320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    foorumis võiks ikka ju tundmatu rivaalklubi härraga nugadel olla
    See eeldaks ka seda, et ka meie peaksime nugade peal olema
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      Empoli 1 - 0 Roma

      4'(1pa) Pozzi viib Empoli juhtima 1 - 0

      Edasi mõned hoiatused ja üks eemaldamine. Balli tegi päris hea mängu ja hoidis oma värava puhtana. Krt ja 3 punkti anti jälle ära.

      Kommentaar


        .......scudetto rongi on õnneks nüüd lännu........hoidke oma teist kohtagi
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          elame näeme, itaalias on ju kõik võimalik

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            .......scudetto rongi on õnneks nüüd lännu........hoidke oma teist kohtagi
            Ma arvan, et sa jah tule siin seletama. Lazio on ju tagapool.

            Kommentaar


              Ma arvan et jah ma pole maininudki kuskil et Lazio scudettot see aasta jahibki.....miinuspunktid võtsid selle mõtte juba ammu.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Kesse kohtunik oli? Eriline debiil, kindlasti mingi britt onju?
                Iga Roma mängija oleks pidand pärast kaardi saamist oma püksid ka kaenla alla tõmbama ja siis nägusid tegema.
                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Totti Vaata postitust
                  Kesse kohtunik oli? Eriline debiil, kindlasti mingi britt onju?
                  Graham Poll.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Graham Poll.
                    Ei olnud Poll. Michael Riley oli.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Vaesed roomakad, daivisid haledalt ja said kaks kollast selle eest, tegelt oleks pidanud ju penalti saama.

                      Kommentaar


                        kui mu silmad ei peta siis on Roma mängus äärekohtunik naine. Oskab keegi öelda kui palju naisi on serie A-s äärekohtunikud? Mäletan millalgi (Chiveo vastu vist) oli ka sarnane (äkki sama!) naine seal äärepeal ringi jooksmas ja siis rikkus ta ära roma mängu. Ei lugenud Roma legaalset väravat ja lasi Chievol suluseisust lüüa ühe...

                        Kommentaar


                          aga nüüd siis peab kiitma seda äärekohtunikku. Roma esimese värava puhul tegi väga raske otsuse mis osutus õigeks. Tavano oli väga napilt suluseisust väljas.

                          Mäng ise oli põnev samas närviline. Romaga olen rahul. Rünnak oli võimas, mitmekesine samas kaitse pidas. Peale 2-0 väravat oli korra võimalus vastastel, aga siis oli Doni mees omal kohal.
                          Totti eksis järjekordselt penaltiga. Lõi küll suht täpselt aga väravavaht arvas nurga ära. Tegelikult muidugi väravavahti liikus juba enne lööki paar meetrit edasi ja hüppas. Siis läks Tottile midagi seletama ja hothead Totti lükkas mehe eemale..ja siis kogu mängu lõpu oli asi närviline ja Totti sai kollase kaardi kirja.

                          Kiidaks ka Pizarrot kes tegi väga hea mängu. Samuti Wilhelmsson rabeles hästi ja tahtis 2x penaltit saada...Taddei sekkus ka hästi vahetusest. Tavano üritas palju ja töötas tagasi, kui peale värava ta midagi suurt korda ei saatnud.

                          Kommentaar


                            Kõige Halvimat Palermole ja milanile........Lazio on kindlasti CL kohta väärt...jätkake mehed samas vaimus....
                            Viimaste mängude järgi ei tunne Lazio kuidagi puudust Massimo Oddost...Behrami on tema kohal väga hästi hakkama saanud.....
                            Ootan põnevusega derbut riommaga ja mis saaks parem olla kui lõpetada esinelikus ja võtta mõlemad derbyd.
                            Siiamaani on olnud super hooaeg.........
                            Forza Lazio!!!!!!!!
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Tõesti andestage aga Totti on tõeline idioot väljakul.......halb tõesti kui vend arvab, et ta enesehinnang on kõigist üle......
                              Hale penalti Pange keegi normaalsem penalteid lööma.
                              Ilus Poiss Taddei saaks paremini hakkama.....
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Tõesti andestage aga Totti on tõeline idioot väljakul.......halb tõesti kui vend arvab, et ta enesehinnang on kõigist üle......
                                Hale penalti Pange keegi normaalsem penalteid lööma.
                                Ilus Poiss Taddei saaks paremini hakkama.....
                                Penalti oli ok. Tõrje oli hea, kuigi väravavaht liikus juba ammu enne lööki vastu paar meetrit...

                                loomulikult võiks ta need penaltid sise põrutada, oleks 20 väravat koos juba

                                Kommentaar

                                Working...
                                X