320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lol, kui mingeid aamoseid või iivaneid vaja kiusata, siis on kõik nimed platsis, aga Riigikogu valimistel osaleva foorumlase nime privaatsust kaitstakse iga hinna eest? Ok ��
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Lol, kui mingeid aamoseid või iivaneid vaja kiusata, siis on kõik nimed platsis, aga Riigikogu valimistel osaleva foorumlase nime privaatsust kaitstakse iga hinna eest? Ok ��
      Tõmba nüüd natukene hinge. Küll LeeRomeno ise tuleb ja ütleb kuhu saab linnukese kirja panna.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        Eks see olegi mõtetu vaidlus ja peaga vastu seina jooksmine.
        Võib olla on asi selles, et raskuskese on mujal?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vaatan siin üksikkandidaate, palju toredaid inimesi, teiste hulgas härra Telegramm, Erkki Raasukese kiusaja jm loomad, Meelis Kaldalu on siiski väljapraagitud. Nimekirjast võib leida ka Rahva teenri:
          Olen üksikkandidaat - Südamega(S)
          Vaadetelt olen alalhoidlik, Eesti-keskse maailmakäsitlusega.
          Kandideerin Harju- ja Raplamaal (valimisringkond nr 4)
          Olen Rahva teener

          Palun toetage mind üksikkandidaadina 2019 aasta Riigikogu valimistel, seeläbi näitate õigust ise enesele esindajaid valida.Võtan teemat tõsiselt. Ma ei ole küll igas teemas tark, kuid ma oskan küsida enesest targematelt ja luua infomustritest seoseid.
          Miks üksi? On olnud vestlusi tõrjuvaid ja toetavaid. Mõni on leidnud, et olen tundmatu ja seega kuidagi "ebavajalik" "tähtsusetu" ja peaksin "oma kohta" teadma.
          Teen kadalipu läbi, saan targemaks ja tugevamaks ja enam ei saa keegi ütelda nagu ma oleksin tundmatu. Minu koha määrate Teie. Loodan, et puudutan Teis midagi ja näete mind.
          Pressiteade Olen üksikkandidaat - Südamega(S) Vaadetelt olen alalhoidlik, Eesti-keskse maailmakäsitlusega. Kandideerin Harju- ...

          Kommentaar


            Oot, aga kust te need nimekirjad saate siis?

            Kommentaar


              Nimekirjad nüüd üleval valimiste kodukal. https://www.valimised.ee/et/riigikog...-koondnimekiri

              Kommentaar


                Nüüd ma tean mis maakonnast ta on pärit, mis koolis ta käis, kes ta sõbrad olid jne. Kas seda oli nüüd siis vaja? Tule taevas appi! Nigeeria coverstory sobis paremini.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  LeeRomeno, ma ei leindnud igas piirkonnas kandideerivate isikute täisnimekirju, aga leidsin ainult TOP 3 igast ringkonnast. Oskad viidata täisnimekirjadele (NB! mitte üldvabariiklik ca 140 liikmega üldnimekiri)
                  https://www.valimised.ee/et/riigikog...-koondnimekiri on vast kõige täpsemad

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    võib olla küll, Nigeeria vahetusõpilane kohtus 70ndatel Eesti naisega Moskva ülikoolis kommunismiteooria aluste teaduskonnas ja mehe perekonnanimi pandi maimukesele. Eesnimi on inspireeritud Lee Harvey Oswaldist.
                    Päris hea, tegelikult on nime taustajutt nii mage, et ei hakka isegi seda mainima

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Lol, kui mingeid aamoseid või iivaneid vaja kiusata, siis on kõik nimed platsis, aga Riigikogu valimistel osaleva foorumlase nime privaatsust kaitstakse iga hinna eest? Ok ��
                      Tegelikult olen siin läbi aastate andnud päris palju vihjeid, niiet kes iganes oleks viitsinud, oleks mind kenasti juba tuvastanud. Kuna valimised ja värki, siis lihtsustamiseks ütlen maagilise numbri 847!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Tegelikult olen siin läbi aastate andnud päris palju vihjeid, niiet kes iganes oleks viitsinud, oleks mind kenasti juba tuvastanud. Kuna valimised ja värki, siis lihtsustamiseks ütlen maagilise numbri 847!
                        Ja ma arvasin, et McN on kõige vanem tüüp siin foorumis

