320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lazio on jah suurepärane olnud...mul on sügavalt kahju, et nad praegu euroopas ei mängi

    Kommentaar


      Unistan juba Udinese vastu võidust Super Lazio!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        2-4 võit Udine üle.............riommaga 7 punktine vahe.........Lazio Forzaaaaaaaaa Lazio!!!!!!!!!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Vähemalt saad üksinda rääkida siin.

          Kommentaar


            Njah...tore kui kunagine tipp jälle t6useb, aga miski pärast ma arvan et läheb nii nagu real sociedadil, et üks ime hea hooaega ja seejärel ei tunne enam meeksonda äragi ehk vaevletakse relegatsiooni äärel. Näis mis lazio suudab.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Njah...tore kui kunagine tipp jälle t6useb, aga miski pärast ma arvan et läheb nii nagu real sociedadil, et üks ime hea hooaega ja seejärel ei tunne enam meeksonda äragi ehk vaevletakse relegatsiooni äärel. Näis mis lazio suudab.
              Lazio toibub väga kenasti pärast finantsvaringut. Egas nad nii super-säravad ole, vaid tõus näib rohkem sellises tasa ja targu stiilis. Eelmine aasta võideldi platsil Uefa Cupi koht välja ja see aasta lunastatakse praegust tendentsi jälgides CL-pilet järgmiseks aastaks.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ma olen välismaa foorumites küllaltki palju rääkinud, et Itaalia jalgpalli tase tõuseb järgneva paari-kolme aastaga väga kõrgeks. Rahad, staarid ja säravad noored hakkavad varsti sisse voolama, lisaks sellele tuleb mõni aasta hiljem peale see nn. MM võidust inspireeritud põlvkond. Juventus, Inter, Milan... võimalik ka, et Roma hakkavad tiitli pärast kindlasti heitlema. Lazio, Fiorentina ja ka Palermo võivad musta hobust mängida ning seal palju kaarte sassi ajada. Arvestades noorte hulka nendes klubides ning kui suudetakse paar tõelist nime kas sisse tuua või ise toota, siis ehk isegi ka seda kõige vägevamat kohta püüda. Torinol ja Napolil on ka seda nutsukest võta suhteliselt kõvasti, Parmast, Genoast jms võib ka asja saada.
                sigpic

                Kommentaar


                  Tanel loodan, et sa oma sõnu ei söö...ei imesta kui hooaja lõpus härra Moratti tõmmatakse kõrvupidi uksevahele ja järjekordne calciopoli on õhus....
                  Mul on hea meel, et mõlemad Roma klubid mängivad suure tõenäosusega CL
                  Ja Britu tõesti räägin suht üksinda siin Lazio foorumis....egas sellepärast ma sinust sitem pole.....Olen kõigi suuremate välismaa Laziofoorumite liige nii, et ei tunne puudust liikmetest
                  Forza Lazio!!!
                  Non Mollare Mai!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Ma olen välismaa foorumites küllaltki palju rääkinud, et Itaalia jalgpalli tase tõuseb järgneva paari-kolme aastaga väga kõrgeks. Rahad, staarid ja säravad noored hakkavad varsti sisse voolama, lisaks sellele tuleb mõni aasta hiljem peale see nn. MM võidust inspireeritud põlvkond. Juventus, Inter, Milan... võimalik ka, et Roma hakkavad tiitli pärast kindlasti heitlema. Lazio, Fiorentina ja ka Palermo võivad musta hobust mängida ning seal palju kaarte sassi ajada. Arvestades noorte hulka nendes klubides ning kui suudetakse paar tõelist nime kas sisse tuua või ise toota, siis ehk isegi ka seda kõige vägevamat kohta püüda. Torinol ja Napolil on ka seda nutsukest võta suhteliselt kõvasti, Parmast, Genoast jms võib ka asja saada.
                    Ma olen ka ennast tabanud sellistelt mõtetelt, aga(suur AGA) see on äärmiselt optimistlik vaade. Tõde on minu arvates see, et parimate liigade vahed on väikesed ja suures konkurentsis ei tasu ilmatut üleolekut loota. Samuti ei tasu suurt numbrit teha, kui mõni aasta ükski meeskond CL-is erilisi tegusid ei tee. Itaalia tugevnemise kahjuks pidid rääkima maksuseadused, millega hispaanlastel(vist ka inglastel) pidi olema tunduvalt parem seis.

