320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga kes räägib Totti lahkumisest? Arvan lihtsalt, et mäng natuke liiga palju ühele mehele üles ehitatud, mistõttu üsna sõltuv sellest.
    Tulemustel pole küll häda midagi, aga arvestada seda, et mängus pole Juventust ning põhimõtteliselt ka Milani ega Fiorentinat, siis peaks see meeskond sel hooajal väga võimeline olema võitlema tiitlile. Saite küll jagu "väravat naljalt ei löö" Milanist, aga ühele põhifavoriidile, Interile, kaotasite lausa koduplatsil. Kaotatud punktid ka hetkel alumise viisiku tiimidele (Chievo, Reggina ja Ascoli) võivad lõpus päris valusalt kätte maksta. Nende poolt võetud 7 punkti on siiski üsna arvestatav number.
    Eelmise aasta hooaja kehv algus tähendas esialgses lõpptabelis neile ju lõpus CL kohast ilmajäämist. Nüüd peaks Sensi ainsaks sooviks olema tiitlivõit, aga ma pole selles väga kindel, et ilma mõõnadeta lõpuni lastakse, seega väga Roma tiitlivõitu ei usu.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Ma ütleks teie jutu peale seda, et ntx Euro 2004 oli terve Itaalia koondis sõltuv ebajumal Tottist. Saadi üle ju...küll saadakse ka Romas.
      MU FCUK

      Kommentaar


        Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
        Ma ütleks teie jutu peale seda, et ntx Euro 2004 oli terve Itaalia koondis sõltuv ebajumal Tottist. Saadi üle ju...küll saadakse ka Romas.
        Euro 2004 oldi väga sõltuv ja põruti väga korralikult.
        MM 2006 oli treener juba teine, aga see nö üle saamine on üsna suhteline kuna mängud USA ja Austraalia, kus Totti väga palju ei osalenud, olid ikka väga nutuned ja esimeste vastu punkti ja teise vastu võidu sai Itaalia põhimõtteliselt kohtuniku abiga.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Noo nii sai just ärbeldud Roma edu üle ja kohe saime kaotuse kirja. Vaadates kokkuvõtteid mängust siis halvimast päästis Doni hea tegutsemine väravas.

          Mis puudutab Totti teemat siis Totti on AS Romas peaaegu "pooljumala" staatuses. Kuigi ta on vaieldamatult meeskonna säravaim (kuulsaim) mees ei ole ta siisk veel kogu meeskond. Lisaks Tottile on minu arvates suurepärast mängu näidanud Gianluca Curci või Daniele De Rossi.

          Kommentaar


            Algselt postitas vostrjakov Vaata postitust
            Lisaks Tottile on minu arvates suurepärast mängu näidanud Gianluca Curci või Daniele De Rossi.
            Kui ma ei eksi, siis pole Curci sel hooajal mänginud mitte ühtegi liigamängu ja ka palli püüdnud Meistrite Liigas.
            Ühte suurepärast karikamängu väga kõvaks näitajaks ma ei julge pidada.
            Lisaks De Rossile on kommentaaridest jäänud mulje, et ka Panucci on väga korralikult mänginud.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Nii niii mehed. Keegi mäletab eelmise hooaja Märtsi, kus Roma ilma Tottita mängis ja sellest perioodist ka võitude rekord sündis (9 järjestikust võitu vist oli)...Niiet ei ole midagi nii et liiga palju sõltub...

              Aga olles näinud enamus selle hooaja mängudest, siis kiidaks ka mõnda meest:
              Totti, DeRossi, Panucci, Mexes, Chivu, Aquilani!!! Mancini on olnud kõikuv aga Taddei täiesti ok. Doni kohta ei ütle ka ühtegi halba sõna.

