320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

    Fakt ikkagi on, et hooldusõiguse (mitte ainuhooldudõiguse!) kohtuvaidlus hakkas pärast pildistamist ja nende avastamist. Võib aru saada, et piltide pärast. Oluline detail.
    Ehk pärast piltide avastamist avastas Taavi, et tahab hooldusõigust ümbermängida? Et päästa oma laps pedofiili käest? Aga miks siis mitte just ainuhooldust taotleda?

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust

      Ehk pärast piltide avastamist avastas Taavi, et tahab hooldusõigust ümbermängida? Et päästa oma laps pedofiili käest? Aga miks siis mitte just ainuhooldust taotleda?
      Pigem, et nn kindlustada kuidagigi, et võõrasial poleks ligipääsu lapsele. Siin on nii palju muidugi lahtist ja seda, mida me ei tea. Miks aga rahvasaadikul oli vaja rääkida niiviisi, et jääks mulje, et tegu on kättemaksuga eksnaisele läbi ainuhooldusõiguse nõudmise ja valesüüdistuse, beats me. või noh.... täiesti ebaadekvaatne kaitsetaktika.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

        Pigem, et nn kindlustada kuidagigi, et võõrasial poleks ligipääsu lapsele. Siin on nii palju muidugi lahtist ja seda, mida me ei tea. Miks aga rahvasaadikul oli vaja rääkida niiviisi, et jääks mulje, et tegu on kättemaksuga eksnaisele läbi ainuhooldusõiguse nõudmise ja valesüüdistuse, beats me. või noh.... täiesti ebaadekvaatne kaitsetaktika.
        Oled näinud filmi Marriage Story? Seal mängivad Adam Driver ja Scarlett Johansson abielupaari, kellel on armastus otsa saanud, aga endiselt hoolitakse teineteisest siiralt, aga lahutades tulevad igasugu vinged asjapulgad mängu, kes keeravad suhtluse täiesti pekki ekskaasade vahel. Kuigi tegelikult vajaksid nad lihtsalt aega mahaistumiseks ja rääkimiseks.

        Kogu see kaasus on täpselt selline, kus ma ei tahaks ajakirjanikuna seda isegi kilomeetrise pulgaga puutuda, aga ma olen siin-seal asjaosalisi tundvate tegelastega rääkinud ja räägitakse midagi sellist:
        - laste isa ja nende uus naine bashisid laste ema täiesti rõlgelt juba siis, kui kanget poliitikut polnud veel pildiski. See olevat seltskondades kohati isegi piinlikuks läinud.
        - omavaheline viha ja usaldamatus läks isa ja ema vahel nii suureks, et kui isa leidis need pildid, siis ta siiralt uskuski, et ta lapsed on pedofiili küüsis ja ta siiralt usub siiani, et võitleb õige asja pärast.
        - see on küll iga paari omavaheline teema, et kuidas kasuisa lapsi kasvatab ja väga paljud emade uued mehed käivad niisama daami bängimas, aga hoiavad teistest lastest kaarega eemale. See muidugi paarissuhtes ei pidavat väga töötama, et "lapsed karjuvad teises toas, aga need pole minu lapsed, las laste ema tegeleb". Samas laste päris isadele on see alati probleemiks ja ühe naistearsti sõnul on see ropp jama, et pidevalt peab tegelema lahutusprotsessidega, kus kauaarmastatud mees on ühe poole arvates koheselt pedofiiliks muutunud või siis analoogne keiss sellega, et lapse ema uus mees on by default pedofiil.
        - antud teema puhul käisid läbi kõik instantsid (politsei, proks, kõik eri toimetused kuni PMini), et nagu Marriage Storys, siis ka siin peaksid osapooled lihtsalt maha istuma ja asjad läbi rääkima. Ükski neist ei näinud antud piltides pedofiiliat, vaid pigem mingit suvalist pereelu pilte. Aga Marriage Storys tekkis selline probleem, et kuna tegu on siiski varakate inimestega ja nad lahutavad, siis on sealt teatud juurainimestel võimalik korralikult rahhi teenida ja ehkki lahutusprotsess ja lastejagamine on kõik instantsid läbi käinud, siis lapse isal on endiselt rahhi üsna okeilt ja seetõttu on valmis advokaat käima ja jaurama kõikjal, sest, noh, miks ka mitte. Lapse isa ja tema uus naine keeravad ennast pidevalt iseennast ka üles, jauravad ringkaitsest, võimukatest vastastest ja ei märka sedagi, et kui nad kuskil Käsmus suvel pidu tegid, siis pidid paljud külalised end veenma, et üldse kohale minna, sest seda eksnaise ja tema uue mehe bäshimist ei viitsi enam keegi kuulata. Aga, jah, ise nad usuvad endiselt, et nad ajavad õiget asja ja kõik, kes asjaga veidi kokku puutunud, v.a. nende advokaat, ei usu seda. Aga seda pole vajagi, sest kui tahtmist (ja raha) on, siis miks ka mitte.

