320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Britu Vaata postitust
    kui sääsk pähe lendab.
    Heh. Väga hea. Nii ongi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Britu Vaata postitust
      Inglise liigas just kukuvadki nagu mingid plikad, Itaalias on jõulisem (Materazzi, Gattuso jne)
      Tule taevas appi....
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Vaata tõele näkku, see on fakt.

        Kommentaar


          Algselt postitas dobermann Vaata postitust
          ja sinu jumal Ronaldo seisab alati püsti nagu ...

          mulle ei meeldi Ronaldo, sellepärast et ta ka lamab.

          ja su lause oli nii loll, et jää vait natukeseks
          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

          Kommentaar


            Ma olen siin vaikselt jälginud seda napisõnalist argumenti. (kes minuga vaidlevad teavad, et see pole minu stiil )

            Vaatasin volodja posti üle ning see teine kollane oli daivist kaugel. Pall oli juba Scholesist möödas pikemat aega, Totti oli ka kindlat edasi minemas, kuid Scholes jättis oma jala vedelema sinna. Totti poleks parema tahtmise juures ka püsti jäänud, oleks Scholesi jalg kõrgemal olnud oleks mõnel kondil jalaluu läinud. Scholesil polnud absoluutselt mitte mingit muud kavatsust, kui Totti maha tõmmata. Scholes oli oma poole tunniga juba 3-4 kollase kaardi väärilist viga teinud, vedas tal, et niigi kaua mängus püsis.

            Romale soovin kõike paremat, homme vaatan ise ka ilmselt mängu.
            sigpic

            Kommentaar


              ta ei tahtnud maha tõmmata, vaid tahtis palli ära võtta, pealegi mõned visamad neegrid oleksid edasi mänginud, itaalias on aga tarvastu jalgpall
              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

              Kommentaar


                Algselt postitas volodja Vaata postitust
                ta ei tahtnud maha tõmmata, vaid tahtis palli ära võtta, pealegi mõned visamad neegrid oleksid edasi mänginud, itaalias on aga tarvastu jalgpall
                Kohtunikku huvitab, kas ta tahtis või ei tahtnud teda maha tõmmata? Fakt on see, et Scholes tõmbas Totti maha ning isegi väga hea tahtmise korral poleks Totti sellest olukorrast püsti saanud jääda. Heal juhul oleks komberdades mitu meetrit roomanud ja siis ikkagi ninuli maha lennanud.
                Mitte, et ma ise mingi hullemat sorti Itaalia jalgpalli fänn olen, aga ega see EPL-i rugby mingi etem variant ikka pole.

                Kommentaar


                  kohtunikku huvitab kõik, pealegi keskväljal peabki olema jõuline ja sellega kaasneb tihtipeale jõhkrus, no okei teie jutu põhimõttest saan aru ja teil on üsnagi õigus, aga see Totti on selline väga sallimatu minu jaoks, vähemalt praegu kindlasti ja kui ta veel lamab seal maas (ükskõik mis põhjusel), siis seda vähem ta mulle meeldib :/


                  Õnneks Roma pidu kestab veel vaid mõned tunnid...
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    Scholes pani jala Totti hargivahele, ei tea kuidas ta sealt edasi oleks läinud. Või kuidas üks visa neegripoisski seal püsti oleks jäänud. Totti jooksis veel täiel kiirusel pealekauba, Scholesi ja ManU meeste olematu reaktsioon näitas täielikult, et dive'st vms oli see asi kaugel ning Scholes sai ise väga hästi aru mida ta valesti tegi. Totti mängis palli perfektselt Scholesist kõrvale, et saaks oma josu jätkata. Scholes isegi ei püüdnud oma jalga sealt eemale tõsta.

                    Jõulisus peaks olema suurem, aga sellist jõhkrust pole küll kuskile vaja ja sellist asja ei lubata ka (ka Inglismaal). Üks asi on lubada nn. külg külje mängu ja taklamisega pisut piire kergemaks teha, kuid sellistel asjadel, nagu kaks jalga ees kedradesse, kung-fu'd ja ka jala taha panemised, pole jõulisusega mingit pistmist.

                    45 minutit veel ja siis telekat nautima.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Türademaa lihtsalt, nii ei saa.

                      Kommentaar


                        Perses mis perses.

                        Kommentaar


                          Milline MÄng! :d

                          Kommentaar


                            Lausa müsteerium oleks, kui Romal sama väravavaht veel ka järgmine aasta on. Minu hinnang Chivule on ka selle hooajaga kõvasti alla läinud ning eriti tänasega.

                            Romal on liiga palju, kuidas kunagi mängijaid.

                            Kahjuks väga vale mängu valisin mida vaadata, õnneks ManU'l on vähemalt Van Der Sar. Ma usun, et Roma suudab värava lüüa, healjuhul ka viimastel minutitel teise, kuid omaette küsimus on palju ManU'l lüüa lastakse. Noore koosseisu üks miinuseid on see, et kogemused puuduvad ning tihtipeale võib lihtsalt selline tunne neil peale tulla, et nüüd on kõik.

                            Spalletti on ka muidugi äge, 0:3 seisuga istub seal müüri taga ja peidab oma nägu. Nii hea taktik kui ta on, peaks ometi midagi abiks olema sellistes oludes. 3:0 seisu peal oleks vägagi normaalne olnud kedagi välja võta. Aga see on jällegi Roma teine viga, et pinki pole eriti (pool pingist on kaitsvad mängijad).

                            Aus olla, siis see Roma esitus ületab hetkel Interi eelmise aasta Hispaania reisi kolmekordselt.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Speechless

                              Kommentaar


                                0:4 esimene poolaeg kaotada. Edasipääsemise võimalus on vähem kui 1%, aga jah mängijatel ei ole praegu seda korralikku klappi, aga ju näeb kas teisel poolajal auvärav suudetakse lüüa.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X