                    MM võidust inspireeritud põlvkond? Sellega läheb veel 20 aastat aega, kui need noored peale tulevad.

                    (andestust, et teemast mööda läheb)
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Tanel loodan, et sa oma sõnu ei söö...ei imesta kui hooaja lõpus härra Moratti tõmmatakse kõrvupidi uksevahele ja järjekordne calciopoli on õhus....
                      Mul on hea meel, et mõlemad Roma klubid mängivad suure tõenäosusega CL
                      Ja Britu tõesti räägin suht üksinda siin Lazio foorumis....egas sellepärast ma sinust sitem pole.....Olen kõigi suuremate välismaa Laziofoorumite liige nii, et ei tunne puudust liikmetest
                      Forza Lazio!!!
                      Non Mollare Mai!
                      Ma ei öelnudki, et sa must sitem oled.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Ma olen ka ennast tabanud sellistelt mõtetelt, aga(suur AGA) see on äärmiselt optimistlik vaade. Tõde on minu arvates see, et parimate liigade vahed on väikesed ja suures konkurentsis ei tasu ilmatut üleolekut loota. Samuti ei tasu suurt numbrit teha, kui mõni aasta ükski meeskond CL-is erilisi tegusid ei tee. Itaalia tugevnemise kahjuks pidid rääkima maksuseadused, millega hispaanlastel(vist ka inglastel) pidi olema tunduvalt parem seis.

                        MM võidust inspireeritud põlvkond? Sellega läheb veel 20 aastat aega, kui need noored peale tulevad.
                        Need, kes 20 aasta pärast tulevad ei saa hetkel veel arugi mida tähendab MM'i võit. Inspireeritud saavad noored, kes juba sellele pihta saavad. Need, kes on praegu põhikooliealised või nii.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Forza Roma!
                          Roma juhib poolajaks ManU vastu 1-0 44 minutil Taddei!

                          Kommentaar


                            Hetke olukord on küllaltki seeditav. Roma lasi korralikult häid löögipositsioone raisku, kuid mäng oli väga hea. Ka enne Scholesi punast, mis muidugi aitas kõvasti ülejäänud mängu käigule kaasa. Võõrsilvärav on paha asi ning Perrotta idootlik dive jätab ta tagatipuks järgmisest mängust eemale, rääkimata mitmest võimalusest mis ta jällegi ära raiskas. Kes teda asendab? Aquilani on korras juba?

                            Tore on näha, et Vucinic mite vaid Zemani ründava taktika najal pole oma reputatsiooni ehitanud Itaalia jalgpallis. Väga hästi tuli sisse.

                            Soovitus suveks: leidke endale mõned ohtlikud mängijad standardolukordadeks. Täna saadi rünnates väga vähe esimesena standardolukordades palli puutuma, kui üldse. Võõrsil võib see valusalt kätte maksta.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Soovitus suveks: leidke endale mõned ohtlikud mängijad standardolukordadeks. Täna saadi rünnates väga vähe esimesena standardolukordades palli puutuma, kui üldse. Võõrsil võib see valusalt kätte maksta.
                              Loll jutt suhu tagasi. Nurgalöögid mängitakse nii ruttu lahti, et vastased ei jõua oma tsoone või mehi ka paika panna. Hajevil Milan võib õnne tänada, et nad esimesel poolajal rohkem ei imenud. Kas Taddei värav polnud mitte üks lahtimängitud nurgalöök? Kui ei, siis vabalt oleks võinud olla - vastased otsisid paaniliselt kohti oma karistusalas ja jätsid mehe vabaks.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kahju.

                                Roma oleks võinud ikka 26st pealelöögist mõne veel ära lüüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X