320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teinekord ikka vaadatakse eelnevalt reisija üle - siis kui järjekorras (või selle läheduses oled) ootad, vaadatakse üle ja kui pagas tundub kahtlane, siis kotivad.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Keegi siit Mallorcal on käinud? Plaanis vist aprilli lõpus minna. Küsimus selles, et kuhu kanti soovitaksite võtta hotelli? Mingi 4-5ks päevaks on minek.

      Kommentaar


        Sitta kanti

        Oli vaja ju võimalust kasutada
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Sitta kanti

          Oli vaja ju võimalust kasutada
          Pohmas jälle?

          Kommentaar


            Ei ole.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Tere noored!
              Selline küsimus, et kas keegi oskab öelda, kui ID kaardi kehtivus on läbi, kas on võimalik end kuidagi Stockholmi kruiisilt läbi nihverdada?

              Kommentaar


                Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                Tere noored!
                Selline küsimus, et kas keegi oskab öelda, kui ID kaardi kehtivus on läbi, kas on võimalik end kuidagi Stockholmi kruiisilt läbi nihverdada?
                Ei tea kuidas see nihverdamine käib aga mina ei sisestanud/näidanud kellegile ega kuhugi ühtegi oma dokumenti.

                Kommentaar


                  Ei, ega ma miskit hirmsat pattu selle nihverdamise all silmas ei pidanud.
                  Tänan vastuse eest.

                  Kommentaar


                    Võta pass kaasa.

                    Kommentaar


                      soome minnes küll kontrollitakse, aga alati võib auto pagassis vms kohas, kuhu keegi ei vaata, üle sõita
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Veebruari alguses Stocki kruiisil ei küsitud dokumenti kummaski sadamas. Samas tõsise näoga tollitöötajad jälgisid piletikontrolli läbimist, kui sul seal jalg võbelema hakkab, siis ehk võtavad maha.

                        Kommentaar


                          Plaan septembri lõpus - oktoobri algul minna Aasiasse puhkama. Esialgu sooviks kuskil pool nädalat mõnes suurlinnas ringi tuiata ja siis hiljem ranna/kuurortipuhkust kuskil rahulikult.

                          Oskate midagi soovitada? Nõudmised on sellised, et riik võiks olla arenenud, puhas / reostamata, ilus. Tehes kokkuvõtteid oma sõprade reisidest, siis tundub, et võib välistada kohe Tai, Filipiinid, Kambodža jt. Endale on sõelale jäänud esialgu Malaisia, lendaks Kuala Lumpuri ning oleks seal ja siis vaataks kuhugi idakaldale rannapuhkust ja dzunglit.

                          Malaisia tundub just sealt piirkonnast kõige kõrgemalt arenenud riik, puhas ja reostamata kuid samas väga lopsaka loodusega ja heade toitudega.

                          On kogemusi või oskab keegi soovitada mingeid muid variante?

                          Kommentaar


                            Malaisias on alko kallis muu elu ka suht moslem. Kuala Lumpur muidugi on nii internatsionaalne et päris Malaisiast pole haisugi. Suurlinnadest on KL ja Singapur sellised ilusad ja turvalised. Singapur suht kallis ka. Ma ei tea mis suurlinnast otsid, aga minu kogemus ütleb et üle 2-3 öö olla ei tasu jah. Pole lihtsalt midagi vaadata. Teed shoppingu ära ja vaatad 1-2 asja ja ammendunud ongi.

                            Ei saa aru miks Tai ja Filipiinid välistada. Seal on ikka väga palju ilusaid kohti, elu odav ja lihtne. Et ma soovitan küll neid. Filipiinidel räägib 9/10 täiesti adekvaatset inglise keelt ka väikestes kohtades. Tais saab ka hakkama. Transport ja majutused on ka üsna lihtne ja loogiline kõik. Kambodza, Vietnam ja Laos on veidi suuremad ampsud kui Aasia karastust ei ole.

                            Aga ilmaennustused vaata enne üle, pole sügisel käinud.

                            Veel on variant Indoneesia, aga siis ka sisuliselt jooki panna ei saa, kui just Balil ei tiksu. Loodus muidugi megakaunis

                            Kommentaar


                              Mina pigem soovitaks minna Birmasse. Pole väga arenenud, aga see päästab paljut. Nimelt pole seal palju turiste, mis muudab inimesed sõbralikuks. Ngapali rand on kõige ilusam kuurort, kus ma eales käinud. Mingit muslimijama pole. Ehe andmine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mina pigem soovitaks minna Birmasse*. Pole väga arenenud, aga see päästab paljut. Nimelt pole seal palju turiste, mis muudab inimesed sõbralikuks. Ngapali rand on kõige ilusam kuurort, kus ma eales käinud. Mingit muslimijama pole. Ehe andmine.


                                Sõbra pruut elas - töötas seal aasta tagasi kolm kuud, sõber käis külas. Transpott sitt, hotellid kallid ja turistina ehk mitte kõige parem koht, kus alustada Aasia avastamist.

                                Myanmar*

                                Kommentaar

                                Working...
                                X