320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Kuule Ina saabumist kohe kindlasti ei juhtu....vb Viikmäe nõustub paycutiga ja liitub AS riommaga jaanuaris.
    ahhhahahahahahahaahahhaha panin killu maha.....
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Totti vorm on juba väga korralik kui sa mänge näinud oled. Ja praegu asi põhimõtteliselt töötab kui üksikud mängud välja jätta.


      Sest Montella pole piisavalt täkk et tervet mängu kaasa teha. Ja Vucinic ka alles vormi tõusmas...
      Ise ma ei nimetaks teda tipuründajaks. Pigem mängitakse ilma tipuründajata 4-3-3 süsteemi. Ise loodan et jaanuaris hangitakse Iaquinta. Totti+Iaquinta oleks väga kõva sõna rünnakul.

      Kas sel Iaquinta värbamisel on tõepõhi all?
      MU FCUK

      Kommentaar


        Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
        Kas sel Iaquinta värbamisel on tõepõhi all?
        Suvel juba käisid kõlakad. Ja Spalletti pidevalt toonitanud, et tahaks teda Romasse. Igatahes jutud liiguvad aga Iaquinta pole ainus nimi...

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Totti vorm on juba väga korralik kui sa mänge näinud oled. Ja praegu asi põhimõtteliselt töötab kui üksikud mängud välja jätta.
          Ma ei räägi hetkemängudest. Pean silmas pigem haledaid kohtumisi Reggina, Atalanta, Chievo ja Ascoli vastu. Tagantjärgi kommentaar on ju olnud, et Totti oli poolvigane, mistõttu tüüp ju väidetavalt ka koondisemängudest loobus.
          Hetkepilt on ju ilus ja näe küll põhjust Totti tegemiste või tegematuste üle jonnida

          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Sest Montella pole piisavalt täkk et tervet mängu kaasa teha. Ja Vucinic ka alles vormi tõusmas...
          Ise ma ei nimetaks teda tipuründajaks. Pigem mängitakse ilma tipuründajata 4-3-3 süsteemi. Ise loodan et jaanuaris hangitakse Iaquinta. Totti+Iaquinta oleks väga kõva sõna rünnakul.
          Ja Montella pole piisavalt täkk juba eelmisest hooajast saadik
          Natuke naljakas oli vaadata eelmise liigamängu ülesrivistust, kus number 9 number 10 taga, kuigi üldjuhul on 9 just kõige kõrgemal asuv mängija (klubides pole see muidugi reegel, aga enamalt jaolt kipub see siiski nii olema). Vähemalt Eurosport paigutas pildi järgi Totti just tipuründaja positsioonile ja Montella tema taha nr 10 kohale. Kas tõesti pole Romal ühtegi piisavalt täkku ründajat, et ründav poolkaitsja Totti ainult võimeline seda kohta mängima?
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            see eurospordi skeem tuli vast sellest, et Montella vahetati Perrotta esmele sisse kes ründavat poolkaitsjat mängit. Tegelikkuses oli Montella loomulikult tipuründaja.

            KAs Romal on piisavalt häid ründajaid? No Montella on nagu on, vahepeal paneb väga normaalselt, eriti siis kui lahtine mäng on ja ta tsoonidesse spurtida saab. Vucinic kahjks on väga vähe mängida saanud, harilikult mingi 10 min mängu lõpus ja siis pole midagi ära teinud. Väravat ta pole minu teada kirja saanud, aga mõned head liigutused on teinud. Igatahes ise pooldaksin skeemi, kus Totti mängib teise ründaja taga, aga kui tulemused head siis olgu skeem milline tahes.
            -------------------------
            Ahjaaa nende numbrite ja asetuste kohta veel niipalju, et kui ma ei eksi, siis Arsenali Gallas mängib nr 10 all ja Chelsea Boulakhruz (vms, sry kirjapilt), miskine saamatu äärekaitsja, on nr 9

            Kommentaar


              Sampdoria 2-4 Roma

              Totti 13, 74 (R), Volpi 14 (S), Perrotta 33 (R), Panucci 44 (R), Flachi pen 91(S)
              Väravate lingid ka siis: http://www.toofiles.com/en/oip/video...m-asr-1st.html (see siis esimese poolaja väravate lingid)
              Totti supper koll ka siis veel http://www.youtube.com/watch?v=3zn_sEFNXdA ja flachi pennal: http://s1.upload.sc/request/c0203c6b...d707ebee517ac8


              Sampdoria: Berti; Maggio, Sala, Falcone, Zenoni; Palombo, Volpi, Parola, Delvecchio (Olivera 46); Quagliarella (Flachi 28), Bonazzoli (Bazzani 59)

              Roma: Doni; Cassetti, Mexes, Chivu, Panucci (Vucinic 88); Pizarro, De Rossi; Taddei, Perrotta (Rosi 81), Mancini; Totti (Montella 80)

              Forza Roma!!!
              Last edited by J.R.I.M; 26.11.06, 23:05. Põhjus: Lingid ei töödanud

              Kommentaar


                NU Fiorentina vastu tuleb vähemalt viigipunkt päästa....Võit Viola üle oleks midagi vägevat ennem derbyr merdaga.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Derby riomma merdaga tuleb midagi väga põnevat...mõlemad roma klubid mängivad head mängu.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    NU Fiorentina vastu tuleb vähemalt viigipunkt päästa....Võit Viola üle oleks midagi vägevat ennem derbyr merdaga.
                    vast ikka enne mitte ennem

                    Kommentaar


                      Mida sina tead õigekirjast.....Lol
                      riomma merdaaaaaaaa
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Mauri on tubli olnud. Mina ootan temalt järjekordseid väravaid

                        skooriski... aga seekord oma võrku

                        Kommentaar


                          mmm

                          Real naera aga Mauri heastas o.g. 3 resultatiivse sööduga ja seis jäi 3-1
                          Ehk tühine see loll o.g. Kui Mauri jätkab samas vaimus siis näeb teda peagi pidevalt Itaalia koondise särgis.
                          Vähemalt on Lazio üks Itaalia klubidest kus on enamus meeskonnast väljakul ikkagi itaalased.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            ära valesti aru saa... väga lahe et lazio on oma mängu käima saanud ja tabelis ka kerkitakse!

                            Kommentaar


                              Sry Fiorentina ja riomma mäng teeb närviliseks
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Coppa Italia

                                Roma 2 - 0 Triestina

                                23' Virga 1 - 0
                                27' Montella 2 - 0

                                Järgmisse vooru on edsaipääs kindlustatud.


                                Forza Roma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X