320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Taoline kohtuniku käitumine tuleb mängule kasuks, sest muidu varsti saamegi 30-ne mintsased poolajad. Ja miks siis mitte juba ka sinna reklaami vahele lasta, kui mäng nagunii seisab jne.
    ma olen kahe käega poolt, aga siis võiks kõik kohtunikud samamoodi käituda, mitte, et üks kord 10 mängu jooksul on asi lõpus aus?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      No joeliton ja Pope ikka klounasid kogu mängu. See et kohtunikud leebeks on vv suhtes muutunud ja 6sekundi reegel ja maast reegel enam ei kehti miskipärast ei tähenda et venitamise olematud oleks ja neile ei peaks vastama ajaga

      Kommentaar


        mängu vaatasite? nufci vennad olid mitu minutit pikali maas ju
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Ma ka aru ei saa sellest inisemisest. Lõpus viskas ju 2meest ennast pikali veel. Tulebki see viivitamine ära karistada.

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            mängu vaatasite? nufci vennad olid mitu minutit pikali maas ju
            5 minti anti, selle aja jooksul oli ainult pope 90 seki maas. eih.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

              ma olen kahe käega poolt, aga siis võiks kõik kohtunikud samamoodi käituda, mitte, et üks kord 10 mängu jooksul on asi lõpus aus?
              Mhmh. See ebastabiilsus on korralik tapja. Samas saavad trennad ise ka palju teha - näiteks mulle on jäänud mulje, et Klopp mingit suurt näitemängu ei luba end hoolealustel korraldada.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                Mhmh. See ebastabiilsus on korralik tapja. Samas saavad trennad ise ka palju teha - näiteks mulle on jäänud mulje, et Klopp mingit suurt näitemängu ei luba end hoolealustel korraldada.
                No Mané võiks veel ikka meeles olla.

                Nali naljaks, aga sellist päris silmatorkavalt vastikut näitemängu on üldse võrdlemisi vähe nii Premmis kui teistes suurtes liigades. Fännidel eesotsas jalgpalli kajastava meediaga on halb komme sellel teemal väiksestest asjadest meeletu probleem üles puhuda. Paraku on sellel praeguseks selgelt nähtav mõju kohtunike hoiakutele ja tegevusele. Kaugelt liiga oluliseks on muutunud pehmete vilede vältimine ja mängu nö. voolata laskmine, samas kui olulisemad aspektid (näiteks jalgpalli reeglid ja nende järjepidev järgimine) jäävad tagaplaanile. Siis imestame, et mida kuradit see vilega mees seal väljakul ja ta sõbrad ekraani taga korraldavad.

                Kommentaar


                  Tragikomöödia nimega Inglise kohtunikud jätkub. Kõigepealt jätab Taylor andmata ilmse vea Nuneze kasuks, kui talle korgid ees varvaste pihta tuldi. Seejärel pääseb Van Dijk surmkindlast punasest. Viaplay kommentaatori käest, kes seal oranžist jauras, tahaks teada, kas tema arust on asi punast väärt alles siis, kui luu reaalselt pooleks lüüakse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas diver Vaata postitust
                    Tragikomöödia nimega Inglise kohtunikud jätkub. Kõigepealt jätab Taylor andmata ilmse vea Nuneze kasuks, kui talle korgid ees varvaste pihta tuldi. Seejärel pääseb Van Dijk surmkindlast punasest. Viaplay kommentaatori käest, kes seal oranžist jauras, tahaks teada, kas tema arust on asi punast väärt alles siis, kui luu reaalselt pooleks lüüakse.
                    Tundub, et kohtunike arvates oleks pidanud ka luu puruks olema. Seega oranž, mis oranž.

                    Kommentaar


                      Klippi?

                      Edit: https://clip.dubz.co/v/7wd99t

                      Väga väike hoog sees, ikka oranzikas. Vist? Samas ikka jube halvasti "meelega" peale astutud.

                      Hea, et VAR vist isegi ei vaatanud olukorda? :d
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ära riku enda tuju ära. Ilus ilm ju.

                        Kommentaar


                          Täna siis imelised kolm VARi otsust. Pärdikud ikka seal videoruumides

                          Kommentaar


                            Päria halb päev oli eile jah selles osas. Ilmselt täna jätkub.
                            e: lisaks lõi Richarlison värava, võttis särgi ära ja sai kollase aga var tühistas värava. Kui kollast ei tühistata siis võiks selle andmisega ju oodata kuniks var vaatamise lõpetab.

                            Kommentaar


                              oota see westhami disallowed värav peab küll mingi nali olema ju? see on ikka premi kohtunike tipptase.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                oota see westhami disallowed värav peab küll mingi nali olema ju? see on ikka premi kohtunike tipptase.
                                https://clip.dubz.co/v/yxt7pp
                                Äärmiselt jõhker viga Boweni poolt. Palju ei jäänud puudu, et meil oleks teine kiivriga vaht väravas olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X