320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma pean tunnistama, et ma pole viitsinud elektri hinda vaadata, jälgida tänaseni. Ent twitteris sobrades siis tekkis huvi.
    Eelmise kuuga võrreldes on üldteenuse puhul hinnatõus ca 40% ja nelja kuu tagusega võrreldes ca 240%.
    Peamine uudis ja "probleem" on meil aga tank, millest peale narvakate ja mõne üksiku veel, keegi ei teadnud.

    4 real, bitches?!
    Tankis võib ka elekter olla

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Ma pean tunnistama, et ma pole viitsinud elektri hinda vaadata, jälgida tänaseni. Ent twitteris sobrades siis tekkis huvi.
      Eelmise kuuga võrreldes on üldteenuse puhul hinnatõus ca 40% ja nelja kuu tagusega võrreldes ca 240%.
      Peamine uudis ja "probleem" on meil aga tank, millest peale narvakate ja mõne üksiku veel, keegi ei teadnud.

      4 real, bitches?!
      Mis kuupäeval inimestele elektriarved tulevad? Umbes ööl vastu seda võiks maha võtta!

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Ma pean tunnistama, et ma pole viitsinud elektri hinda vaadata, jälgida tänaseni. Ent twitteris sobrades siis tekkis huvi.
        Eelmise kuuga võrreldes on üldteenuse puhul hinnatõus ca 40% ja nelja kuu tagusega võrreldes ca 240%.
        Peamine uudis ja "probleem" on meil aga tank, millest peale narvakate ja mõne üksiku veel, keegi ei teadnud.

        4 real, bitches?!
        Teise kvartali inflatsiooninumber oli +22,7% (Täpset numbrit ei mäleta). Uudis vilksatas korraks Delfis ja kadus siis uudistevoogu. Ajakirjandus vaikib nagu kult rukkis. Samas mingi pisnismän annab Isamaale, legaalselt, pappi ja ekspressgrupp läheb full retard. Kuidas ta julgeb ja meiega ei räägi ka üldse! Ebaterve huumor.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Jäi kõrva nn kõrva laua vestlusest fraas. Narva tank on nagu pronksõdur ja tuleks kohe ära viia.
          Iseenesest ju õige mõtte suund. Vist.
          Samas ei ole ka. Pronksmees oli ikkagi keset pealinna ja seal toimusid teadlikud provokatsioonid.
          Narva tank ist ei olnud ilmselt 90% eestlastest kunagi midagi kuulnud. Minagi alles eelmine aasta nägin seda esimest korda. Kuigi olin narvas varem ka käinud.
          Pluss keda sa seal narvas provotseerid .
          Neid 4 ja kohalikku eestlast v?
          Tehke küsitlus oma tutvusringis. Mida nad üldse narvast teavad? 1 punkti saab kohe neile anda kes seal käinud on.
          Ilmselt jh ära selle tank i peaks vedama. Aga kas see lugu nüüd nii suurt kella väärib?

          Teen tapeeti.

          Kommentaar


            Krimmis läks korralikuks paanikaks vene turistid põgenevad peale korralikke plahvatusi
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc. Vaata postitust
              Jäi kõrva nn kõrva laua vestlusest fraas. Narva tank on nagu pronksõdur ja tuleks kohe ära viia.
              Iseenesest ju õige mõtte suund. Vist.
              Samas ei ole ka. Pronksmees oli ikkagi keset pealinna ja seal toimusid teadlikud provokatsioonid.
              Narva tank ist ei olnud ilmselt 90% eestlastest kunagi midagi kuulnud. Minagi alles eelmine aasta nägin seda esimest korda. Kuigi olin narvas varem ka käinud.
              Pluss keda sa seal narvas provotseerid .
              Neid 4 ja kohalikku eestlast v?
              Tehke küsitlus oma tutvusringis. Mida nad üldse narvast teavad? 1 punkti saab kohe neile anda kes seal käinud on.
              Ilmselt jh ära selle tank i peaks vedama. Aga kas see lugu nüüd nii suurt kella väärib?
              suurt kella ei väärigi. tiblamonumendid tuleb lihtsalt kõrvaldada, nagu natsimonumendidki. kõhklejate motiivid tekitavad küsimusi. tänane Narva on etnilise puhastuse tagajärg. ei ole nii, et eestlastel poleks juuri seal. tiblade tank on nende inyourface sümbol, hetke Ukraina kontekstis eriti jõhker ja sobimatu. kui vaja kuskil pulmade ajal käia, siis pangu see Joala monument sinna sobiva repertuaariga.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust

