320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle tundub küll kaala tekst päris tark, aga selgub, et tegelt mingi jama siis

    Kommentaar


      Enesekindlus on imeline asi Teine hea asi on peegel. Vahel tasuks kasutada.

      Algselt postitas boobek Vaata postitust
      Mitu protsenti maa atmosfäärist moodustab CO2? Küsimus peaks olema põhikooli bioloogia õpikust..vist. Võid guugeldada kui ei tea.
      Algselt postitas gaskoff Vaata postitust
      Eelpool juba mainitud umbes 400 ppm (parts per million). See on 0,4 promilli ehk põhimõtteliselt võib peaaegu et rooli istuda.
      Algselt postitas boobek Vaata postitust
      0,04% mitte 0,4. Nii, ja me tahame nüüd sellest 0,04% -ist 30 aasta jooksul kärpida 2%? Saan ma õieti aru?
      Algselt postitas boobek
      Milleks nendega vaielda? Nad on sedatüüpi inimesed kes arvavad, et kui majataga kuvaldaga maase aku taguma hakata siis jõuab hiinasse välja. Teoreetiliselt võimalik, praktikas teostamatu.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Enesekindlus on imeline asi Teine hea asi on peegel. Vahel tasuks kasutada.

        [/COLOR]
        Ma ei vaielnud kellegiga vaid esitasin küsimusi. Esimesele sain poolõige vastuse ja teisele pole siiani vastatud. Peegli võid endale sügavale sisse istuda.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          kellegagi*

          Kommentaar


            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
            See on ausalt öeldes täiesti uskumatu, et mõnele mehele on aastal 2021 vaja tõendeid, et kliimasoojenemine ei ole müüt.
            Mida nüüd ajad? Ära sildista mind asjadega mida ma väitnud ei ole, hoopis vastupidi. Vasta küsimusele, sa tulid väitma et minu lisatud tabelid on BS, back it up now.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              kellegagi*
              Meil on ikka IT-ajastu. Kui diskussioon kipub mahukaks, siis õige liides on ikkagi -giga.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas gaskoff Vaata postitust
                0,04 protsenti ongi 0,4 promilli. Kui seda nüüd 2 % vähendada jääks alles 0,0392 % ehk 392 ppm-i.
                Ma igaks juhuks kirjutan selle siin välja, enne kui keegi negatiivsete kontsentratsioonide pärast muretsema hakkab.

                Kahjuks ei oska arvata, kust pärinevad numbrid 2% ja 30 aastat, nende poolt ega vastu ei vaidle.
                Mis aga CO2-te puudutab, siis see oleks päris hea saavutus, kui selle hulk atmosfääris enam ei tõuseks.
                Mikk, oled sa ikka piisavalt kvalifitseeritud google professoritega väitlemiseks? Sinu doktoritöö "Fluidisündmused Balti paleobasseini geoloogilises ajaloos: stabiilsete isotoopide koostis ja fluidisuletiste mikrotermomeetria Siluri karbonaatkivimite läbilõikes" ei keskendunud kliimaprobleemidele. Taibukas inimene teab millal vait olla ja endast targemaid kuulata

                Kommentaar


                  Kes doktor pole ei tohiks üldse siin söna vötta
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar



                    ajakirjandus jätkab Kaja languse dokumenteerimist: EPL-i uuring näitab Kallase reitingu langust rekordmadalale

                    Kui muidu võiks see jääda infotulva alla, siis Terevisiooni uudisribalt läbi joostes
                    annab see algavale päevale kohe teatud tooni

                    ja eks erakond ise pole ka minevikust raasugi õppinud ja annab ka hoogu juurde
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      ajakirjandus jätkab Kaja languse dokumenteerimist: EPL-i uuring näitab Kallase reitingu langust rekordmadalale

                      Kui muidu võiks see jääda infotulva alla, siis Terevisiooni uudisribalt läbi joostes
                      annab see algavale päevale kohe teatud tooni

                      ja eks erakond ise pole ka minevikust raasugi õppinud ja annab ka hoogu juurde
                      Ma ise olen ka mõelnud, et kas Reformis ei teki mingit tiiba kelle jaoks asi hakkab pekki kiskuma ja võiks midagi ette võtta?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Ma ise olen ka mõelnud, et kas Reformis ei teki mingit tiiba kelle jaoks asi hakkab pekki kiskuma ja võiks midagi ette võtta?
                        Vanaonu Andrus on valmis Brüsselist tulema korda majja lööma, aga keegi ei kutsu. Küsitakse talt vaid - mis sul halvasti on, et nõnda tige oled, onuke?
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Mida nüüd ajad? Ära sildista mind asjadega mida ma väitnud ei ole, hoopis vastupidi. Vasta küsimusele, sa tulid väitma et minu lisatud tabelid on BS, back it up now.
                          sulle juba öeldi, et ühe asukoha temperatuurid ei ole kohe kogu maakera omaga võrdelised.
                          lisaks sinu ette pakutud gröönimaa bullshit on see tüüp "tõestus" mida lamemaalased ja sinusugused silmadkinni uskujad kasutavad. pane see otsing googlisse ja leiad esimeselt lehelt juba korralikest allikatest pikki tekste, miks see on eksitav info ja miks seda eitajad kasutavad.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas boobek Vaata postitust
                            Ma ei vaielnud kellegiga vaid esitasin küsimusi. Esimesele sain poolõige vastuse ja teisele pole siiani vastatud. Peegli võid endale sügavale sisse istuda.
                            Kui küsimused ise reedavad kõige elementaarsemate baasteadmiste puudumise, siis ära imesta kui neid küsimusi parimal juhul ignoreeritakse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              sulle juba öeldi, et ühe asukoha temperatuurid ei ole kohe kogu maakera omaga võrdelised.
                              lisaks sinu ette pakutud gröönimaa bullshit on see tüüp "tõestus" mida lamemaalased ja sinusugused silmadkinni uskujad kasutavad. pane see otsing googlisse ja leiad esimeselt lehelt juba korralikest allikatest pikki tekste, miks see on eksitav info ja miks seda eitajad kasutavad.
                              Tösi, seepärast töin vördluseks ka teiste asukohtade uuringud, mis suures pildis näitab samu muutuseid. Seda "Gröönimaa bullshiti" ehk jääpuurimise meetodit peetakse mineviku kliima analüüsimisel köige paremaks ja täpsemaks meetodiks üldse.

                              Gröönimaal ja Antarktikas tehtud analüüsid näitavad samu temperatuurimuutuste tulemusi. Kliimaaktivistidele ebamugav info, mida IPCC lehelt ilmselt ei leia, sest nende eesmärk on köik kliimamuutused inimese kapsaaeda lükata.



                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Linduri vihaprobleemile on tegelikult seletus olemas: https://www.psypost.org/2021/11/meat...06kE2kYOB7yFVo

                                Kehtib ka ilmselt teiste kliimaaktivistide kohta
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X