320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bahreini GP toimub 30. Oktoobril.



    Hooaja lõpetab India GP 4. või 11. Detsembril.

    Kommentaar


      Läbi aegade põnevaim etapp täna.

      Kommentaar


        Vettel, võta välja!
        Amatöör.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ohh, Button.
          Võtan suurema osa pärast meistrihooaja lõppu väljendatud kriitikast tagasi. Vägev!

          Kommentaar


            Tõesti. Milline sõit Buttonilt....täielik 50-50 selle koha pealt kas vääris võitu või ei...lõpetas ta ju alonso ja hamiltoni sõidu ära...aga muidu ikka hull sõit temalt...drive tru ja ikka suutis võita ja lõpetada see vetteli kena seeria....Krt kui Button mööda sai olin ma sama sillas nagu Kimi oleks võitnud sõidu või Petrov lõpetab poodiumil.. Väga hea meel Buttoni võidu üle.
            Aga Schumm näitas täna, et meest on..aga vormeli kiirus jätab soovida.

            Aga Heidfeld oli pettumus..-.- Nüüd pole küll kahtlust kelle asemel Kubica sõitma peaks, kui ta sel hooajal tuleb tagasi veel.

            btw, muidu jah nüüd kohtunikud uurivad neid Buttoni insidente Alonso ja Hamiltoniga ja mul kuri kahtlus, et võit võetakse ära.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Tõesti. Milline sõit Buttonilt....täielik 50-50 selle koha pealt kas vääris võitu või ei...lõpetas ta ju alonso ja hamiltoni sõidu ära..
              ootoot. minu meelest lõpetas Hamiltoni sõidu ikka Hamilton ise oma "hamiltonlikult" optimistliku möödumiskatsega....

              Kommentaar


                No kui lähed katma, siis võiks ikka seda mõistliku piires teha...jätte konkurendile siis nii palju ruumi, et ta jääks rajale ikka. antud juhul nii button ei teinud..vaatas küll vasakule aga rummi ikka ei jätnud..
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Oeehhh! 0,3(something) sekki jäi poodiumist puudu. Vanasti ei mahtunud kuidagi hinge, kui Schumi ei võitnud, nüüd tahaks teda kasvõi korra poodiumil hooaja jooksul näha ja sellega võiks hooaja juba kordaläinuks lugeda. Funny, isn't it? Igatahes tegi vanameister vägeva sõidu ja tõestas kiibitsejatele ,et teda on vara veel maha kanda!

                  Aga sõit oli tõesti ülipõnev, kuigi vahepealsed turvaauto taga loksumine ja punane lipp olid veidi tüütud. Muidugi ei saa Buttonit märkimatta jätta vinge esituse ja võidu eest. Vetteli eksimus oli veidi üllatav.

                  Kommentaar


                    Vedas, Buttoni võit on nüüd 100% kindel

                    'The Stewards have reviewed video evidence and heard from the drivers and team representatives regarding the incident on Lap 38 at Turn 3 between Car 5 (F. Alonso) and Car 4 (J. Button.)

                    Car 5 was on an out lap having pitted. Car 4 appeared to be firmly established on the inside line prior to the entry of the corner and drove onto the kerb to avoid Car 5 on the outside.

                    In view of the conditions and the statements by both drivers and their team representatives, the Stewards decide that this was a "racing incident" and have taken no further action.'
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Pakun välja idee panna iga ringraja kõrvale vihmutid. Tooks F1 populaarsuse tagasi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Pakun välja idee panna iga ringraja kõrvale vihmutid. Tooks F1 populaarsuse tagasi.
                        Pole neil kuivadel sõitudel kah väga igav olnud sel hooajal..A
                        ga krt ma ei saa aru miks eile oli vaja nii palju sc taga sõita...peale seda suurt vihma tehti mingi 5-6 ringi sc taga ja kui sc ära läks...hakati juba pmst kohe intereid alla panema..
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Turvaauto oli jah pärast pikka vihmapausi liiga kaua rajal. Mis aga mul eile harja punaseks ajas oli see, et punase lipu ajal lubati rehve vahetada. Täiesti ebaõiglane nende meeste suhtes, kes just olid sõidu sees rehve vahetanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Turvaauto oli jah pärast pikka vihmapausi liiga kaua rajal. Mis aga mul eile harja punaseks ajas oli see, et punase lipu ajal lubati rehve vahetada. Täiesti ebaõiglane nende meeste suhtes, kes just olid sõidu sees rehve vahetanud.
                            Turvaauto taga alustades või jätkates oli kõigile kohustuslik vihmarehvide kasutamine. Loomulikult tähendab see, rehvivahetused on lubatud. Kuidas sa kujutaksid ette, et kõigil on vihmarehvid all ilma, et lubataks pausi ajal rehve vahetada?

                            Kommentaar


                              Ei teadnud ,et kohustuslik oli.

                              Kommentaar


                                Sutil sai vist isegi karistada selle eest, et vihmakad all polnud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X