                suurt kella ei väärigi. tiblamonumendid tuleb lihtsalt kõrvaldada, nagu natsimonumendidki. kõhklejate motiivid tekitavad küsimusi. tänane Narva on etnilise puhastuse tagajärg. ei ole nii, et eestlastel poleks juuri seal. tiblade tank on nende inyourface sümbol, hetke Ukraina kontekstis eriti jõhker ja sobimatu. kui vaja kuskil pulmade ajal käia, siis pangu see Joala monument sinna sobiva repertuaariga.
                Suur täht lause alguses ei teeks halba.
                Minu mõte on selles. Kui 30 ja peale aastat pole see mitte ühtegi poliitilist jõudu kottinud. Siis praeguses hetkes(loe väga ärevas) sellise tundliku asja
                ​​​​lahedamisega kiirustades, võime jõuda väga ebameeldivate hetkedeni.
                Kui minu elektri arvega samasuguse energiaga tegutsetaks. A la kahe nädalaga olgu korras...
                Teen tapeeti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fc. Vaata postitust

                  Suur täht lause alguses ei teeks halba.
                  Minu mõte on selles. Kui 30 ja peale aastat pole see mitte ühtegi poliitilist jõudu kottinud. Siis praeguses hetkes(loe väga ärevas) sellise tundliku asja
                  ​​​​lahedamisega kiirustades, võime jõuda väga ebameeldivate hetkedeni.
                  Kui minu elektri arvega samasuguse energiaga tegutsetaks. A la kahe nädalaga olgu korras...
                  on ju kottinud, aga mune pole olnud. ja alati tulevad mingid kass Leopoldid siis sõprusele üles kutsuma. pole see tank ja sealne meelsus mingi uus teema. nii kaua, kui tiblamonumendid püsivad, jääb ka probleem püsima. praegu on hea võimalus asi kiirelt lahendada.

                  Kommentaar


                    Täna mingi üle 10 artikli sellest tankist, pluss mitu Kallase twitterist, et sulgeme piirid venelastele, lisaks artikkel kuidas mingi suur USA pank hakkas oma Eesti aktsiaid maha muuma ja veel igaksjuhuks voeti ules teema, et novembrist plaanime eesti keelsele haridusele kiirelt üle minna. See kõik ikka vaga vesi tiblade "natsiveskile".

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Armastusväärne seltskond.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas El President Vaata postitust

                          on ju kottinud, aga mune pole olnud. ja alati tulevad mingid kass Leopoldid siis sõprusele üles kutsuma. pole see tank ja sealne meelsus mingi uus teema. nii kaua, kui tiblamonumendid püsivad, jääb ka probleem püsima. praegu on hea võimalus asi kiirelt lahendada.
                          Kass Leopoldid?
                          Endiselt arvan ka ,et see tank tuleks eemalda sealt. Arvan ka endiselt, et seda tuleks teha kiirustamata. Ja endiselt arvan, et ühe monumendi eemaldamine suures pildis ei muuda mitte midagi. Venemeelne ei muutu mitte venemeelseks. Või keegi reaalselt usub, et ühe monumendi eemaldamine muudab kõik paremaks..
                          ​​
                          Teen tapeeti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                            Kass Leopoldid?
                            e5d4fe99583588d90fe29733be9bcc28_1395228879.jpg

                            Kommentaar


                              Kuulan siis Narva volikogu istungit ja aru ma ei saa, kas tegemist on tõesti meie riigi ühe suurima linna volikoguga või sattusin kuhugi valele kanalile. Mis meelsusest me siin räägime, kui 20 aastat hiljem pole me suutnud ka seal seda olukorda murda.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Andsime neile võimaluse, aga lõpuks peab ikka riik asja korda ajama, kurb reaalsus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X