320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Aga minu küsimus on kindlustuse kohta. SEB Pank pakub Gold-reisikindlustuse paketti. Miskine 45eur aasta. Piisab sellest või on midagi juurde vaja kui Aasiasse minna?
    Tegin ära, tsikk väitis et katab kõik mis vaja (pagas, lennutõrge, tervis, laiba kojuvendu jms). Kogu värk vaid 45eur aastas (SEB kuldkaardi omanikule). Soovitan soojalt, kuna ainuüksi ühe reisi kindlustus eraldi läheks juba rohkem.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Tegin ära, tsikk väitis et katab kõik mis vaja (pagas, lennutõrge, tervis, laiba kojuvendu jms). Kogu värk vaid 45eur aastas (SEB kuldkaardi omanikule). Soovitan soojalt, kuna ainuüksi ühe reisi kindlustus eraldi läheks juba rohkem.
      Mis summade peale kindlustus on? Kas pead reisi ostma sama kaardiga, et kindlustus kehtiks?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Maksimum 100k kokku hüvitised. Sama kaardiga ei pea maksma (minu teada).

        Ravikulud 100k
        Haige transport 20k
        Invaliidus 19k
        Surmajuhtub 13k
        Laiba transport koju 6,5k
        Matused välismaal 13k
        Reisi ärajäämine 2k
        Reisi katkemine 1k
        Reisile hiliniemine 1k
        Pagasi varkus, lõhkumine jms 1k
        Pagasi hilinemine üle 4h 160eur

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          1. Tallinki laeval pole töötavat netti.
          2. Vantaa lennujaamas pole töötavat netti.
          3. Heathrow lennujaamas pole töötavat netti.
          4. Hong Kongi lennujaamas pole töötavat netti.
          1.Tallinki Star nimelisel laeval 9 tekil oli, aga sitaks aeglane.7 tekil natuke kiirem, aga ikkagi aeglane.

          2. Vantaas on väga hea netti ja tasuta.

          3-4. Ei oska veel öelda.

          Edit: Heathrows wifi täiesti olemas.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Norwegiani lennukis nett mitte kiire, aga ajab asja ära.

            Üldse oli lennuk uus ja mugav, laes ekraanid, millel jooksid mingid multikad ja üldse väga ponks värk.
            Istmevahe pole päris Lufthansa aga kõvasti parem kui odavlennufirmad.

            Kommentaar


              Norrakad pakuvad tasuta wifit lennukis ja Qatar Airways mitte? Kuidas on võimalik et üks maailma parimaid lennufirmasid selles kohas alla jääb? Või on mu info väär?

              Kommentaar


                Kas kellelgi on mingit sooduskoodi või mingit muud nippi, kuidas 12. veebruar kell 17:30 väljuva laevaga odavamalt kui 44€ Tallinnasse saada?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  kasutaja erxu äritses mingite kupongitega, võid temalt uurida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Norrakad pakuvad tasuta wifit lennukis ja Qatar Airways mitte? Kuidas on võimalik et üks maailma parimaid lennufirmasid selles kohas alla jääb? Või on mu info väär?
                    Täna pakub Norwegian seda sajaprotsendiliselt veel ainult Euroopa liinidel. Hädapärast ajas meelelahutamise mõistes 6h lennul asja ära küll.
                    308

                    Kommentaar


                      Tundub, et Tofuu ei oska oma telefoniga lennujaamades wifisse minna. Minul töötab igas lennujaamas ilusasti.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Tundub, et Tofuu ei oska oma telefoniga lennujaamades wifisse minna. Minul töötab igas lennujaamas ilusasti.
                        Mina ei saanud läppariga ligi ja neiu ei saanud telefoniga ligi. Eks proovime uuesti. Täna hakkame lendama.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Vaba võrguga ühendamisest ainult ei piisa. Pead lehitseja avama ja nõustuma seal tingimustega. Heathrows tahtsid nime, lennunumbrit ja emaili lisaks.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Vaba võrguga ühendamisest ainult ei piisa. Pead lehitseja avama ja nõustuma seal tingimustega. Heathrows tahtsid nime, lennunumbrit ja emaili lisaks.
                            Hehe, Tofu on reisiamatöör...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Vaba võrguga ühendamisest ainult ei piisa. Pead lehitseja avama ja nõustuma seal tingimustega. Heathrows tahtsid nime, lennunumbrit ja emaili lisaks.
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Hehe, Tofu on reisiamatöör...
                              Phuketis interneedus töötab. Varsti näeme, kas Hong Kongis ka.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Varsti Amsterdami minek.
                                Vaatan, et ööbimisvõimalusi on seal jalaga segada, seega valik on lai.
                                Keegi foorumlastest oskab mingit kohta omalt poolt soovitada?
                                Ning igasugused soovitused kus Amsterdamis käia on samuti teretulnud.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X