320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Nookrt. Roma ja Milan juba said, loodan, et Milani meestel ninasid sisse ei taota
    see eest vist ramos sai madridist. Ja kuna eile said 2 mees molli siis on täna vist ühel veel saamata? Gattuso on platsilt läinud, seega pakun, et Gravesen on üks osaline kui mingi löömine toimuma peaks

    Kommentaar


      loosimine siis reedel kui ma ei eksi. Ja mingeid trikke ega piiranguid pole eks? St suvalised 2 meeskonda saavad kokku minna?

      Minu soovitud vastane oleks kas ManU või PSV...

      Kindlasti kohe ei taha mängida Chelsea ega Valenciaga.
      Milan ei sobi sellepärast et 2 ita klubi. Bayern ja Liverpool on rasked ja ebameeldivad vastased...

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Nookrt. Roma ja Milan juba said, loodan, et Milani meestel ninasid sisse ei taota
        Khm-khm-KHM!!!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Sorri, minu paha

          Kommentaar


            Roma versus Manu

            Kommentaar


              Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
              unustage Cristiano, unustage Denilson....stepoveri kuningas on Mancini
              ma parem unustan selle postituse........... kui midagi segaseks jäi siis vaata seda
              fc pohmell

              Kommentaar


                Algselt postitas duff_K Vaata postitust
                ma parem unustan selle postituse........... kui midagi segaseks jäi siis vaata seda
                http://www.youtube.com/watch?v=OL5cSfxV5Gs

                Ei, CR on arvatavasti maailma väledaimate jalgadega trikimees. Aga nii jõhkraid üleastumisi korraga nii effektiivselt ta ikkagi teinud pole. Pealegi eelmisetl hooaegadel oli vahepeal suht naljakas vaadata CR-i üritamas igakord mingit trikki teha täiesit kasutus kohas. Aga no vahet pole, see hooaeg on ta olnud suurepärane ja võrreldes eelmiste hooaegadega palju küpsem mängija ka.

                Kommentaar


                  Mina olen loosiga rahul. Väga atraktiivne paar minu meelest.

                  Kommentaar


                    nojah minu point oligi selles, et mancini tegi neid üleastumisi kuidagi jõle toorelt ja aeglaset aga nagu näha väga effektiivselt nii et aplaus talle.......... lihtsalt ma tahtsin meelde tuletada, kes hetkel sellel alal üks eksperte ikkagist on
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Algselt postitas duff_K Vaata postitust
                      nojah minu point oligi selles, et mancini tegi neid üleastumisi kuidagi jõle toorelt ja aeglaset aga nagu näha väga effektiivselt nii et aplaus talle.......... lihtsalt ma tahtsin meelde tuletada, kes hetkel sellel alal üks eksperte ikkagist on
                      Showboat. Efektiivsus on see, mis teenib eksperdi nime, kuigi eks Kristiinagi ole klass. Amantino on parem eniveis. Lööb sellise ja sa ei pea oma pead enam vaevama mõttega, kas teha endale kõrvaaugud või ei.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Sõna jõhkra all ma ei mõelnud tegelt tooreid ;D
                        Minuarust oli seda kolli väga mõnus vaadata. Karp jäi vabsee lahti. Üks CLi parimaid kolle imo see aasta.

                        Kommentaar


                          Vot seda mängu mina ootasin ja lootsingi. Eks 25 aprill siis näeme.
                          Forza Roma!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Showboat. Efektiivsus on see, mis teenib eksperdi nime, kuigi eks Kristiinagi ole klass. Amantino on parem eniveis. Lööb sellise ja sa ei pea oma pead enam vaevama mõttega, kas teha endale kõrvaaugud või ei.
                            kle kui sa tahad öelda et mancini on parem siis sa paned ikka mõnusalt lampi.....võib olla sinu arvates küll aga tegelikkuses nii see ei ole.......... see, et cristiano naistele ka peale läheb paremini kui mancini on ainult pluss tema jaoks ju
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              No need kõrvarõngad ja muu jama...see selleks.

                              Aga Mancini on küll üks alahinnatud mängija. Vend peaks koondises ka olema muarust ja üldse on Alessandro ikka vääga kõva tegija.

                              Kommentaar


                                ja ma ei väidagi, et mancini miskis mõttes kehv oleks.......ta on kindlasti üks maailma parimaid oma positsioonil aga lihtsalt tuletaks meelde, et paar venda on maybs paremad
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X