320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lausa lust oli vaadata kuidas Schumacher ja Button mehe moodi sõitsid.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Hamilton on loom, muud öelda ei ole.

      Kommentaar


        Pole ammu nii p6nevat v6istlust n2inud, kahju, et Alonso niimoodi pidi katkestama, oleks ka ehk poodiumile saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Aga krt ma ei saa aru miks eile oli vaja nii palju sc taga sõita...peale seda suurt vihma tehti mingi 5-6 ringi sc taga ja kui sc ära läks...hakati juba pmst kohe intereid alla panema..
          kas sa vaatasid, palju lendas vett esimestel ringidel autode rataste alt? tagumised oleksid nagu vati sees sõitnud, kui oleks kohe roheline lipp antud. täpselt selle viie-kuue ringiga sõidetigi rada ideaali pealt nii palju kuivemaks, et enam ohtlik poleks.

          mulle isiklikult käib hoopis rohkem pinda see, et iga viimast kui puudet nüüd žürii menetleb ja enamasti tuleb karistus ka. kohati läheb ikka väga jaburaks ära, nt di Resta eile - tegi väikese näpuka, lõhkus niigi juba Heidfeldi tagarattasse oma tiiva ja kaotas kõvasti kohti, Heidfeldil samas sellest mitte midagi ei juhtunud, aga ikka nad väänavad selle eest di Restale veel läbisõidu ka otsa. seejuures nt Button-Alonso täpselt samasugune kontakt lasti ju läbi, seega järjekindlust ka pole. vanasti öeldi lihtsalt "racing incident" selliste kõksude kohta, no laske meestel võidelda ka natuke, ega keegi ju meelega ei lähe oma autot lõhkuma. iseasi, kui on mingi robustse pealekeeramise või väljarammimisega tegu.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            ei no see sc oleks võinud olla max 3 ringi olla...oleks siis ehk natukene ka wet sõitu näinud, aga pmst kohe kui sc ära läks, pandi juba ju interid alla...mis mõttega need wet rehvid siis üldse on, kui nendega vastavates oludes sõita ei lasta?
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Wet rehve saab ilusti kasutada kui on piisav kogus vihma, mis tuleb/jääb stabiilselt.Minu arust eile tuli kas padukat, või siis tibutas. Aga võin ka eksida. Kuid sõideti ikka Wet rehvidega piisavalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                kas sa vaatasid, palju lendas vett esimestel ringidel autode rataste alt? tagumised oleksid nagu vati sees sõitnud, kui oleks kohe roheline lipp antud. täpselt selle viie-kuue ringiga sõidetigi rada ideaali pealt nii palju kuivemaks, et enam ohtlik poleks.

                mulle isiklikult käib hoopis rohkem pinda see, et iga viimast kui puudet nüüd žürii menetleb ja enamasti tuleb karistus ka. kohati läheb ikka väga jaburaks ära, nt di Resta eile - tegi väikese näpuka, lõhkus niigi juba Heidfeldi tagarattasse oma tiiva ja kaotas kõvasti kohti, Heidfeldil samas sellest mitte midagi ei juhtunud, aga ikka nad väänavad selle eest di Restale veel läbisõidu ka otsa. seejuures nt Button-Alonso täpselt samasugune kontakt lasti ju läbi, seega järjekindlust ka pole. vanasti öeldi lihtsalt "racing incident" selliste kõksude kohta, no laske meestel võidelda ka natuke, ega keegi ju meelega ei lähe oma autot lõhkuma. iseasi, kui on mingi robustse pealekeeramise või väljarammimisega tegu.
                T2pselt minu m6te, et igat k6ksu kogu aeg on uurimisel all vms.Minu arust vanasti polnud sellist asja, las mehed s6idavad/riskivad rohkem.

                Kommentaar


                  Button sisuliselt sõitis Hamiltoni seina ja kõik on rahul. Ülistavad viimaselt kohalt esimeseks tõusmist, nagu näiteks tänases Mehed ei nuta saates, kusjuures ükski nn asjatundja ei maininud seda, et võiduvõimalused tekkisid üldse vaid tänu sellele, et turvaauto mitu korda kogu rivi kokku tõmbas. Kusjuures mul ei ole midagi Buttoni võidu vastu, sest Vettel peab uut järjestikuste etapivõitude seeriat taaskord nullist alustama.

