuli 24-aastaselt.

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied

    Selles praeguses koondises oli vaid 3 1999 aasta poissi, ülejäänud peaksid ju juba tegijad olema. pole see midagi nii noor koondis.
    Tasemelt oleks olnud ka Treier ja Tass, järgmise paari aasta jooksul kindlasti ka Drell ja Jurkatamm.

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Palju muidu Cramo (VTB) mänge vaatamas käisite varem? Või see rohkem selline "Olen Rocki fänn ja Cramo sakib eniveis ja nüüd sakib veel rohkem" keiss? Et lihtsalt kontekstist aru saada.
    Elan Tallinnas ja seega olen ikka Cramo (kodu)mänge vaatamas käinud.Seni. Tartu kodumänge pole kordagi vaatama juhtunud.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Kitsingu pärast mingit värdklubi juttu ajada ja boikotti korraldada on pehmelt öeldes keelega ülereageerimine. Sest täpselt selles asi ongi- Jõesaar tegi oma otsuse juba varem, Tanel Sokku ei kutsutud ja Kangurit ka mitte, Dorbek vigane , Keedus vigane. Ja siis tulebki see emotsionaalne "esindusklubi ja null meest koondises", "Kalevi hallis teevad trenni Cramo ja koondis, mehed ainult särke ei vaheta". Kitsingu paar kolmest ei oleks Saksa saunast päästnud, see on ka igale asjatundjale selge, seepärast on vaja mingit frustratsiooni välja elada (sportlase suunal otse ie saa, sest tahaks talt ju hiljem intekaid kätte saada ja muidu tahaks ka läbi saada). No kui see kellelgi mingit vererõhku alandab ja naist peksust päästab, siis muidugi okei.
    Vanu ei kutsutud, sest nad juba kevadel ütlesid, et nad ei tuleks.

    Leave a comment:


  • -21-
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mis värk üldse sellega on, et erakapiltalil põhinev klubi peab iga hinna eest koondist aitama?
    Ei saaks paremini öelda kogu selle vingumise peale.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Kitsingu pärast mingit värdklubi juttu ajada ja boikotti korraldada on pehmelt öeldes keelega ülereageerimine. Sest täpselt selles asi ongi- Jõesaar tegi oma otsuse juba varem, Tanel Sokku ei kutsutud ja Kangurit ka mitte, Dorbek vigane , Keedus vigane. Ja siis tulebki see emotsionaalne "esindusklubi ja null meest koondises", "Kalevi hallis teevad trenni Cramo ja koondis, mehed ainult särke ei vaheta". Kitsingu paar kolmest ei oleks Saksa saunast päästnud, see on ka igale asjatundjale selge, seepärast on vaja mingit frustratsiooni välja elada (sportlase suunal otse ie saa, sest tahaks talt ju hiljem intekaid kätte saada ja muidu tahaks ka läbi saada). No kui see kellelgi mingit vererõhku alandab ja naist peksust päästab, siis muidugi okei.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Mis värk üldse sellega on, et erakapiltalil põhinev klubi peab iga hinna eest koondist aitama?

    Leave a comment:


  • peters
    replied
    Hetkeseis on selline, et koondisekoss on suht koolnud. Tulevikumehed on liiga noored ja ülejäänud ei viitsi au eest koondises punnitada, kuna treener on ju ka selline pujään, et anna olla.

    Selles praeguses koondises oli vaid 3 1999 aasta poissi, ülejäänud peaksid ju juba tegijad olema. pole see midagi nii noor koondis.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Nurmekas, lisaks juurde ka korvpallurite ja jalgpallurite erinevad lepingukestvused ja sellest tulenev stabiilsus olevikku ja tulevikku silmas pidades (vigastuste kontekst nt). eriti sellistel B-kati vendadel nagu Kitsing.

    Leave a comment:


  • Nurmekas
    replied
    Ma siiski arvan, et korvpallis see koondise teema on erinev jalgpallis, nii konkurentsi, tavade kui ka maailmapraktika mõttes.

    Konkurents - kui ikka Pareiko ja Kink jonnisid ja Ojamaaga olid teemad, siis oli jalkas kohe mitu venda sinna võtta, jah, ehk klassi võrra nõrgemad, aga seal oli selline tahtmine ikkagi olemas. Sest koondis on koht, kus end skautidele müüa. Kossus skaudid vist vaatavad pigem Ühisliigat.
    Tavad - alates Sokust ja Müürsepast on see koondise esinemine toodud ohvriks klubilise ja eraelu asjaolude ees. Ja need Rocki mängijad, kes koondisepausi ajal pulmareisidel käisid jne.
    Maailm - samuti maailmapraktikas see NBA eriolukord on loonud teistsugused jõujooned. UEFA ja FIFA on arvestatavad jõud, FIBA ja euroopa korvpalliorganisatsioonid on ikka sellised nõrgemad. Korvpallis on alati loobujaid, jah, Sloveenia ja Serbia ja Prantsusmaa eesotsas Parkeriga ikka saavad ka kõvasi satse kokku, aga sama palju on kuulsaid loobujaid Rik Smitsi ja Nowitski aegades tänaseni välja.

    Ning mis see Cramo nii hullu ikka teinud siis on, isegi kui veidi survestavad oma huvide mõttes, valgevenelase ju lasid koondisesse. B taseme mehi a la Kitsing saabki survestada. Kui Müürsepa tasemel mees neil oleks, ma arvan, et teda nad niiviisi ei saaks survestada. Eriti kui samal ajal toimub järmine:
    - peatreeneri oma pojad samuti koondisesse ei tule, kes väsinud ja kel muud huvid?
    - Vene otsib taas klubi, nö vanakesed samuti väsinud ja ei jaksa ilma pausita hooajale vastu astuda (Kangur ja Talts).
    - USA ülikoolis käijate teema.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Esiteks, on ääretult vaieldav, kas nende paari täiskoosseisus mängitud kontrollmängu abil hooaja lõikes mingit tulemust lõigata saabki.
    Teiseks, Cramo tasemel klubil oleks mõistlikum pikemas perspektiivis ka natuke avalikkuse, toetajate jne reaktsioonidele mõelda. Muidugi, kohustust ei ole. Aga ilmselt mina ja kebab, kes me jalkafoorumiski oleme sõna võtnud, pole ainsad, kes potentsiaalsest fännkonnast nii arvavad.
    mu jutu mõte taandub sinna, et vaielda ja arutada loomikult võib, kuid päris full retardiks (sõimamised värdklubideks ja eesti korvpalli hävitajateks ja üleüldse) ei tasu minna. mis puudutab konkreetset küsimust, siis ise kaldun arvama, et pre-season on tähtis, kuid ma ei tea detaile. Küllalt on Cramol olnud seda jama, et hooaja alguseks pole piltlikult öeldes poolt satsi kohal, nüüd otsustatakse vähe professionaalsemalt teha, thats all.

    mis puudutab su teist lõiku, siis... ajal mil kõik mehed (k.a. cramo mängijad) olid koondises kohal, ei olnud nagu märganud tohutut "austust" ja "meeletut huvi" cramo tegevuste vastu. et kui sa siin eelnevalt palusid argumenteeritud väiteid, siis katsuks ise ka nii hoida. u cant have it both ways.

    Leave a comment:

Working...
X