320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    Äkki sa Jose Tanelinho oled nõus mängiv peatreener olema?
    Kui see mees saab peatreeneriks, siis mina loobun koondise esindamisest.

    Leave a comment:


  • Ericc
    replied
    Äkki sa Jose Tanelinho oled nõus mängiv peatreener olema?

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Kuna Cesare Mazzdelli ei suuda isegi meeskonda registeerida, siis teeks üldise ettepaneku treenerivahetusele mõtlema hakata. On kellelgi kandidaate välja pakkuda?

    Kas leiame kedagi kodumaist või võtame võõra treeneri?

    Sir Alex Jankuson vast mängima ei tule, kui saame 10 meest kokku, aga ehk on nõus väljaku ääres nätsu närima ja aega juurde nõudma, kui kehvasti peaks minema?

    Priit välistas variandi Jaspalletti, kes ei pidavat tulema.
    Last edited by Tanel; 08.07.14, 13:56.

    Leave a comment:


  • Ericc
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Sinised särgid siis kaasa, eelistatuld koondise särk, aga sobib ka muu. Kes Buffon on?
    Pole kahjuks enam koondise särki, aga mõtlesin et meisterdan ise midagi sinise särgile.


    Nagu ka mainisin ennem, siis saan anda Buffonile nr9 kindad.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Sinised särgid siis kaasa, eelistatuld koondise särk, aga sobib ka muu. Kes Buffon on?

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Lubage esitleda Azzurri värsket täiendust: mees, kes on mänginud rohkem madalamate liigade mänge kui enamus meist uneski näinud - AC Milani raudvara Devil!

    Jah-sõnad:
    mazz
    eika
    Ericc
    Iceman
    Tanel
    cannuman
    Maarek
    Devil

    Ruumi on veel kahele, kusjuures küsimärgiga tegelasi on isegi rohkem, nii et kes hiljaks jääb, see välja jääb.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Update:

    Ma ei näe, mis seal pildil on, aga F.Totti 2006. aasta comeback on meeles? YOU CAN MAKE IT!

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Mina jään kahjuks eemale MM-st, nagu Prandelli ka ütles, siis vanureid ja Tottisid ta koondisse ei vaja, Balotilli "Jasper" lahendab kõik ühe puutega.


    Täna peale trenni siis selline selfie endast:






    Saab mõni uus talent esile tõusta Kihnuviive või Iceman, miks mitte ka Panso, juve mehi pole koondises kunagi liiast.

    Forza Azzurri!!!
    Update:

    Leave a comment:


  • Montag
    replied
    Ühe tüütu ürituse vältimiseks oleks ma ka suhtega 30:70 tulemas. Jalgpalli oskan ka mängida, nii et võin vajadusel aeg-ajalt platsil ka paar liigutust teha.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas Ericc Vaata postitust

    Mul oleks veel laenata nr9 väravavahi kindaid, kui keegi soovib.
    Võta kaasa, kuluvad kindlasti ära.

    Ise mängiks hea meelega Buffoni, aga randmevigastus jätab mulle ainult ühe käe, nii et pean vastaseid seekord kaitsjana rõõmustama.

    Mazzerazzi.

    Leave a comment:


  • Ericc
    replied
    Tiim on enam-vähem koos, siis härra mazzdelli võiks hakata taktikat ja asju välja mõtlema.

    e,

    Mul oleks veel laenata nr9 väravavahi kindaid, kui keegi soovib.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Osalejad, ärge siis unustage osavõtutasu hiljemalt pühapäeval ära kanda. Uuest nädalast (ja kohapeal) kallim.

    • Kuni 6. juulini: täispilet 8 eurot, 200 postitusega foorumlastele 4 eurot.
    • Alates 7. juulist (ka kohapeal): täispilet 12 eurot, 200 postitusega foorumlastele 6 eurot.
    • 7000 postitusega foorumlastele ja naistele tasuta.


    Tasu on sama suur olenemata sellest, kas osaled ainult turniiril või suvepäevadel või mõlemal, nii et võta viimast! Osavõtutasule võivad lisanduda isiklikud transpordikulud, samuti söögi- ja joogipoolis jms.

    Palume kanda osavõtutasu OÜ Vutivõrk kontole EE862200221043839787, märkides selgitusse: 1) Märksõna "Suvepäevad", 2) Osaleja täisnimi ja olemasolu korral ka fooruminimi, 3) Kas soovid kohta staadionilt suvepäevadele sõitvas bussis?
    Tiimis praeguse seisuga (3-4 mahuks veel):

    mazz
    eika
    Ericc
    Iceman
    Tanel
    cannuman
    Maarek
    Last edited by mazz; 04.07.14, 14:38.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    Maarke, mul sulle pakkuda nr 42.5 suuruses Nike putsasid.
    Väga hea. Laenaks siis neid selleks turniiriks.
    Tänud.

    Leave a comment:


  • Ericc
    replied
    Maarke, mul sulle pakkuda nr 42.5 suuruses Nike putsasid.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Mulle meeldib suluseisus käia aega viitmas, aga kuna pole juba mõnda aega vutipalli taga pidanud ajama, siis tegelikult üsna kama, mis positsioonil mängida.

    Leave a comment:

Working...
X