320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    riommast on kahju <-"the smiley face goes between the quotes"
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Mitukümmend minutit kümnekesi? No kes süüdi siis oli vigastuses? Oleks võinud vahetuse teha. Statistika järgi oli enamikes elementides Roma Interist parem (mitte oluliseselt, aga siiski parem). Mexeses oskused kollaseid teenida olid ikka imelised. Uskumatu tüüp...

      Kommentaar


        muidugi pean ka tunnistama et riomma oli kõige lähemal võtmas interi vastu võitu serie-as kuid nagu kõik interi mängu lõpud kus ollakse viigis või kaotusseisus sekkuvad mingid penaltid ja punased kaardid....aga jah scudetto läheb Milani Hea meel selle üle.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas vostrjakov Vaata postitust
          Mitukümmend minutit kümnekesi? No kes süüdi siis oli vigastuses? Oleks võinud vahetuse teha. Statistika järgi oli enamikes elementides Roma Interist parem (mitte oluliseselt, aga siiski parem). Mexeses oskused kollaseid teenida olid ikka imelised. Uskumatu tüüp...
          No see, kui sul on 1-2 lööki rohkem ja 6% rohkem palli ei tähenda, et väita nagu oleks võitu vääritud, eriti arvestades, et oli ka kõvasti õnne kui Inter avapoolajal posti tabas.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            No see, kui sul on 1-2 lööki rohkem ja 6% rohkem palli ei tähenda, et väita nagu oleks võitu vääritud, eriti arvestades, et oli ka kõvasti õnne kui Inter avapoolajal posti tabas.
            Ja see post oligi kõik. Enamus ajast ikka Roma oli üle neist, lihtsalt ei vedanud, et enda võimalusi ära ei löönud. Siis kui Mancini tõi 3 nda ründaja mängu, kadus interi mäng absull ära, ärgati alles pärast punast kaarti.

            Kommentaar


              Pärast 3'nda ründaja mängu tulekut kulus pisut aega ja Maxwell sai vigastada ning pidime 10'kesi mängima.

              Mis Romal endal oli? Heal juhul 2 teravamat lööki, mille tõrjumisega JC'l suuri probleeme polnud.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                No see, kui sul on 1-2 lööki rohkem ja 6% rohkem palli ei tähenda, et väita nagu oleks võitu vääritud, eriti arvestades, et oli ka kõvasti õnne kui Inter avapoolajal posti tabas.
                Arvestades seda, et Inter kodus mängis, siis Roma ülekaal 6% küll üsna häbiväärne kodumeeskonna jaoks. Ma ei ütle, et oleks pidanud pealinnamehed maa sisse tampima, aga kodus oleks siiski pidanud mängu kontrollima.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  minu arust nagu jäi seis 1-1 nii et mul täitsa suva kas riomma või inter hoidis terve mängu 90% palli või lõi 234 korda postide vahele.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    jah ja meil on suva mis sa arvad. Ainult ole nii tore ja arva mujal või lazio teemas

                    Kommentaar


                      Ja-jah Uuu, meile ka suva mitu punkti Lazio teenib ja kui palju väravaid lööb...

                      Kommentaar


                        Ja-jah riommalased kustutasid mu kirja ära
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Ja-jah riommalased kustutasid mu kirja ära
                          Ma vaatan, et kribistad siin nii palju, et muuda siis juba avatar kah ära

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            Ma vaatan, et kribistad siin nii palju, et muuda siis juba avatar kah ära
                            See uuu on tõesti kuskilt kõrgelt kukkunud, huvitav kui vana see uuu on ja miks ta sellist iba siin teemas ajab? Kõrvaltvaatajale jääb küll mulje et vend vajab tõsiselt abi. Järsku Roma vennad aitavad seda haiget lazio hullu?

                            Kommentaar


                              Muidu mind võib näha kulgemas tumedat värvi autoga mille number on 999 UUU.
                              Täiesti suva mida keegi arvab minust....ja seda jama olen sunnitud kirjutama suurest ja aina suuremaks kasvava riomma vihakamise nimel. Et muuta Lazio1900 logo koleda ja väga noore 1927 ass riomma logo vastu oleks mu elu suurim patt ja ma ei saaks enam kunagi magada.
                              Forza Lazio!!!!!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                täna siis mängib LAZIO milani vastu. Kaotus poleks mingi ime kui vaadata seda kurba statistikat. Ja samas ei usu et Rossi enam uuel hooajal Laziot juhendab. Spekulatsioonid Marcelo Lippi Laziosse tulekust teeb südame soojaks.
                                FORZA LAZIO!!!!!!!!!NON MOLLARE MAI!!!!!!!!!!!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X