320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aadu&co
    Ei ei. Sa ei saanud mu mõttest aru. Miks näidatakse viivitusega?
    et sa võtaks omale via sat sport balticu ja maksaks selle eest ning temad teeniks kasumit
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas Aadu&co
      Aga siis pole ju pm üldse mõtet näidata. Nu ma ei tea ühtegi inimest kes on nõus huviga vaatama spordi võistlust kui teab et, see ei ole otse.
      No vaata, TV3, mille alla kuulub ka TV6 oli mullu näiteks mingi 30 miljoni krooniga kahjumis. Siit võid otseselt välja lugeda, et tegelikult reklaamiturg on hetkel niivõrd kesine, et näidates nö. tasuta, kannab TV3 parajat kahjumit. Samal ajal suudab Viasati katusorganisatsioon Eestis (kuhu peaks omakorda tv3 ka kuuluma) teenida tänu digikanalitele ja pannimüügile selle kahjumi tasa ja jääda ise omakorda paarikümne milliga kasumisse. Seega digikanalite müük töötab ja toodab ka töötajatele leivaraha ja aktsionärid on rõõmsad. Seega suunatakse otseülekanne rõõmsalt VSB-sse, mille vaatamise eest inimesed reaalselt ka maksavad, sest mõni kuu tagasi oli igakuiste tellijate arv kuhugi 80k leibkonna juurde ja et samal ajal ka väikest reklaamipala tellida, siis antakse pilti hilinemisega ka TV6-te. Ehk telefirmad on siiski ettevõtted, mis üritavad kasumit teenida, mitte ei ürita nad nui neljaks televaatajatele higistades kõik paremad asjad poolmuidu ette tuua.
      P.S. Isiklikult ei kiida Viasati turunippe heaks, samuti ei ole mul Viasati panni kodus ja samamoodi pole mul ka VSB-d telekas. Vormelit ka ei vaata. Lihtsalt rääkisin, et kuidas see loogika seal töötab.

      Kommentaar


        Viimaste etappide kvalifikatsioon on minu arvates ilusti ära näidanud, kui ebahuvitav hetkel kasutusel olev formaat ikkagi on. Tänases viimases Q-s tulid rajale vaid RB-d, McLarenid ja Ferrarid. Singapuris oli põhimõtteliselt sama story vaid selle vahega, et Rosberg proovis kah. Võiks tagasi selle 2000ndeta aastate alguse formaadi juurde pöörduda, kus kõigil oli tund aega aeg välja sõita (igaüks võis vist maksimaalselt 12 ringi teha).

        Kommentaar


          Imelikult kombel ei püüa keegi väita, et Vettel on tegelikult keskpärane sõitja, lihtsalt sõidab teistest peajagu üle oleva masinaga. Või väidetakse foorumites nii, kes kursis on, võiks teavitada.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Imelikult kombel ei püüa keegi väita, et Vettel on tegelikult keskpärane sõitja, lihtsalt sõidab teistest peajagu üle oleva masinaga. Või väidetakse foorumites nii, kes kursis on, võiks teavitada.
            Ta pole veel 7-kordne maailmameister.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Imelikult kombel ei püüa keegi väita, et Vettel on tegelikult keskpärane sõitja, lihtsalt sõidab teistest peajagu üle oleva masinaga. Või väidetakse foorumites nii, kes kursis on, võiks teavitada.
              Loe vahel Postimehe või Delfi uudiste kommentaare, kui taas teemaks Vettel. Pidevalt kirjutatakse sellist juttu mõnede poolt.

              Kommentaar


                Ja tegelt ongi ju vist nii, et tal on liiga hea masin.

