320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Lihtsalt hoia iga mänguvoor kahe käega peast kinni
    See siin pole Manu teema.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

      See siin pole Manu teema.
      Manule jäeti 2 100% pennalt andmata, newcastlile jäeti 1 pennu andmata. Ronaldo sai kollase for fun, üldse mäng oli suht käest ja otsused olid kohvipaksu pealt vaadatud.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Walker-Peters astus auti visates üle joone aga värav jäi jõusse. Samuti segas kohtunik sekund hiljem Bowenil Perraud vastu võitlusesse minna.

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

          Manule jäeti 2 100% pennalt andmata, newcastlile jäeti 1 pennu andmata. Ronaldo sai kollase for fun, üldse mäng oli suht käest ja otsused olid kohvipaksu pealt vaadatud.
          Megamuig.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kommentaar


              Ma ei saa aru, kaitsja ju lihtsalt lükkas Pope'i suunas palli, et too selle lahti mängiks?

              Kommentaar


                Kohtunik olla vile mängu jätkamiseks ennem andnud.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Ma ei saa aru, kaitsja ju lihtsalt lükkas Pope'i suunas palli, et too selle lahti mängiks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Kaitsja alustas jalaga palli lükkamise liigutust enne vilet. Kui see värav loeks, oleks tegemist ikka erilise debiilsusega.

                    Kommentaar


                      kollase andmine on ka päris suur debiilsus
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        kollase andmine on ka päris suur debiilsus
                        Kohtunik vilistas mitu sekundit enne kui Ronaldo löögiliigutust tegema hakkas. Kui ta seda ei kuulnud, tasub vast nina-kurgu-kõrvaarsti külastada.

                        Kommentaar


                          Kuidas muidu tänapäeval nüüd on - kas mängida vileni või VARi?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                            Kaitsja alustas jalaga palli lükkamise liigutust enne vilet. Kui see värav loeks, oleks tegemist ikka erilise debiilsusega.
                            Ei, mitmeid videoid kus Kindlalt kuulda enne vilet ja siis alles Schär puudutas palli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                              Ei, mitmeid videoid kus Kindlalt kuulda enne vilet ja siis alles Schär puudutas palli.
                              Lase nüüd enda postitatu stoppkaadritega läbi. Ma ütleks ka, et palli puutus napilt peale vilet, aga jalaga palli lükkamise liigutus algas ikka selgelt enne vilet. Päris selge, et tahe ei olnud mitte lahti mängida, vaid Pope’ile jätta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                                Lase nüüd enda postitatu stoppkaadritega läbi. Ma ütleks ka, et palli puutus napilt peale vilet, aga jalaga palli lükkamise liigutus algas ikka selgelt enne vilet. Päris selge, et tahe ei olnud mitte lahti mängida, vaid Pope’ile jätta.
                                "jaaa, aga tegelt jalg hakkas juba enne vilet liikuma!!!!" no siis KÜLL.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X