        Lastest on ainult veidi kahju.

        Kommentaar


          Kui ilukirjandus kõrvale jätta, siis on selles teemas nii palju imelikku, et kõige kindlam on panustada sellele, et mõlemad osapooled on süüdi ja võiksid endile uued terapeudid leida. Muidu see lumepall ei peatu.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Aa ja peale advokaatide naudivad seda teemat ka PR-spetsid, kes saavad poliitikutele postitusi kirjutada, siis naudivad mingid vänker-ajakirjanikud, kes saavad öelda "näe, ma nägin pilti ja ma otsustan, et asi on nii" või "ma pole pilti näinud, aga mulle on räägitud nii, kuulake mu saatest rohkem" ja muidugi kahjuks ka "ma pole pilte näinud, aga ma siin rääkisin niisama inimestega ja nüüd postitan targalt jalkafoorumisse". Et selle viimase osas on mul endal ka piinlik.

            Aga, noh, tegu pole pedofiiliakeissiga, vaid kahe väga ülesärritatud poolega, kus pekstakse üksteist valimatute vahenditega ja üleüldse võiksid kõrvalised isikud teha nägu, et ei näe, ei sekku.

            Kommentaar


              Kui teil on piinlik, miks produtseerite siia lehekülgede kaupa saasta?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Oled näinud filmi Marriage Story? Seal mängivad Adam Driver ja Scarlett Johansson abielupaari, kellel on armastus otsa saanud, aga endiselt hoolitakse teineteisest siiralt, aga lahutades tulevad igasugu vinged asjapulgad mängu, kes keeravad suhtluse täiesti pekki ekskaasade vahel. Kuigi tegelikult vajaksid nad lihtsalt aega mahaistumiseks ja rääkimiseks.

                Kogu see kaasus on täpselt selline, kus ma ei tahaks ajakirjanikuna seda isegi kilomeetrise pulgaga puutuda, aga ma olen siin-seal asjaosalisi tundvate tegelastega rääkinud ja räägitakse midagi sellist:
                - laste isa ja nende uus naine bashisid laste ema täiesti rõlgelt juba siis, kui kanget poliitikut polnud veel pildiski. See olevat seltskondades kohati isegi piinlikuks läinud.
                - omavaheline viha ja usaldamatus läks isa ja ema vahel nii suureks, et kui isa leidis need pildid, siis ta siiralt uskuski, et ta lapsed on pedofiili küüsis ja ta siiralt usub siiani, et võitleb õige asja pärast.
                - see on küll iga paari omavaheline teema, et kuidas kasuisa lapsi kasvatab ja väga paljud emade uued mehed käivad niisama daami bängimas, aga hoiavad teistest lastest kaarega eemale. See muidugi paarissuhtes ei pidavat väga töötama, et "lapsed karjuvad teises toas, aga need pole minu lapsed, las laste ema tegeleb". Samas laste päris isadele on see alati probleemiks ja ühe naistearsti sõnul on see ropp jama, et pidevalt peab tegelema lahutusprotsessidega, kus kauaarmastatud mees on ühe poole arvates koheselt pedofiiliks muutunud või siis analoogne keiss sellega, et lapse ema uus mees on by default pedofiil.
                - antud teema puhul käisid läbi kõik instantsid (politsei, proks, kõik eri toimetused kuni PMini), et nagu Marriage Storys, siis ka siin peaksid osapooled lihtsalt maha istuma ja asjad läbi rääkima. Ükski neist ei näinud antud piltides pedofiiliat, vaid pigem mingit suvalist pereelu pilte. Aga Marriage Storys tekkis selline probleem, et kuna tegu on siiski varakate inimestega ja nad lahutavad, siis on sealt teatud juurainimestel võimalik korralikult rahhi teenida ja ehkki lahutusprotsess ja lastejagamine on kõik instantsid läbi käinud, siis lapse isal on endiselt rahhi üsna okeilt ja seetõttu on valmis advokaat käima ja jaurama kõikjal, sest, noh, miks ka mitte. Lapse isa ja tema uus naine keeravad ennast pidevalt iseennast ka üles, jauravad ringkaitsest, võimukatest vastastest ja ei märka sedagi, et kui nad kuskil Käsmus suvel pidu tegid, siis pidid paljud külalised end veenma, et üldse kohale minna, sest seda eksnaise ja tema uue mehe bäshimist ei viitsi enam keegi kuulata. Aga, jah, ise nad usuvad endiselt, et nad ajavad õiget asja ja kõik, kes asjaga veidi kokku puutunud, v.a. nende advokaat, ei usu seda. Aga seda pole vajagi, sest kui tahtmist (ja raha) on, siis miks ka mitte.

