320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Minu meelest on sellel arvamuslool mõistlik point. Madison ja sõbrad hakkasid küll Vedleri loo peale koheselt leelotama "no hakkab tulema!!!!"
    See ongi asja juures retarded. Kui räägitakse uuringutest, asjadest, siis tulevad mingid musta riista kartjad ja leelotavad ning tulevad mingid androgüünid ja kirjutavad, et kõik on rassistid.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    blabla

    Ehk kui teha mingi uuring, kus tulevad välja sellised ohud, siis oled kohe rassist.
    Minu meelest on sellel arvamuslool mõistlik point. Madison ja sõbrad hakkasid küll Vedleri loo peale koheselt leelotama "no hakkab tulema!!!!"

    Leave a comment:


  • raudidas
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Usu keda/mida tahad. Mina rohkem sel teemal sõna ei võta.
    Mina ei usu midagi kui oma silmaga ei näe või kõrvaga ei kuule. Ma meelega spoilisin, et sinu sugune lillaaju keema läheks. Aga palun sõna sa võiksid veel võtta. Sinu kui haritlase sõnavõtt ju tõstab selle foorumi intelligentsi keskmist taset.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Sellised lingid, mis ei kindlusta artkli lugemist, tuleks mitte keelata, sest postitajat see nagunii ei häiri, vaid kustutada.
    Toon välja ühe lõigu:

    Seega võib väita, et rassism on Eestis hariduslik probleem. Eesti rassismiklassika varamusse kuulub aastate pärast ka äsjane Eesti Ekspressi ajakirjaniku Sulev Vedleri tekst „Valitsuse varjatud uuring: üheksa suurimat ohtu seoses pagulastega”, mille alapealkirjad olid järgmised.

    •• „Terroristid saabuvad valetades”

    •• „Kapole ei meeldi pagulaste hordid”

    •• „Eestisse tulevad teise sordi pagulased”

    •• „Kartkem uut liiki roimasid”

    •• „Pagulased rünnaku all”

    •• „Venelased teevad rohkem kurja kui eestlased”


    Ehk kui teha mingi uuring, kus tulevad välja sellised ohud, siis oled kohe rassist.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/ma-...em?id=72002907 Persse, ma küll ei taha siia teemasse taas laamendama tulla, aga, noh, see arvamuslugu keerab lõpuks ikka täiesti full-retardiks ära.
    Sellised lingid, mis ei kindlusta artkli lugemist, tuleks mitte keelata, sest postitajat see nagunii ei häiri, vaid kustutada.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/ma-...em?id=72002907 Persse, ma küll ei taha siia teemasse taas laamendama tulla, aga, noh, see arvamuslugu keerab lõpuks ikka täiesti full-retardiks ära.

    Leave a comment:


  • RealFan
    replied


    Jaja, iz gut. jaalo approves.

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    vulgaarsused võiks ikka spoilerisse panna
    Äkki laiendaksid mõtet?

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Kas see sinelis tüüp on mobiili-käperdaja-Jaak?

    Leave a comment:


  • LeeRomeno
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    vulgaarsused võiks ikka spoilerisse panna

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
    No ja kuidas siis sinuga talitame? Praegu on olukord, kus sinu sõna selle Schu vastu. Keda me siis usume ikka? Sama hästi võid sa ju paska ajada.
    Usu keda/mida tahad. Mina rohkem sel teemal sõna ei võta.

    Leave a comment:


  • Anarhist
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Hah. Tean seda lugu natukene lähemalt. Vald pakkus abi ning 3 lapse ema on vallale tänulik. Pagulastest pole sõnagi kunagi kellegagi juttu olnud. See, kust Evald Schu oma muinasjutu võttis, et tea ka antud 3 lapse ema öelda. Kift muidugi lugeda, et raudaju ikka ja jälle taolist paska usub ja levitab.
    No ja kuidas siis sinuga talitame? Praegu on olukord, kus sinu sõna selle Schu vastu. Keda me siis usume ikka? Sama hästi võid sa ju paska ajada.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
    Evald Schu kirjutab:
    Just sain ühelt 3 lapse emalt kirja palvega üürida oma korter välja sest olen ise soomes ja käin nii umbes 4 korda aastas eestis.Poin on selles et käis vallast abi palumas aga sealt öeldi et ei saa aidata kuna valla vabad korteri on pagulastele reserveeritud! Nüüd palun vabandage mind ebatsensuursete sõnade pärast aga kurat küll,see asi ajab sita keema kui omadele ei leita aga pagulastele on olemas!!!!! Ja see vald on Vändra vald(endise Kaisma valla piirkonnast jutt).Palun,kallid eestimaalased,hoidke silmad-kõrvad lahti,kui palju ja kuhu need terroristid asustatakse,mina olen juba otseselt sellest häiritud!
    Hah. Tean seda lugu natukene lähemalt. Vald pakkus abi ning 3 lapse ema on vallale tänulik. Pagulastest pole sõnagi kunagi kellegagi juttu olnud. See, kust Evald Schu oma muinasjutu võttis, et tea ka antud 3 lapse ema öelda. Kift muidugi lugeda, et raudaju ikka ja jälle taolist paska usub ja levitab.

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Pilt on lubav, aga miks on massoonide vapp pildile lisatud?

    Leave a comment:

Working...
X