320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • wordprez
  replied
  However, Sky Sports News understands Stoke are not aware of any interest from Chelsea, and that they would be reluctant to let Crouch leave without a replacement lined up.

  Leave a comment:


 • Katk
  replied
  Naljakas tehing oleks to say the least. Kindlasti oleks mõni parem mees kuskilt võtta või ongi mõeldud säästu lahendus pooleks hooajaks, et suvel tuuakse mõni asisem ja noorem tegelinski juurde (eeldusel, et Michy minekut teeb)?

  Leave a comment:


 • mcnamara
  replied
  Crouchi väärtusest on varemgi aru saadud. Mis ime siis, et nüüd.

  Leave a comment:


 • Scarhead
  replied
  Enne kraanat tiirles jutt Carolli ümber, võimas. Mourinho trollib läbi meedia Contet vist.

  Leave a comment:


 • Raitsu
  replied


  No tõsiselt, kes seda jama välja mõtleb või on mingi next level motivatsioon Moratale või on mingi plaan turvaliselt tabeli keskmikeks hakata.

  Leave a comment:


 • Saver
  replied

  Chelsea accused in Fifa inquiry of breaking rules on signings of 25 minors

  Leave a comment:


 • Graeme
  replied
  Sinine allveelaev.

  Leave a comment:


 • ElNino9
  replied
  fakkkk juuu norvits!
  kindel saun!

  Leave a comment:


 • zaz
  replied
  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
  Aeg on märkamatult liikunud ja endisest väikeklubist on vahepeal jälle väikeklubi saanud, vähemalt when it comes to saavutused Euroopas ja ka nt mängijate hankimine (mis kaliibriga vennad on üldse vestluses, mis hindade eest etc). See on osad fännid pannud arvama, et klubi peaks kõige kõrgemal tasandil filosoofiat muutma ja selle tulemusena peaks siis palliplatsil ja selle ümbruses toimuvad tegevused muutuma edukamaks, lihtsamaks, efektiivsemaks ja looma pinnase, mis aitaks kasvada sinna kõrgusesse, kus Barcad ja Bayernid opereerivad ja kus lühikest aega toore rahapumba abiga ka oldi.

  Ise ei näe põhjust vastu vaielda. Kui aus olla, siis see paari-kolme-nelja aastane tsükkel, mis siin klubis pidevalt kordub treenerite palkamise ja vallandamisega, eelmise treeneri käe järgi hangitud ja uue jaoks ebasobivate mängijate pidevate liigutamistega, talendikate noorte esile kerkimise ja eventual divarisse müümisega on muutunud tohutult igavaks ja kogu selle fännamise nii minimaalsele tasemele alla toonud. Erilist entusiasmi pole peale pealiskaudse uudistega kursis olemise ja occasional mängu vaatamise. Kunagi sai Arsenali teemas targutatud, et MISMÕTTES te vabatahtlikult oma klubi mänge ei vaata. Tänaseks päevaks mõistan juba rohkem, kuigi eri värvi ''londonlasi'' kummitavad frustratsioonid sootuks erinevad on. Paraku ei usu ka, et artiklis kirjeldatud visioonist midagi eriti tõeks saab ja seega ei näe sel rindel asjade paranemise lootust. Jätkuvalt vaataks mõned hooajad meeleldi 7nda koha jalkat, kui paistab, et töötatakse millegi suunas ja see on põnev. Tiitel on meh, kui sellele järgneb alati piisavalt kehv hooaeg, mis võllidele treenerivahetust õigustab ja kogu tsükli uuesti algatab.
  Oli suur plaan, et vastan ja natuke vaielden vastu. Mul ei ole selle vastu midagi kui vaikselt lastakse nokitseda mõnel treeneril nüüd pikemalt ja oma asja ajada. Paistab, et viimasel ajal nagu on andnud lootust selles osas... Aga siis jälle saab keegi säkki ja tõesti, sama ring edasi.
  Aga nüüd peale seda laupäevast mängu... Pole nagu mingit viitsimist ja usku. Emotsiooni polnud mängus (ja noh, olgem ausad, millegi peale pole liigas justkui mängida ka enam) ja esitus oli täiesti kohutav. Kari kaikaid väljakul ei kutsu kohe mitte kuidagi teleri ette. Aga eks kannatame ära, igasuguseid aegu nähtud.
  Äkki siis karikasarjades lititakse korralikult see aasta?

  Leave a comment:


 • M6ngel
  replied
  Olgem ikka positiivsed ja ütleme ikka , et Conte pole ühtegi mängu kaotanud.

  Leave a comment:


 • Linnupoja
  replied
  Pärast mou ja conte vinget üksteise tögamist pole conte ühtegi mängu võitnud

  Leave a comment:


 • alvarez
  replied
  Mis toimub? Kolm barankat jutti! Viimasest 7st m2ngust neli 0-0 m2ngu! Viimane kuival olemine Leicesteri vastu oli ikka eriti mage...kodus kuni punase kaardini oldi nagu ise v2hemuses m2ngiv tiim. V2simus....well k6ikidel tiimidel on fakin tihe graafik jne. Aga Hazard ja Morata n2gid ysna v2sinud samas v2lja kyll. J2rgmine m2ng m6lemad palun pingile. Moses on kah 2ra vajunud! Ja mida see Bakayoko Alender seal keskel teeb? Siiani ei ole tema funktsioonist/kasust aru saanud...seis on hetkel t6esti sitt, aga Camp Nou on t6esti meie

  PS! Naljakaid tegelasi ikka leidub, kes v2idavad, et Barca pole enam see mis ennem. Et Barca pole midagi nii tugev! Fakt on see, et Barca pole see hooaeg mitte yhtegi ametlikku* m2ngu kaotanud(Isegi shitty on!).

  *viimatine kaotus [u]Augustis[/]hooaja eelses karikas Reali vastu, Ma ei tea kui ametlik see karikas seal Hispaanias on...Community Shieldi ma ise "p2ris" karikaks ei loe n2iteks.

  Leave a comment:


 • j6u1uv4n4
  replied
  Hazard on maailma parim mängija! Morata on jumal! Chelsea võidab Camp Noul!!!!!!!

  Leave a comment:


 • Kenny's Heroes
  replied
  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
  Päeval lugesin. Lemmikosa oli see, et üks vend trukkis lapsi, käis vangis jaaaaa võeti kohe klubisse tagasi tööle.

  'osa kultuurist' on muidugi tore spinn. Sest kõik rassistid ja muidu fallosnäod on Fulhamis, põhjapoolne inbreed country on kari härrasmehi, kes käivad nagu kord ja kohus palli kõksimas ja seejärel väikest õllekest rüüpamas innit
  Eks ma haarasin kohe võimalusest brexitlaste seiklused prantsuse metroos laulu ja lalliga on veel lähiajaloo kraam

  Leave a comment:


 • ElNino9
  replied
  No mis jubedus see veel oli..
  Davai Conte aitab küll selle kolme CM'i kasutamisest. Nii, kui Willian ja Pedro vormi hakkasid tõusma, on nad ainult pingile jäänud.
  Kaptenit ka vigastuspaus ilmselt ootamas aga taanlane ongi tegelikult parem.

  Leave a comment:

Working...
X