                Lastest on ainult veidi kahju.
                Kui nii, siis nii. Täiesti kõrvalt vaatajana lihtsalt jäi kunagi silma, et kui abielluti, siis räägiti palju ja mitmes kohas lugusid, et kui tore ja ühtne see kärgperendus on ja kui hästi on kõik korraldatatud. Selle kõrval päris oluline, mis siis päästiku päästis, pildid või muu. Marriage story on tore, aga siiski feature film. Siin pole midagi teha, väljapaistev poliitik ja teisalt ärimees ja seltskonnategelasest naine. Ja lapsed. Sest viimasest ongi rõlgelt kahju.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  ühe osapoole huvi on ju see, et saaks kuidagi fookuse eemale piltidelt ja keskenduks hoopis sellele, et isa on tegelikult paha ja kiusab ema ja üleüldse on see lihtsalt üks ekside tüli (asjasse mitte puutuv piltide tegija jalutab vilistades parteikontorisse varjule)

                  Kommentaar


                    täitsa p*** kui loll eestlane on
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      täitsa p*** kui loll eestlane on
                      Nii näeb siis välja pesuehne rassism
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Kui on vale erakonnakuuluvus, siis naisepeksmises kohtus õigeks mõistetu ei ole paljude meelest ikka süütu, aga kui õiges erakonnas olev mees teeb lapsest kahtlase väärtusega pilte, mille ebaeetilisust kohuski tunnistas ja kohustas tulevikus selliseid mitte tegema, siis too mees ongi süütu ohver...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Kui on vale erakonnakuuluvus, siis naisepeksmises kohtus õigeks mõistetu ei ole paljude meelest ikka süütu, aga kui õiges erakonnas olev mees teeb lapsest kahtlase väärtusega pilte, mille ebaeetilisust kohuski tunnistas ja kohustas tulevikus selliseid mitte tegema, siis too mees ongi süütu ohver...
                          See on nüüd huvitav väide. Kui politsei uurimist ei algatanud siis kuidas asi kohtusse jõudis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust

                            See on nüüd huvitav väide. Kui politsei uurimist ei algatanud siis kuidas asi kohtusse jõudis?
                            postimehe väitele kohus tegi mingi otsuse, kus mihkelsonil keelati midagi teha ning kohustati midagi tegema. Pole nende poolt kuskil ümber kah lükatud seda juttu.

                            Kommentaar


                              Postimehe tsitaat:
                              «Kohtulahendiga (kohtuliku kompromissiga – toim) kohustati Marko Mihkelsoni midagi tegema ja keelati edaspidi midagi teha. Kuna kliendil ega kohtutäituril pole võimalik kontrollida, kas Marko Mihkelson kohtu poolt kohustatut on täitnud või keeldu järgib, siis saab vaid väga loota ja pöialt hoida.»

                              Kommentaar


                                Twitteris mingi tüüp jagas ka mingit "wtf, süvariik" stiilis seisukohta, millele tuli ilus vastus, et kui see teema politseisse jõudis, siis oli sel hetkel siseministriks Ekrekas Mart Helme ja tema järglaseks Alar Laneman
                                Ju siis polnud sel hetkel asi nii tõsine nagu Ekre eestvedamisel seda hetkel arvatakse

                                See meie poliitikute kemplemine on tihti üks halenaljakas nähtus.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X