320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Halb ründaja
    replied
    Oleks pidanud ikka Sandro Wagneri kaasa võtma

Leave a comment:

• denisss
    replied
    mul läks isegi õlleisu ära selle mängu peale.
    Peaks kontrollima, äkki keegi pani mulle midagi joogi sisse ja see on kõigest mingi ohutu LSD bad trip ja ma kujutan seda kõike endale ette.

Oot, muidugi, aitäh Löw, et sa nii tegid. Mul lõi kõhu lahti, kui telefon tegi piip-piip ja ma line-uppi nägin.

Kindel, et keegi midagi joogi sisse ei pannud? Aga kui ei pannud, äkki paneksite?

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Groetzkaaaa on tase! Mülleri kasutegurist aru ei saa mine mängi petangi! Vara on hakata kedagi maha kandma ja löw teab neist meestest kõike!

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Miks läks Löw ratast uuesti leiutama? Werner ääres, Reus teisel ja Gomez keskel ju tegelikult töötas rootslaste vastu päris hästi. Lisaks vahetas sisuliselt terve keskväljakul taas ümber (Kroos vaid jäi) ning viskas täitsa uued näod Goretzka ja Süle nii tähtsas mängus külma vette. Veider.

Neueri seiklemine lõpuminutitel vast võttis kenasti sakslaste MM-i kokku.

Leave a comment:

• Staadium
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Karmaisabitch

Leave a comment:

• Brick
    replied
    No sellise mänguga ei vääritudki edasipääsu. Uskumatu milline veeretamine terve mäng käis. Mõned reaalsed väravavõimalusesd tekkisid, aga siin polnud kordagi tunnet mängu jooksul et võiks värav tulla.

Hea et siin praegu ploomid saadi, muidu oleks saanud brassidelt paari päeva pärast korralikult sugeda.

Aitäh 12 aasta eest Joachim Löw.

Leave a comment:

• Jasper
    replied

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Muutke teema nimi ära. Õige oleks "Rämedate kusikute tegemised". Ma isegi ei häbene öelda, et 2018 MM kõige kusisem tiim oli Saksamaa. Las need pasakotid lähvad jala koju. Nad pole isegi jalanõusid ära teeninud. FUCK OFF DIE MANNSCHAFT!!!
    Ou aga kõik su jutud, enne turniiri ja peale avamängu, et Saksamaa võidab nkn..
    Tegelikult suht huumor, mis kõvatamine siis käis. Karma.

Leave a comment:

• feedme
    replied

Leave a comment:

• Jr
    replied
    Päris piinlik mida Saksa tegi enda mainega. Wc potist alla.

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Muutke teema nimi ära. Õige oleks "Rämedate kusikute tegemised". Ma isegi ei häbene öelda, et 2018 MM kõige kusisem tiim oli Saksamaa. Las need pasakotid lähvad jala koju. Nad pole isegi jalanõusid ära teeninud. FUCK OFF DIE MANNSCHAFT!!!

Leave a comment:

• kaitz
    replied
    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Ei vääritud alagrupist edasipääsu ja edasi ei saadudki = kõik on aus. Edu Mehhikole ja Rootsile!
    Kurb,aga tõsi world nr1 naljanumber. lõpuks lasti Koreal ära ka lüüa.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Fantast turniir. Pakkige oma asjad, fritzud. Rixxeril oli õigus - Löw on end ammendanud oma usuga kindlatesse meestesse. Del Bosque vol 2.

Leave a comment:

• Mõmmik
    replied
    Ei vääritud alagrupist edasipääsu ja edasi ei saadudki = kõik on aus. Edu Mehhikole ja Rootsile!

Leave a comment:

• Kurat
    replied
    Löwil oli juba peaaegu toimiv koosseis olemas ja ta ikka pani Khedira ja Özili tagasi platsile

Leave a comment:

Working...
X