320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    https://v.fodder.gg/v/az194a on mingigigigi vabandus sellisele asjale olemas?

    arsenalile pennal mõned minutid hiljem on ka omaette huumor, VARiga overturned veel lisaks. premi kohtunike tase on lihtsalt selline, et ei taha enam mängegi vaadata, aga muud üle ei jää.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Lindur on tagasi!
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        .....FRB_2cNWYAMWRYz?format=jpg&name=large.jpg

        Kommentaar


          Sellised pole 99x100st pmst punased, aga arsenali poiss tegi 5min hiljem identse vea. Lisaks enne seda tegi kohtunik umbes 10 suuremat viga, a poh eks? See oli sinuarust tähtsaim.

          Vabandust tõesti, aga see on nii hale, et maailma kõige kallim üritus, aga ikka sellised kohtunikud on ja no ajab närvi. Õnneks ilm on ikka hea suvi ja oleks mängu asemel pidanud õues edasi passima.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Arsenali poiss ei teinud kuidagi identset viga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Arsenali poiss ei teinud kuidagi identset viga.
              Klassikaline jalalaba peale astumine oli jah. Bruno oma ikka selgelt oranžikam.

              Kommentaar


                Suht rumal tegutsemine Richarlisoni olukorras Atwellilt, ta tegevus põhines liiga suurel määral eeldusel, et mängija teeskleb ja üritab aega venitada. Tulemuseks mängu käest ära minek ja mitu täiesti välditavat ja mittevajalikku kollast. Hiljemalt pärast esimese Liverpooli rünnaku tagasitõrjumist oleks mäng tulnud peatada. Liverpool hoidis siis palli pigem keskväljal ning oli näha, et Everton otsib ainult võimalust veaga mäng seisma panna. Doucoure jõhkrutsemine ja sellele järgnenud mäsu venitas lõpuks mänguaega tunduvalt rohkem , kui mängu õigeaegne seismapanek ja Richarlisoni ravitsemine seda teinud oleks.

                Kommentaar


                  Nüüd Gordon vs Matip olukorrast pendla andmata jätmine on täielik enda täis laskmine juba. Ja miks VAR ei sekku - enam selgemat ilmselge eksimuse olukorda annab otsida ? Ilmselt leiti vabanduseks õlg-õla vastu mäng - ainuke probleem sellega on, et mingit õlg-õla vastu mängu ei olnud, Matip tõukas Gordonit selgelt käega. Palli mängimist ei üritanud ta isegi mitte teeselda.
                  Milleks on jalgpallis üldse reeglid, kui ka tippliigade kohtunikud nende järgimise asemel kergema vastupanu teed lähevad?

                  Kuivõrd nüüd sai Liverpool ka värava kätte, siis on selgelt tegu mängu muutva ja ka tiitliheitlust otseselt mõjutava kohtuniku eksimusega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                    Sellised pole 99x100st pmst punased, aga arsenali poiss tegi 5min hiljem identse vea. Lisaks enne seda tegi kohtunik umbes 10 suuremat viga, a poh eks? See oli sinuarust tähtsaim.

                    Vabandust tõesti, aga see on nii hale, et maailma kõige kallim üritus, aga ikka sellised kohtunikud on ja no ajab närvi. Õnneks ilm on ikka hea suvi ja oleks mängu asemel pidanud õues edasi passima.
                    Ei, ma vaatan mängu alles nüüd järele ja minu postitatud olukorrani pole veel jõudnudki. Minu postitatud pilt on esimene, mis selle mänguga seoses Twitteri kohtunikutööd kritiseerivalt kontolt vastu vaatas. Ehk siis inimeste poolt, kes kohtunikutööst midagi päriselt ka teavad, tundub see olukord olevat tähtsam.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas diver Vaata postitust
                      Nüüd Gordon vs Matip olukorrast pendla andmata jätmine on täielik enda täis laskmine juba. Ja miks VAR ei sekku - enam selgemat ilmselge eksimuse olukorda annab otsida ? Ilmselt leiti vabanduseks õlg-õla vastu mäng - ainuke probleem sellega on, et mingit õlg-õla vastu mängu ei olnud, Matip tõukas Gordonit selgelt käega. Palli mängimist ei üritanud ta isegi mitte teeselda.
                      Milleks on jalgpallis üldse reeglid, kui ka tippliigade kohtunikud nende järgimise asemel kergema vastupanu teed lähevad?

