320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Coppa Italia

    Milan 2 - 2 Roma

    4' (1PA) Oliveira viib Milani juhtima 1 - 0
    23' (1PA) Inzaghi suurendab Milani edu 2 - 0
    29' (1PA) Perrotta toob Roma mängu tagasi 2 - 1
    39' (1PA) Pizarro seab viigi jalule 2 - 2

    Forza Roma

    Kommentaar


      tiitel on jah suht interi oma.......romal pole enam pussugi siin teha........
      Ja sellist õige jalgpalluri käitumist ootan ma tottilt ka Itaalia koondise ridades.......väga kõva mees...........jutumärgid unistasin panna....sry
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        tiitel on jah suht interi oma.......romal pole enam pussugi siin teha........
        Ja sellist õige jalgpalluri käitumist ootan ma tottilt ka Itaalia koondise ridades.......väga kõva mees...........jutumärgid unistasin panna....sry

        ...........laziol on veel vähem pussu teha tiitli koha pealt........................Totti võib vahest oma käitumisega peppu kukkuda...............aga äss mängija on ta ikkagi................mul polnudki jutumärke vaja.........

        Kommentaar


          Video paljuräägitud Totti olukorrast:



          kommentaare pole vaja. Igaüks näeb ise mis toimus

          Kommentaar


            pole väitnudki et Lazio see aasta scudettot võitma oleks tulnudki........põhieesmärk oli miinusest välja tulla ja momendil on olukord oodatust palju parem........CL koht on täita reaalne.......totti on iga aasta kõiki karikaid lubanud tasku pista........mis on alati ka õnnestunud..........unustasin õnnesunule panna jutumärgid sry..............riomaaaaaaaaaaaaaaa
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar




              0-3 Palermo vastu...........super
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                kõva tulemus jah...Roma suurendas vahet Palermoga ja Lazio rühib Meistrite Liiga koha poole

                Kommentaar


                  jap kuigi tunnen roma vastu sama palju viha kui milani ja interi vastu on mul ääretult hea meel et Rooma jalgpalliklubid näitavad head taset ja kui mõlemad lõpetavad esinelikus siis on hooaeg olnud mõlemale edukas..........eriti kui vaadata mõlema rahalist seisu.........ehk raha mida niigi vähe on hästi ära kasutatud........mitte et ostame mehi kuni õige punt koos on (intermerda-milanmerda)
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Roma 1 - 0 Siena

                    ehehe itaalased on ikka naljamehed - Oscar del Calcio 2006 - irw

                    Luciano Spalletti - parim treener,
                    Daniele De Rossi - parim noormängija,
                    il capitano giallorosso Francesco Totti - ilusaim värav (Sampdoria vastu).

                    Kommentaar


                      Coppa Italia
                      Roma 3 - 1 Milan
                      8' (1pa) Mancini viib Roma juhtima 1 - 0
                      18' (1pa) Gilardino viigistab seisu 1 - 1
                      23' (1pa) Perrotta viib Roma taas juhtima 2 - 1
                      1' (1pa) Pizarro käristab vahet suuremaks 3 - 1

                      Järjekordselt on koht "päikese all" välja võideldud.

                      Kommentaar


                        See, et raha vähe on, pole milaanolaste süü, vaid roomlaste endi süü lähiminevikust.

                        Üleüldse ei mõista, kuda saavad roma ja lazio fännid siin omavahel läbi, pigem peaksite ikka nugadel olema.

                        Kommentaar


                          Roma 2 - 0 Parma

                          5' (2pa) Gooooooooooooal, Totti skoorib ja Roma rokkib 1 - 0
                          21' (2pa) Goooooooaaaaaaal, Perrotta suurendab edu 2 - 0
                          50' (2pa) Taddei lööb viimase värava selles mängus 3 - 0

                          3 punkti tabelis juurde. Selles voorus suudeti Interiga tempot hoida.

                          Kommentaar


                            kust sa siin näed et ma roma fännidega sõber olen.......milanimerda
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Üleüldse ei mõista, kuda saavad roma ja lazio fännid siin omavahel läbi, pigem peaksite ikka nugadel olema.
                              See kuidas konkreetne roma ja Lazio fänn läbi saavad, on nende enda teha. See, et Itaalias on on levinud mudeliks nugadel olemine, ei tähenda, et iga lammas samamoodi käituma peaks(kuigi siiamaani tundub, et just seda joont Uuu järgida püüab).

                              Kommentaar


                                foorumis võiks ikka ju tundmatu rivaalklubi härraga nugadel olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X