320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Riigil on samas 30nd aastat olnud Narvast poogen. Kui reaalsusest, kurbusest ja võimalustest rääkida, siis pigem on poogen ka edaspidi.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Riigil on samas 30nd aastat olnud Narvast poogen. Kui reaalsusest, kurbusest ja võimalustest rääkida, siis pigem on poogen ka edaspidi.
      Korda on tehtud promenaad. Veel nt õiglase ülemineku fondist 340 miljonit eurot läks kõik Ida-Virusse. Kindlasti on toetusi olnud veel. Ei ütleks, et poogen on. Peaks ikkagi KOVi teema olema rohkem, et kohalikud õnnelikud oleks. Miks peaks riik üht linna nagu sitta pilpa peal tassima? Vene hing ju nii kõva, saagu hakkama.
      Käisin eelmine nädal Narvas, ehitus ehituse otsa - raekoda ja selle esine plats ning põhiline ringtee kesklinnas remondis, ka väiksemaid tänavaid remonditi. Ehk Raik on siiski asjad käima pannud?

      Kommentaar


        2012 tehti kultmini poolt Ida-Viru arengukava. Pikkus mingi 50 lehekülge. Öeldi aitähh ja pandi uuesti riiulisse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Riigil on samas 30nd aastat olnud Narvast poogen. Kui reaalsusest, kurbusest ja võimalustest rääkida, siis pigem on poogen ka edaspidi.
          INvesteeritud on sinna nii inimestesse kui infrasse küll ja küll, ei ütleks et poogen on olnud. Aga mingil hetkel peab ka ise tahtma, koguaeg ei saa köike pealinnast suunata.

          Kommentaar


            Nagu mingi hellitatud lapse teema - näe, siin on plönn ja saa hakkama ning ära sa mul siin kure vms.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust

              Korda on tehtud promenaad. Veel nt õiglase ülemineku fondist 340 miljonit eurot läks kõik Ida-Virusse. Kindlasti on toetusi olnud veel. Ei ütleks, et poogen on. Peaks ikkagi KOVi teema olema rohkem, et kohalikud õnnelikud oleks. Miks peaks riik üht linna nagu sitta pilpa peal tassima? Vene hing ju nii kõva, saagu hakkama.
              Käisin eelmine nädal Narvas, ehitus ehituse otsa - raekoda ja selle esine plats ning põhiline ringtee kesklinnas remondis, ka väiksemaid tänavaid remonditi. Ehk Raik on siiski asjad käima pannud?
              Ma siiski vaidleks natukene vastu. Kas õiglase üleminkufondi rahad ei ole alles mingi uus teema? Ma ütleks, et Ida-Viru on siiski meeles ainult paberil. See, kuidas on lastud Keskerakonna jüngritel lolli mängida on ikka väga piinlik. Ma olen ise Ida-Virumaal elanud ja olen veits kursis. Ma ei ütleks, et riik väga huvi on tundnud. Pigem on lastud omaette kulgeda ja nüüd imestatakse, et miks ei olda samas kultuuriruumis.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Kesk on ju tiblade kummarduspartei, see on rõve, aga see ei muutu ka.

                Tanki pidanuks kiirelt ja vaikselt enne meediakära tekkimist ära eemaldama ja oleks korras olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                  Ma siiski vaidleks natukene vastu. Kas õiglase üleminkufondi rahad ei ole alles mingi uus teema? Ma ütleks, et Ida-Viru on siiski meeles ainult paberil. See, kuidas on lastud Keskerakonna jüngritel lolli mängida on ikka väga piinlik. Ma olen ise Ida-Virumaal elanud ja olen veits kursis. Ma ei ütleks, et riik väga huvi on tundnud. Pigem on lastud omaette kulgeda ja nüüd imestatakse, et miks ei olda samas kultuuriruumis.
                  Ma ka Ida-Virumaal varasemalt kaua aega elanuna panen ka siia suure +1 juurde. Sa võid sinna miljard eurot ka pumbata toetusrahasid, aga see täiesti arulage lakkav korruptsioon, mis seal siiamaani toimub nüüd viimastel aastatel natukene vähenenumal kujul on täiesti võrdne sellega, mis Ukrainas toimus. Fondi rahasid miljon eurot tuli, siis julgelt 500 000 liikus sealt erinevate projektide ja suunatud hangetega oma kamraadide taskutesse. See, kuidas Kapod, riik ise jne seda reaalselt ignoreerinud see on sigadus olnud ja puhas meie enda riigi tahtmatus.

                  Kommentaar


                    Venkud ise on kõvad eemaldajad:
                    https://sport.err.ee/1608685978/vene...ilt-korvaldada

                    WTA, wtf

                    Kommentaar


                      Katri solvus

                      Kommentaar


                        "Homne elektri hind ulatub Nordpooli elektribörsil ajavahemikus 17.00–18.00 4000 euroni megavatt-tunni kohta."

                        Mul selle aasta suurim elektriarve oli juulis btw.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          "Homne elektri hind ulatub Nordpooli elektribörsil ajavahemikus 17.00–18.00 4000 euroni megavatt-tunni kohta."

                          Mul selle aasta suurim elektriarve oli juulis btw.
                          Leedus kerkib neljapäevane keskmine elektri hind 82,4 sendini kilovatt tunnist.

                          Soomes maksab homme elekter keskmiselt 20 senti kilovatt-tunnist. Soomes on homme odavaim elekter 0,00082 senti kilovatt-tunnist, Eestis aga 30,5 senti

                          jeei refromierakond veab meid kõiki siin talveks hukatusse.. go kajakaka

                          lubati läbipaistvust börsipaketile, aga nagu ikka reformi valedel pole piire

                          Kommentaar


                            Kaja ütleb börsile palju el maksma peab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              Leedus kerkib neljapäevane keskmine elektri hind 82,4 sendini kilovatt tunnist.
                              Eesti päeva keskmine on 68,2. Kuradi KaKa, keerab leedukatele veel hullemini käru.

                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              Soomes on homme odavaim elekter 0,00082 senti kilovatt-tunnist,
                              Ei, ei ole.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Kaja ütleb börsile palju el maksma peab?
                                Kaja saab anda käsu börsilt lahkuda. Võisiis kehtestada siseriiklikult fikseeritud hind ja müüa bõrsile siis kui omal üle jääb ja osta siis kui omal puudu tuleb.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X