                      Kuivõrd nüüd sai Liverpool ka värava kätte, siis on selgelt tegu mängu muutva ja ka tiitliheitlust otseselt mõjutava kohtuniku eksimusega.
                      Gordon viskas jalad alt.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust

                        Ei, ma vaatan mängu alles nüüd järele ja minu postitatud olukorrani pole veel jõudnudki. Minu postitatud pilt on esimene, mis selle mänguga seoses Twitteri kohtunikutööd kritiseerivalt kontolt vastu vaatas. Ehk siis inimeste poolt, kes kohtunikutööst midagi päriselt ka teavad, tundub see olukord olevat tähtsam.
                        tähtsam kui see, et manule pennal jäeti andmata SELGE käega mängu tõttu kastis? selgub, et nad ikka ei tea mitte midagi kohtunikutööst, soovitan uus twitteri konto otsida mida edaspidi jälgida.

                        Aga annan sulle ka võimaluse, https://v.fodder.gg/v/az194a seleta lahti siis palun. Miks siin olukorras pennalt ei antud.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                          Gordon viskas jalad alt.
                          Ja sai selle eest ka kollase... aga mitte olukorras millele ma oma esialgses postituses viitasin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas diver Vaata postitust

                            Ja sai selle eest ka kollase... aga mitte olukorras millele ma oma esialgses postituses viitasin.
                            Ikka sama olukord. Ma pakun, et kohtunik nägi, tajus seda, et Gordonil läksid jalad nõrgaks, mis põhjustas kukkumise. Mitte Matipi käsi, ega tõuge.
                            See paistis tõuke moodi välja, sest Gordon võttis gravitatsiooni väljakutse vastu.

                            Juhul kui Matip ennem Gordoni vabalangust tema jalga riivas, siis ma saaksin pahameelest aru.

                            Teinekord võiks trennad Gordonile soovitada, õpetada itsi-bitsi käiguvahetust ja/või manööverdust, et kaitsja leebelt, ent märgatavalt jalgadest niidatks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                              tähtsam kui see, et manule pennal jäeti andmata SELGE käega mängu tõttu kastis? selgub, et nad ikka ei tea mitte midagi kohtunikutööst, soovitan uus twitteri konto otsida mida edaspidi jälgida.

                              Aga annan sulle ka võimaluse, https://v.fodder.gg/v/az194a seleta lahti siis palun. Miks siin olukorras pennalt ei antud.
                              Käsi sirgelt keha all (ei tee ennast tasapinnaliselt suuremaks) enda toetamiseks, vastasmängija lööb palli vastu kätt. Üldloogika selliste olukordade puhul on selline, et libistamise/kukkumise puhul on loomulik, et käsi maha pannakse ja kui see on otse keha all, siis on OK. Kui on mingi teise nurga all keha alt välja sirutatud, siis ei ole OK.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust

                                Käsi sirgelt keha all (ei tee ennast tasapinnaliselt suuremaks) enda toetamiseks, vastasmängija lööb palli vastu kätt. Üldloogika selliste olukordade puhul on selline, et libistamise/kukkumise puhul on loomulik, et käsi maha pannakse ja kui see on otse keha all, siis on OK. Kui on mingi teise nurga all keha alt välja sirutatud, siis ei ole OK.
                                Vale. Ta ei kuku ega libista, ta jookseb neljakäpukil, et sancho temast mööda ei saaks. mängija võttis riski ja eksis, kindel penalti. Sinu arvamuse järgi pole sul kohtunike töö kritiseerimiseks või kiitmiseks absoluutselt oskusi, mine vaata enda twitteri feedi edasi.

                                btw sheeri twitterit ka siis
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X