                  Kui Summil oli mullu intsident Barrichelloga, kus seinani siiski ei jõutud, siis süüdistati teda tapmiskatses. Kahepalgelisus, mis muud. Aga pole hullu, kui Vettel valitsemist jätkab, siis küllap tulevad varsti ka süüdistused, et ega ta sõita ei oskagi, lihtalt vägev masin, jne. Pole ju maailmas midagi uut, kadedus tõuseb ikka esile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Button sisuliselt sõitis Hamiltoni seina ja kõik on rahul. Ülistavad viimaselt kohalt esimeseks tõusmist, nagu näiteks tänases Mehed ei nuta saates, kusjuures ükski nn asjatundja ei maininud seda, et võiduvõimalused tekkisid üldse vaid tänu sellele, et turvaauto mitu korda kogu rivi kokku tõmbas. Kusjuures mul ei ole midagi Buttoni võidu vastu, sest Vettel peab uut järjestikuste etapivõitude seeriat taaskord nullist alustama.

                    Kui Summil oli mullu intsident Barrichelloga, kus seinani siiski ei jõutud, siis süüdistati teda tapmiskatses. Kahepalgelisus, mis muud. Aga pole hullu, kui Vettel valitsemist jätkab, siis küllap tulevad varsti ka süüdistused, et ega ta sõita ei oskagi, lihtalt vägev masin, jne. Pole ju maailmas midagi uut, kadedus tõuseb ikka esile.
                    Button sõitis ideaaltrajektoori, ta ei näinudki et Hamilton üritab sealt kaudu mööda pugeda. Schumacher eelmisel aastal Unagaris oli ideaaltrajektoorist väga kaugel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Button sisuliselt sõitis Hamiltoni seina ja kõik on rahul. Ülistavad viimaselt kohalt esimeseks tõusmist, nagu näiteks tänases Mehed ei nuta saates, kusjuures ükski nn asjatundja ei maininud seda, et võiduvõimalused tekkisid üldse vaid tänu sellele, et turvaauto mitu korda kogu rivi kokku tõmbas. Kusjuures mul ei ole midagi Buttoni võidu vastu, sest Vettel peab uut järjestikuste etapivõitude seeriat taaskord nullist alustama.

                      Kui Summil oli mullu intsident Barrichelloga, kus seinani siiski ei jõutud, siis süüdistati teda tapmiskatses. Kahepalgelisus, mis muud. Aga pole hullu, kui Vettel valitsemist jätkab, siis küllap tulevad varsti ka süüdistused, et ega ta sõita ei oskagi, lihtalt vägev masin, jne. Pole ju maailmas midagi uut, kadedus tõuseb ikka esile.
                      sa oled ikka pohlak küll!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Uskumatu, kui Ecclestone'i altkäemaksu värk osutub tõeks siis see on ikka kohutavalt kole tegu tema poolt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          Uskumatu, kui Ecclestone'i altkäemaksu värk osutub tõeks siis see on ikka kohutavalt kole tegu tema poolt.
                          Uskumatu, haha. Uskumatu on siin ainult see, et ta nii lohakaks läks ja vahele jäi. Ja veel uskumatum oleks, kui ta süüdi mõistetaks. Eluaeg ju täpselt sellisel moel bisnest teinud ja niite tõmmanud.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            pole hullu. bernie tütre polt on mingi araab ju ehk siis valatakse kõik süüdistajad nafta(raha)ga üle ning pidu, pillerkaar, altkäemaksud ja kokaiinivedu f1's käib sama rõõmsalt edasi. ainsaks kaotajaks on see sama noor neiu, kes peika juurest nahhuipanna tahtes pasunasse saab.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Sest paljudel eestlastel on ainult ETV1/2, K2, TV3 ja nemad tahavad ka vormelit vaadata.
                              Sama hästi võid küsida,et miks n rtl näitab, kui kohapeale saab ka minna.

                              Kommentaar


                                Sest siis ei pea "otseülekande" tasusid maksma. Vähemalt nii olen mina aru saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X