320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mihkelson tõmbas PR-eksperdid ilmselt appi ja kasutab seda nüüd poliitkampaaniaks.
    Kui inimesed lasevad end pooltõdedest mõjutada (nt siin mitmed eelnevad kommentaatorid) ja ei näe, et see trall Mihkelsoni ümber on just vastupidi kampaania tema perekonna vastu, siis peab ju ennast kuidagi kaitsma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

      Kui inimesed lasevad end pooltõdedest mõjutada (nt siin mitmed eelnevad kommentaatorid) ja ei näe, et see trall Mihkelsoni ümber on just vastupidi kampaania tema perekonna vastu, siis peab ju ennast kuidagi kaitsma.
      Seda muidugi. See ongi nii rõlge clusterfuck, et kumbki ei saa enam pidurit ka panna. Aga, jah, eilane PNi intekas oli ikka üsna täpselt dirigeeritud, nõustatud jms. Ehk nagu ma korra ütlesin, siis PR-firmadele ja advokaatidele on see reaalne pidu, lastele ja asjaga seotud inimestele mitte. Aga kes seda lahendada suudaks, ei tea.

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

        miks sa kogu loogika välja viskad ja usud mingeid ekre debiilikuid?
        millest sa räägid? Ma kirjutasin sellest, mida pealtnägijast nägin ja kuulsin?

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          Taavil on suht ühekülgne maitse. Susan Luitsalu on kah suht samasse auku. Aga näedsa-ilus õun,uss sees!
          Megashokis olin praegu. Ma ju eile ütlesin sama asja... ja nüüd loen uusi postitusi ja mõtlen, et ma ei ole ju maamesilane!

          Kommentaar


            Tuli loomikult ka see asi meelde, 2017a see, eelmisel aastal lisandus leheveergudele veel üks ahistamisjuhtum.

            Lisatud failid

            Kommentaar


              kõige parem on ikkagi see kuidas ekre poliitik autoroolis ja ekre valija jalgrattal kokku said ja muljeid vahetasid.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                „Tuumapomm aia taga,“ kerkis esimese võrdlusena pähe, kui lugesin 26. oktoobril uudisvoost, kuidas tuumajaama rajamist kavandav Fermi Energia alustab ehitusgeoloogilisi uuringuid Viru-Nigula vallas Letipea külas, et selgitada potentsiaalse ala sobivust reaktori rajamiseks.


                APPI.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  kõige parem on ikkagi see kuidas ekre poliitik autoroolis ja ekre valija jalgrattal kokku said ja muljeid vahetasid.
                  Nii, et sinujaoks on naljakas ja meeltlahutav kui süütud inimesed liiklusōnnetuses kannatada saavad? On sinuga kōik korras?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    kõige parem on ikkagi see kuidas ekre poliitik autoroolis ja ekre valija jalgrattal kokku said ja muljeid vahetasid.
                    Ma kusjuures imestasin, et ükski meediaväljaanne ei läinud seekord klikke koguma. "Kallas rammis jalgratturit!" või "Kallas ajas inimese alla!" võinuks ju suure ja dramaatilise avalehe uudisena kenasti müüa.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                      Nii, et sinujaoks on naljakas ja meeltlahutav kui süütud inimesed liiklusōnnetuses kannatada saavad? On sinuga kōik korras?
                      jah, mul oleks naljakas kui nad oleks viga saanud. kahjuks nad ei saanud kumbki viga vaid näitasid maailmale millised idioodid nad on.

                      muidugi, oled poliitik, sõidad mingile vennale lihtsalt autoga otsa??? ja siis jagad ISE seda videot??? hämmastav mõtlemis võime peab ikka peas olema.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        See oligi Kallase poolt suurim lollus see cideo üles riputada. Kujutan ette, kui raske erakonna juhtidel on, kui Grünthalid ja Kallases pidevalt rumalusi teevad/ütlevad.

                        Kommentaar


                          Mart Kallas on ju üleüldse elukutseline e-imbetsill. Postitab pidevalt mingit totaalset saasta, sest ta lihtsalt ei saa aru, et see levib teiste 50+ e-imbetsillide seltskonnast välja. "Buumer, noh," ütles kunagi mingi EKRE tüüp. Omaette küsimus, kuidas selline tüüp linnavolikogus fraktsiooni juht on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                            Kui inimesed lasevad end pooltõdedest mõjutada (nt siin mitmed eelnevad kommentaatorid) ja ei näe, et see trall Mihkelsoni ümber on just vastupidi kampaania tema perekonna vastu, siis peab ju ennast kuidagi kaitsma.
                            Milleks need lapsed ikka on, eks. Aga tema tegi ju ka jne.

                            Lihtne ja mõistlik olnuks kahe lausega öelda, et tegemist on peresise teemaga (tüli, arusaamatuse, kiusu jumal teab millega) ning õigukskaitseorganid on oma töö teinud. Ja kõik.

                            Saime aga mingid essed, kaitsekõned, vastukõned, oletused, tuletused, heietused, isehakanud terapeudid (meelega), bromance'i. Suht-koht planeeritud ausad-valed.

                            Vote 4 Pedro
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                              jah, mul oleks naljakas kui nad oleks viga saanud. kahjuks nad ei saanud kumbki viga vaid näitasid maailmale millised idioodid nad on.

                              muidugi, oled poliitik, sõidad mingile vennale lihtsalt autoga otsa??? ja siis jagad ISE seda videot??? hämmastav mõtlemis võime peab ikka peas olema.
                              Ära lase ennast mingitest debiilikute mölast ja Ingmari pooltõdedest suunata, aga ta ei sõitnud ju niisama otsa vaid see rattur tahtis rattaga ta autole paugu kirja panna. See ei ole ju niisama, aga küsimus on muidugi, et kui õige lahendus see oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                                Ära lase ennast mingitest debiilikute mölast ja Ingmari pooltõdedest suunata, aga ta ei sõitnud ju niisama otsa vaid see rattur tahtis rattaga ta autole paugu kirja panna. See ei ole ju niisama, aga küsimus on muidugi, et kui õige lahendus see oli.
                                Rattur oli maun. See on kindel. See ei anna õigustust, et autoga talle otsa sõita. Täpselt sama maun oli autojuht
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X