320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

    See erakond on üles ehitatud põhinedes nende kommunikatsiooni põhireeglitele, seda teemat on käsitletud palju. Ehk siis Bannoni strateegia koopia. Varem või hiljem leiavad need ajupestud "brändisaadikud" tee ka teistesse kogukondadesse, nagu hetkel soccerneti foorum.
    Neil polegi mingit strateegiat või lahendust, peamine on kõva häälega mölisemine ja oma jutuvada ajamine.
    Naljakas on ka see, et teoreetiliselt peaks nad olema parempoolsed konservatiivid, samas kui iga nende lahendus on tegelikult pigem mis iganes asja lõhkumisele, mida viimase 30 aastaga on tehtud. Nii kõlbavad sinna kompotti nii äärmusvasakpoolsed riigistamis ideed, näiteks kogu see elektriteema, padusotsialistlikud toetused kõigile, sekka veider võitlus startup keskkonna vastu, mis tegelikult on olnud üks väheseid asju, kust tegelikult ka riiki raha juurde tulnud ja produktiivsust tõstetud.
    ​​​​​​
    Tüüpiline vasak-marksisti ila ilma mingeid fakte esitamata, kantuna hirmust, et tuleb erakond kes teeb midagi mis tema valjatele meeldib või on kasulik. Mis riigistamine, mis sotsialistlikud toetused, mis startupid? Te ei suuda siin kambaga elektritulu probleemile lahendustki pakkuda aga teiste pakutud lahendusi olete tegijad mõnitama. Mis see õige lahendus siis sellele elektriteemale TEIE arvates oleks?
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust
      Mis see õige lahendus siis sellele elektriteemale TEIE arvates oleks?
      Professorid arvavad nii:
      Elektribörs on olukorras, kus tootmine ei kata tarbimist, mõtte kaotanud ning Eesti peaks süsteemist lahkuma ja keskenduma investeeringutele juhitavatesse tootmisvõimsustesse ja jaotusvõrku, ütles Vikerraadio hommikusaates Tallinna Tehnikaülikooli energiatehnoloogia professor Alar Konist.


      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Professorid arvavad nii:
        Elektribörs on olukorras, kus tootmine ei kata tarbimist, mõtte kaotanud ning Eesti peaks süsteemist lahkuma ja keskenduma investeeringutele juhitavatesse tootmisvõimsustesse ja jaotusvõrku, ütles Vikerraadio hommikusaates Tallinna Tehnikaülikooli energiatehnoloogia professor Alar Konist.

        Olen antud härra arvamusega nõus ja toetan. Lisaksin sinna omaltpoolt veel elektri hinnast CO2 indulgentsi ja võrgutasu eemaldamise. Aga ma tahaks siiski siinsete tatipridside pakutavaid lahendusi kuulda. Puht huvipärast.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          mis moodi siis võrgu toimimist finantseerima hakatakse?

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Huvitav, kui raudidas saaks õhtusöögile minna eda ines etti või varro vooglaiuga, kumma ta valiks?

            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

            no sellise valiku puhul enamus ilmelt valiks varro


            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              mis moodi siis võrgu toimimist finantseerima hakatakse?
              tra riik maksab ju. Mis see meisse puutub, na.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  nende riikide puhul tekib ju küsimus, kas faarrait erineb selles vallas kuidagi teistest sealsetest poliitilistest jõududest. kõik ju Moskva luti otsas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust

