320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • $$$
  replied
  31 aastane rõveda raha eest osta oleks klassikaline chelsea. teised väga rikkad klubid ikka ostavad noori ja väga talendikaid.

  Leave a comment:


 • M1kker
  replied
  arsenalilt saime suhu pärast päris mõistliku algust kuni Williani vigastuseni ja aina rohkem sahistatakse seda Dzeko diili mingi rõveda raha eest seega võib vist selle hooaja kokku võtta vaikselt.

  Leave a comment:


 • Graeme
  replied
  Olude sunnil olen pidanud see nädal kahte Chelsea mängu vaatama.
  Täna oli väga pōnev vaadata erapooletul.
  Taga hoiti null aga patuga pooleks, kaitsetöö lonkas ikka kōvasti,eriti standardite kaitsmisel.
  Willian on vormis ja kunn. Kenedy polnud isegi pingil. Üks parimaid Norwichi vastu.
  Loodetavasti on teel nufci laenuga.

  Leave a comment:


 • wordprez
  replied
  Think about it

  Leave a comment:


 • Saver
  replied
  Algselt postitas Katk Vaata postitust
  Naljakas tehing oleks to say the least.
  5:17 PM - Dec 12, 2010 ???

  Leave a comment:


 • wordprez
  replied
  However, Sky Sports News understands Stoke are not aware of any interest from Chelsea, and that they would be reluctant to let Crouch leave without a replacement lined up.

  Leave a comment:


 • Katk
  replied
  Naljakas tehing oleks to say the least. Kindlasti oleks mõni parem mees kuskilt võtta või ongi mõeldud säästu lahendus pooleks hooajaks, et suvel tuuakse mõni asisem ja noorem tegelinski juurde (eeldusel, et Michy minekut teeb)?

  Leave a comment:


 • mcnamara
  replied
  Crouchi väärtusest on varemgi aru saadud. Mis ime siis, et nüüd.

  Leave a comment:


 • Scarhead
  replied
  Enne kraanat tiirles jutt Carolli ümber, võimas. Mourinho trollib läbi meedia Contet vist.

  Leave a comment:


 • Raitsu
  replied


  No tõsiselt, kes seda jama välja mõtleb või on mingi next level motivatsioon Moratale või on mingi plaan turvaliselt tabeli keskmikeks hakata.

  Leave a comment:


 • Saver
  replied

  Chelsea accused in Fifa inquiry of breaking rules on signings of 25 minors

  Leave a comment:


 • Graeme
  replied
  Sinine allveelaev.

  Leave a comment:


 • ElNino9
  replied
  fakkkk juuu norvits!
  kindel saun!

  Leave a comment:


 • zaz
  replied
  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
  Aeg on märkamatult liikunud ja endisest väikeklubist on vahepeal jälle väikeklubi saanud, vähemalt when it comes to saavutused Euroopas ja ka nt mängijate hankimine (mis kaliibriga vennad on üldse vestluses, mis hindade eest etc). See on osad fännid pannud arvama, et klubi peaks kõige kõrgemal tasandil filosoofiat muutma ja selle tulemusena peaks siis palliplatsil ja selle ümbruses toimuvad tegevused muutuma edukamaks, lihtsamaks, efektiivsemaks ja looma pinnase, mis aitaks kasvada sinna kõrgusesse, kus Barcad ja Bayernid opereerivad ja kus lühikest aega toore rahapumba abiga ka oldi.

  Ise ei näe põhjust vastu vaielda. Kui aus olla, siis see paari-kolme-nelja aastane tsükkel, mis siin klubis pidevalt kordub treenerite palkamise ja vallandamisega, eelmise treeneri käe järgi hangitud ja uue jaoks ebasobivate mängijate pidevate liigutamistega, talendikate noorte esile kerkimise ja eventual divarisse müümisega on muutunud tohutult igavaks ja kogu selle fännamise nii minimaalsele tasemele alla toonud. Erilist entusiasmi pole peale pealiskaudse uudistega kursis olemise ja occasional mängu vaatamise. Kunagi sai Arsenali teemas targutatud, et MISMÕTTES te vabatahtlikult oma klubi mänge ei vaata. Tänaseks päevaks mõistan juba rohkem, kuigi eri värvi ''londonlasi'' kummitavad frustratsioonid sootuks erinevad on. Paraku ei usu ka, et artiklis kirjeldatud visioonist midagi eriti tõeks saab ja seega ei näe sel rindel asjade paranemise lootust. Jätkuvalt vaataks mõned hooajad meeleldi 7nda koha jalkat, kui paistab, et töötatakse millegi suunas ja see on põnev. Tiitel on meh, kui sellele järgneb alati piisavalt kehv hooaeg, mis võllidele treenerivahetust õigustab ja kogu tsükli uuesti algatab.
  Oli suur plaan, et vastan ja natuke vaielden vastu. Mul ei ole selle vastu midagi kui vaikselt lastakse nokitseda mõnel treeneril nüüd pikemalt ja oma asja ajada. Paistab, et viimasel ajal nagu on andnud lootust selles osas... Aga siis jälle saab keegi säkki ja tõesti, sama ring edasi.
  Aga nüüd peale seda laupäevast mängu... Pole nagu mingit viitsimist ja usku. Emotsiooni polnud mängus (ja noh, olgem ausad, millegi peale pole liigas justkui mängida ka enam) ja esitus oli täiesti kohutav. Kari kaikaid väljakul ei kutsu kohe mitte kuidagi teleri ette. Aga eks kannatame ära, igasuguseid aegu nähtud.
  Äkki siis karikasarjades lititakse korralikult see aasta?

  Leave a comment:


 • M6ngel
  replied
  Olgem ikka positiivsed ja ütleme ikka , et Conte pole ühtegi mängu kaotanud.

  Leave a comment:

Working...
X