                Kommentaar


                  Muidugi, sest kõik head sõitjad võetakse ju sittade meeskondada poolt ära ja siis Red Bulli sugused peavad keskpäraste sõitjatega maailmameistriks tulema.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et see võit, mis ta Toro Rossoga Monzas 3-4 aastat tagasi saavutas, tõestas piisavalt, et tegemist ei ole kindlasti keskpärase sõitjaga. Auto on tal muidugi ka sarja parim hetkel. Tänaseks juba kahekordsel maailmeistril on kõik eeldused Schumi rekordite üle löömiseks.

                    Kommentaar


                      Üldiselt paneb mõtlema, et kas tõesti Webberi ja Vetteli sõitjaomaduste ja oskuste vahe on nii suur kui punktitabel kajastab, või tõesti on selle taga meeskond, kes hoiab Vetteli poole (nt see helikopteriga viimasel mintsal kohale toimetatud uuendustega esitiib), pigem kaldun arvama esimest varjanti, mitte et ma oleks suur Vetteli pooldaja või fänn.

                      Ise loodan, et see aasta näitab ilmekalt, et Red Bulli vahe järgnevatega hakkab kergelt kahanema ja järgmine hooaeg on teised tiimid juba hulka lähemal, sest see dominants peab millalgi ikka lõppema, üldiselt vahed sekundites tänavustel etappidel pole ju näidanud Red Bulli mäekõrgust ülekaalu ka lõpu protokollides.

                      Ehk tuleb Vettelil nüüd väike paus tiitlitest, ka Schumacher suutis võtta esialgu kaks ja siis tuli tükk tühja maad.Schumacheril polnud muidugi tollel ajal kaugeltki mitte parim masin....mees võttis suure higi ja pisarate ja südametunnistuse hinnaga need tiitlid ja suur respect talle minupoolt.

                      Olen Schumi viimaste esitustega juba väga rahul olnud, mees on stabiilne ja ei ole karvavõrdki 42 aasta vanusena kehvem Rosbergist, suhteliselt kurb on see, et ta poodiumile pole veel jõudnud, nii meeliülendav oleks teda seal jälle näha.
                      Üldiselt ma hetkel ei kahtle, et parim ja toimivaim sõitjatepaar F1-es on Schumacher-Rosberg, loodetavasti Schumacher pikendab oma lepingut ja varsti me näeme, et nende ränk ja raske töö kannab vilja varem või hiljem ja Mersu saab jälle mõningate tiitlitega ülepärjatud.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Olen Schumi viimaste esitustega juba väga rahul olnud, mees on stabiilne ja ei ole karvavõrdki 42 aasta vanusena kehvem Rosbergist, suhteliselt kurb on see, et ta poodiumile pole veel jõudnud, nii meeliülendav oleks teda seal jälle näha.
                        Vanasti, minu noorpõlves, peeti kiiruse näitajaks kvalifikatsioone. Seal on Nico seisuga 12-3 kiirem olnud. Kujutan ette, et sama seis oli Michaeli ja Eddie Irvine või alalõuamehe ja JJ Lehto vahel. Ainult siis teistpidi, eks.

                        Ja see suure südametunnistusega võidetu ...

                        Kommentaar


                          Kalmer käskis edasi öelda, et Senna tegi ka.



                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Vanasti, minu noorpõlves, peeti kiiruse näitajaks kvalifikatsioone. Seal on Nico seisuga 12-3 kiirem olnud. Kujutan ette, et sama seis oli Michaeli ja Eddie Irvine või alalõuamehe ja JJ Lehto vahel. Ainult siis teistpidi, eks.

                            Ja see suure südametunnistusega võidetu ...
                            Kuradi Hill keeras vigasele Summi masinale kurvis küljepealt sisse. Ise oli selgelt tagapool.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kuradi Hill keeras vigasele Summi masinale kurvis küljepealt sisse. Ise oli selgelt tagapool.
                              Polegi näinud sellist videot F1-st :s ja siis süüdistatakse summit, wtf, hill sai pärast karistada ka ikka?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Väärikas oleks kasvõi nüüd tagantjärele 1994. aasta tiitel siiski selle õigele omanikule anda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X