                    Olen antud härra arvamusega nõus ja toetan. Lisaksin sinna omaltpoolt veel elektri hinnast CO2 indulgentsi ja võrgutasu eemaldamise. Aga ma tahaks siiski siinsete tatipridside pakutavaid lahendusi kuulda. Puht huvipärast.
                    mulle sobivad kõik lahendused, alates tuumaelektrijaamast kuni päikesepaneelide ja tuulikuteni. Tuumaelektrijaam saaks valmis mingi 10 aastaga. Mis me seniks teeme?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                      mulle sobivad kõik lahendused, alates tuumaelektrijaamast kuni päikesepaneelide ja tuulikuteni. Tuumaelektrijaam saaks valmis mingi 10 aastaga. Mis me seniks teeme?
                      Põlevkivijaamadele on vist juba olemas lahendused, mis lubavad lehmadel peeretada.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                        Logish, see suht käsi peseb kätt teema, sellepärast kesk on ka täiesti paanikas, sest nad pole enam peamine vaenlane.
                        Kurb lihtsalt, et sisulist poliitikat jääb ajas ainult vähemaks ja asendub mõttetu lahmimisega.
                        Sest keegi (rahvas) ei nõua paremaid, vaid mugavamaid lahendusi.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          tarbime vähem!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                            mulle sobivad kõik lahendused, alates tuumaelektrijaamast kuni päikesepaneelide ja tuulikuteni. Tuumaelektrijaam saaks valmis mingi 10 aastaga. Mis me seniks teeme?
                            Põlevkivi. Praeguse tarbimismahu juures jätkuks seda vähemalt 100 -jaks aastaks. Pole see 10 aastat probleem. Ja arvatavasti on 50 aasta pärast teadlased leiutanud uued ja paremad energiatootmis võimalused mis lõpetavad vajaduse nii tuuma kui ka põlevkivi energeetika järele.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust

                              nende riikide puhul tekib ju küsimus, kas faarrait erineb selles vallas kuidagi teistest sealsetest poliitilistest jõududest. kõik ju Moskva luti otsas.
                              Lainel faarrrait fetish. Kuna tal full bias selles osas, siis algpunkt on "ma pean leidma seoseid kremli ja paremäärmuslaste vahel" mitte "kremli äraostetud poliitikud-aktivistid ja muud kasulikud idioodid Euroopas olgu rait või left" vm sarnast. Lähtepunktina juba teatakse ette millised allikad välistad ja mis seoseid pead leidma ning seda nimetatakse top notch uurivaks ajakirjanduseks ja imestatakse miks osad viltu vaatavad. Fakt see et VF on vasakpoolseid poliitikuid, aktiviste ja muid asjapulki hulgim ära tinistanud, seda on the guardianis isegi kajastatud.

                              Harjutuseks võiks võrrelda Löuna-Euroopa, Pöhja-Aafrika ja Ladina-Ameerika right-left tegelaste sümpaatiat venemaa suhtes, see kuulub ainuisikuliselt sealsetele vasakpoolsetele.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust

                                Lainel faarrrait fetish. Kuna tal full bias selles osas, siis algpunkt on "ma pean leidma seoseid kremli ja paremäärmuslaste vahel" mitte "kremli äraostetud poliitikud-aktivistid ja muud kasulikud idioodid Euroopas olgu rait või left" vm sarnast. Lähtepunktina juba teatakse ette millised allikad välistad ja mis seoseid pead leidma ning seda nimetatakse top notch uurivaks ajakirjanduseks ja imestatakse miks osad viltu vaatavad. Fakt see et VF on vasakpoolseid poliitikuid, aktiviste ja muid asjapulki hulgim ära tinistanud, seda on the guardianis isegi kajastatud.

                                Harjutuseks võiks võrrelda Löuna-Euroopa, Pöhja-Aafrika ja Ladina-Ameerika right-left tegelaste sümpaatiat venemaa suhtes, see kuulub ainuisikuliselt sealsetele vasakpoolsetele.
                                Venemaale meeldivad absoluutselt kõik tegelased, kelle jutupunktid näevad ette olemasolevate demokraatlike riikide muutmise, sest ilmselgelt on see persekukkunud riik võimetu kuhugi arenema ja ainuke variant kuidagigi konkurentsis püsida on edukate riikide edulugude lõhkumine. Kas nad on jutu poolest vasakpoolsed või parempoolsed, pole vahet.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X