              Kommentaar


                Olen Itaalia Lazio foorumite liige ja oi neid debiilseid riomma fänne on palju....ma siis võrdsutan natuke seisu.
                Scudetto võitu ei tule kohe kindlasti riommale....ja see on ainuke aasta vb pikaks ajaks kus riomma ja inter suudavad midagi korda saata...ehk, kas nüüd või mitte kunagi...sest järgmine aasta on tagasi nii juve, fiorentina, milan kui ka Lazio sest ma pean teda ikkagi väga võimsaks klubiks.
                Totti tõenäosus Itaalia koondise eest mängida on sama suur kui mängida Lazios ehk 0% ei tahakski teda enam Itaalia koondise särgis näha.....võtlejahinge nagu Camoranesi ta kohe kindlasti pole...Ennustan riommale 4. kohta see aasta.
                Kui siin toodi välja riomma parimaid mehi siis tooks ka välja mõne silmapaistnud Lazio mängumehe.
                CL kohast ollaks maas 4 punktiga.
                FORZA LAZIO!!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Ootan kolmandata positiivset tulemust Ascoli vastu......Forza Lazio!!!! Liveranit asendav Mauri saab väga hästi hakkama
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Parim Riomma Lazio fann keda kunagi nähtud on Vaata postitust
                    Totti tõenäosus Itaalia koondise eest mängida on sama suur kui mängida Lazios ehk 0%
                    Totti suure tõenäosusega mängib ikka 2008EM finaalturniiril.

                    Algselt postitas Uuu Inteligentseim Riomma Lazio fänn keda kunagi nähtud on Vaata postitust
                    Kui siin toodi välja riomma parimaid mehi siis tooks ka välja mõne silmapaistnud Lazio mängumehe.
                    CL kohast ollaks maas 4 punktiga.
                    FORZA LAZIO!!!!!
                    jäi arusaamatuks milline neist siis see parim mängija kohe oli keda sa esile tõstsid? ka CL või Forza?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Nii niii mehed. Keegi mäletab eelmise hooaja Märtsi, kus Roma ilma Tottita mängis ja sellest perioodist ka võitude rekord sündis (9 järjestikust võitu vist oli)...Niiet ei ole midagi nii et liiga palju sõltub...
                      Võitude rekord oli 11 ja nendest mängudest osales Totti üheksal. Ilma Tottita mängiti 11 mängu ja nendes koguti vaid 4 võitu (kaasaarvatud mäng, kus staar vigastada sai).

                      Minul tekib küsimus, kas on mõtet mängu üles ehitada mängijale, kes poolvigane ning mittepiisavas vormis? Järjekordne CL kaotus väga hambutu rünnaku tõttu peaks Spalettile üsna kõvasti mõtlemisainet pakkuma. Hoolimata sellest, et Valencial mingit vajadust pingutada pole, võivad nad Roma elu Olimpicol üsna ebamugavaks teha.
                      Miks mängib number 10 Totti Romas tipuründaja kohal?
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Ootan kolmandata positiivset tulemust Ascoli vastu......Forza Lazio!!!! Liveranit asendav Mauri saab väga hästi hakkama
                        Mauri on tubli olnud. Mina ootan temalt järjekordseid väravaid
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar




                          Ma ootan et Toni tabeli tipus püsiks....isegi siis kui Florent veel tabeli alumises osas on
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            väike näpukas sattus sisse....cannumann tea et riomma=roma ja Totti= Tottina
                            Hoiame Valenciale pöialt et siis järgmine nädal lugeda midagi sellist:
                            Tottina: We have learned from our misatkes and next year we are gonna win all the cups in the world.........Depeche Mode-Dream on
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Minul tekib küsimus, kas on mõtet mängu üles ehitada mängijale, kes poolvigane ning mittepiisavas vormis?
                              Totti vorm on juba väga korralik kui sa mänge näinud oled. Ja praegu asi põhimõtteliselt töötab kui üksikud mängud välja jätta.

                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Miks mängib number 10 Totti Romas tipuründaja kohal?
                              Sest Montella pole piisavalt täkk et tervet mängu kaasa teha. Ja Vucinic ka alles vormi tõusmas...
                              Ise ma ei nimetaks teda tipuründajaks. Pigem mängitakse ilma tipuründajata 4-3-3 süsteemi. Ise loodan et jaanuaris hangitakse Iaquinta. Totti+Iaquinta oleks väga kõva sõna rünnakul.

                              Kommentaar


                                Inteligentseim?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X