320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ronaldod Ronaldodeks ja Mancinid Mancinideks, aga Roma võidab!

    Kommentaar


      Algselt postitas Britu Vaata postitust
      Ronaldod Ronaldodeks ja Mancinid Mancinideks, aga Roma võidab!
      Ma loodan ka :P

      Kommentaar


        Ma loodan et mitte
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Sul paremat pole teha, kui siin inguda?

          Kommentaar


            Algselt postitas Britu Vaata postitust
            Sul paremat pole teha, kui siin inguda?
            Po'hui, las kiunub, enamus on nagunii ta juba Ignore listi toppinud, suht huvitav on postitada iseendale

            Kommentaar


              Roma poolajaks Udinese vastu siis 2-0 ees. Totti littis kindla penalti ja Perrota kõksas ka peaga ilusti ära. Loodetavasti hoitakse hooaja lõpuni oma teist kohta liigas.

              Kommentaar


                Pole kahtlustki. Huvitavaks läheb 3 ja 4 koha pärast. Ja Totti lõi just 3-0

                Kommentaar


                  Palju Totti see hooaeg suunanud on?
                  Liiga liider?

                  Kommentaar


                    Tottil 18 koos tänaste väravatega äkki

                    Tonil peaks teisena olema 15 kirjas

                    Kommentaar


                      tribalfootball (sobalahekülg!?) kirjutab, et Iaquinta ja Di Natale võivad suvel Romaga liituda, samuti mitmel pool kirjutatakse Cicinhost.

                      Iaquinta on muidugi minu üks suuri lemmikuid ja juba mitu hooaega minu nr. 1 valik Roma ründeliini täiendama. Väga alahinnatud mängumees minu meelest. Di Natale on samuti väga teretulnud...

                      Kommentaar


                        head uudised!

                        Aquilani on tagasi. Suure tõenäosusega võime siis teda näha ka ManU vastu mängimas, kuna Pizarro kahjuks kaartidega väljas.

                        Kommentaar


                          Fiorentina 0 - 0 Roma

                          Kommentaar


                            Nägin alates esimese poolaja lõpust. Perrottal oli suurepärane võimalus, aga Frey oli mees omal kohal - MAN OF THE MATCH.

                            Fiorentina vastuviik pole paha, eriti võõrsil, aga oleks ikkagi võinud võita selle mängu. Arvestades seda, et nad mägisid enamuse ajast vähemuse + meil oli ikkagi piisavalt häid võimalusi. Lillade nr 8 (kui ma ei eksi nüüd) oli ka tore, tahtis Tottil püksid alla kiskuda

                            Lähimatest jälitajatest Milan sai 3p kätte, Palermo 1..Empoli ja Lazio mängivad õhtul omavahel

                            Kommentaar


                              Kahjuks andis Moggi sõber Paparesta teile väga kõva eelise, aga õnneks oli Frey see mees, kes näitas, miks olid nii mõnedki tippmeeskonnad temast varasemas minevikus vägagi huvitatud.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Ootasin Violale 3 punkti........aga olen väga rahul......pea 20 punktine eduseis Lazio ja roma vahel on kahanenud 9 punktile...usun et roma jääb siiski paigale aga pole iial oodanud sellist Laziost see hooaeg
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X