                        Kommentaar


                          Minu meelest palju huvitavam on see, et Äriregistri andmetel on härra kuni Eesti 200 liikmeks astumiseni olnud "Eesti Iseseisvuspartei" nimekirjas. Kuidas see maailmavaateliselt kokku läheb, ei oskagi kohe arvata...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Minu meelest palju huvitavam on see, et Äriregistri andmetel on härra kuni Eesti 200 liikmeks astumiseni olnud "Eesti Iseseisvuspartei" nimekirjas. Kuidas see maailmavaateliselt kokku läheb, ei oskagi kohe arvata...
                            Iseseisvuspartei nimekirja sain kui ma ei eksi ülikooli aeg ja põhjuseks oli mingi hulk õllepudeleid kuskil ööklubi ees. Mingi hetk läks see fakt meelest ära kuniks nüüd siis mulle seda pisut aega tagasi meelde tuletati :P

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Minu meelest palju huvitavam on see, et Äriregistri andmetel on härra kuni Eesti 200 liikmeks astumiseni olnud "Eesti Iseseisvuspartei" nimekirjas. Kuidas see maailmavaateliselt kokku läheb, ei oskagi kohe arvata...
                              Ei oska ja ei taha konkreetset juhtukommenteerida (ja üldse on asi läinud liiga ühe mehe teemaks, hakka või LeeRomenot kaitsma) aga mina olin aastaid sotside liige, kuigi enam ebasobivamat eraakonda justkui ei saa olemas olla. Aga sattusin ma sinna nii, et astusin kunagi mingi konservatiivse noorteühenduse liikmeks (muide, üks sealne eestvedaja oli tänane sots Juske), siis see ühines omakorda mingi parteiga, see kolmanda ja neljanda parteiga ja nii ma oma imestuseks lõpuks sotsiks saingi. Ma isegi üritasin välja astuda aga aga selgus, et parteist väljumine pole sama lihtne nagu liitumine, tuleb kohale minna ja mingi avaldus täita. Aga neil paaril korral kui ma kohale läksin, et avaldust kirjutada, olid uksed lukus. Sain sealt välja ainult niimodi,et sattusin ühe teise erakonna suvepäevadele ja selgus, et seal astusin hommikul kell viis hoopis nende liikmeks. Sellest ajast saadik enam sotside häälekandjat ei saadetud ja liikmemaksu osas meile ei saadetud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Ei oska ja ei taha konkreetset juhtukommenteerida (ja üldse on asi läinud liiga ühe mehe teemaks, hakka või LeeRomenot kaitsma) aga mina olin aastaid sotside liige, kuigi enam ebasobivamat eraakonda justkui ei saa olemas olla. Aga sattusin ma sinna nii, et astusin kunagi mingi konservatiivse noorteühenduse liikmeks (muide, üks sealne eestvedaja oli tänane sots Juske), siis see ühines omakorda mingi parteiga, see kolmanda ja neljanda parteiga ja nii ma oma imestuseks lõpuks sotsiks saingi. Ma isegi üritasin välja astuda aga aga selgus, et parteist väljumine pole sama lihtne nagu liitumine, tuleb kohale minna ja mingi avaldus täita. Aga neil paaril korral kui ma kohale läksin, et avaldust kirjutada, olid uksed lukus. Sain sealt välja ainult niimodi,et sattusin ühe teise erakonna suvepäevadele ja selgus, et seal astusin hommikul kell viis hoopis nende liikmeks. Sellest ajast saadik enam sotside häälekandjat ei saadetud ja liikmemaksu osas meile ei saadetud.
                                No iseseisvuspartei ei saatnud mingit häälekandjat ja ei küsinud liikmemaksu ka, muidu oleks ehk mingi aeg üritanud sealt lahkuda, aga see fakt läks lihtsalt meelest :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X